О внесении изменений в решение Таласского районного маслихата от 24 декабря 2020 года №85-2 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 18 июня 2021 года № 9-2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 июня 2021 года № 23211
Таласский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таласского районного маслихата от 24 декабря 2020 года №85–2 "О районном бюджете на 2021 – 2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №4880), следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 14 595 759 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 316 056 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 20 037 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 904 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13 256 762 тысяч тенге;
2) затраты – 14 712 159 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 34 069 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 61 257 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 27 188 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 150 469 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 150 469 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 61 257 тысяч тенге;
погашение займов – 27 188 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 116 400 тысяч тенге.
Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Таласского
районного маслихата Н. Манатбеков
Секретарь маслихата
Таласского района К. Садубаев
Приложение решения
маслихата Таласского района
от 18 июня 2021 года № 9-2
Приложение 1 к решению
маслихата Таласского района
от 24 декабря № 85-2
Районный бюджет 2021 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы

2021–2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Талас аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 85–2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2021 жылғы 18 маусымдағы № 9-2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 30 маусымда № 23211 болып тіркелді
Талас аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Талас аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 85 – 2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4880 болып тіркелген) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің қосымшасына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14 595 759 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 316 056 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 20 037 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 904 мың теңге;
трансферттер түсiмі – 13 256 762 мың теңге;
2) шығындар – 14 712 159 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 34 069 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 61 257 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 27 188 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 150 469 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 150 469 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 61 257 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 27 188 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын бос қалдықтары – 116 400 мың теңге.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Талас аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Н. Манатбеков
Талас аудандық мәслихатының
хатшысы К. Садубаев
Талас аудандық маслихатының
2021 жылғы 18 маусымдағы
№9-2 шешіміне қосымша
Талас аудандық мәслихатының
2020 жылғы 24 желтоқсандағы
№85-2- шешіміне 1 қосымша
2021 жылға арналған аудан бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1.КІРІСТЕР

32 243
006
Капитальные расходы государственного органа
545
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
146 331
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
23 477
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
16 100
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
7 377
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
20 626
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
20 626
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
74 469
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
74 469
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
18 119
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
50 000
015
Капитальные расходы государственного органа
6 350
12
Транспорт и коммуникации
388 926
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
367 826
022
Развитие транспортной инфраструктуры
22 000
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
40 487
051
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
305 339
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
21 100
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
21 100
13
Прочие
557 546
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
98 667
055
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
98 667
452
Отдел финансов района (города областного значения)
21 780
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
21 780
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
273 142
062
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"

32 243
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
545
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
146 331
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
23 477
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 100
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
7 377
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
20 626
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
20 626
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
74 469
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
74 469
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
18 119
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
50 000
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6 350
12
Көлiк және коммуникация
388 926
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
367 826
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
22 000
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
40 487
051
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
305 339
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
21 100
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
21 100
13
Басқалар
557 546
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
98 667
055
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
98 667
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
21 780
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
21 780
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
273 142
062
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру