О внесении изменений в решение Сарысуского районного маслихата от 23 декабря 2020 года № 87-2 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 4 октября 2021 года № 12-2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 октября 2021 года № 24748
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарысуского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 23 декабря 2020 года №87-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4874) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год, в следующих объемах:
1) доходы – 14858072 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1838485 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 18038 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 25408 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12976141 тысяч тенге.
2) затраты – 14992096 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 56101 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 118138 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 62037 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -190125 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –190125 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 118138 тысяч тенге;
погашение займов – 62037 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 134024 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Сарысу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 87-2 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2021 жылғы 4 қазандағы № 12-2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 14 қазанда № 24748 болып тіркелді
ШЕШТІ:
1. Сарысу аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 87-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4874 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесідей көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 14858072 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1838485 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 18038 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 25408 мың теңге;
трансферттер түсімі – 12976141 мың теңге.
2) шығындар – 14992096 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 56101 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 118138 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 62037 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -190125 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 190125 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 118138 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 62037 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 134024 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
19476
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
3000
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
2070
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
2070
039
Организация и осуществление социальной адаптации и реабилитации лиц, отбывших уголовные наказания
2070
06
Социальная помошь и социальное обеспечение
1599457
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
422943
005
Государственная адресная социальная помощь
422943
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1103425
002
Программа занятости
812295
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
12685
006
Оказание жилищной помощи
5700
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
42917
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4199
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
79526
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
68015
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
78088
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
73089
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
39304
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2853
021
Капитальные расходы государственного органа
600
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
22838
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
170
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
7324
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2147674
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)

006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
19476
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
3000
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
2070
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
2070
039
Қылмыстық жазасын өтеген адамдарды әлеуметтік бейімдеу мен оңалтуды ұйымдастыру және жүзеге асыру
2070
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
1599457
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
422943
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
422943
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1103425
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
812295
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
12685
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
5700
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
42917
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4199
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
79526
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
68015
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
78088
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
73089
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39304
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2853
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
600
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
22838
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
170
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
7324
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2147674
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі

032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
211923
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
76753
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
38138
006
Капитальные расходы государственного органа
1200
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
37415
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
35791
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
24983
019
Развитие теплоэнергетической системы
24983
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
9039
036
Развитие газотранспортной системы
9039
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1769
036
Развитие газотранспортной системы
1769
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
76738
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
22075
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
22075
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
2500
010
Развитие объектов сельского хозяйствах
2500
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
22661
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
17053
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
5608
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
29502
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
29502
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
26567
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
26567
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
26567
12
Транспорт и коммуникации
156399
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
211923
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
76753
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38138
006
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
1200
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды iске асыру
37415
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
35791
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары және тұрғын үй инпециясы бөлімі
24983
019
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
24983
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
9039
036
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
9039
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары және тұрғын үй инпециясы бөлімі
1769
036
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
1769
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
76738
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
22075
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22075
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
2500
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
2500
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
22661
001
Аудан (областық манызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17053
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
5608
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
29502
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
29502
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
26567
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
26567
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елдi мекендерiнiң сәулеттiк бейнесiн жақсарту саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиiмдi қала құрылыстық игерудi қамтамасыз ету жөнiндегi қызметтер
26567
12
Көлік және коммуникация
156399
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары және тұрғын үй инпециясы бөлімі