Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации в Сарысуском районе на 2021 год
Постановление акимата Сарысуского района Жамбылской области от 20 апреля 2021 года № 60. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 21 апреля 2021 года № 4944
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 9, 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат Сарысуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

2021 жылға Сарысу ауданында пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Жамбыл облысы Сарысу ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 20 сәуірдегі № 60 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 21 сәуірде № 4944 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9, 27 баптарына сәйкес, Сарысу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:

1. Установить квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации на 2021 год для организации независимо от организационно-правовой формы и формы собственности в процентном выражении от списочной численности работников организации по Сарысускому району согласно приложению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Центр занятости населения" отдела занятости и социальных программ акимата Сарысуского района" обеспечить организацию квотирования рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации.

1. Сарысу ауданы бойынша ұйымдық-құқықтық нысанына және меншік нысанынан қарамастан ұйымдар үшін ұйым қызметкерлерінің тізімдік санының пайыздық көрсетілімінде 2021 жылға пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квоталар қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. "Сарысу ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің "Халықты жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау жұмыстарын ұйымдастыруды қамтамасыз етсін.

3. Коммунальному государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ акимата Сарысуского района" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Нуралиева Нуржана Токбергеновича.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района О. Көкей
Приложение к постановлению
акимата Сарысуского района
от 20 апреля 2021 года № 60
Квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации в Сарысуском районе на 2021 год
Наименование организации
Списочная численность работников на начало года (человек)
Размер установленной квоты
Для лиц, состоящих на учете службы пробации
% от численности работников
Количество рабочих мест (единиц)
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Казфосфат" горно-промышленный комплекс "Каратау"

3. "Сарысу ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамаларда белгіленген тәртіппен осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын қадағалау аудан әкімінің орынбасары Нұралиев Нұржан Тоқбергенұлына жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндетің
атқарушы О. Көкей
Сарысу ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 20 сәуірдегі
№ 60 қаулысына қосымша
2021 жылға Сарысу ауданында пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квоталар
Ұйымның атауы
Жыл басындағы қызметкерлердің тізімдік саны (адам)
Белгіленген квота мөлшері
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін
Жұмыскерлердің тізімдік санынан %
Жұмыс орындарының саны (бірлік)
1
"Казфосфат" жауапкершілгі шектеулі серіктестігінің "Қаратау" тау-кен өңдеу кешені