О внесении изменений в решение Жамбылской области Таласского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 86-2 "О бюджете города и сельских округов на 2021-2023 годы"
Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 1 июля 2021 года № 11-2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 июля 2021 года № 23267
Маслихат Таласского района Жамбылской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 28 декабря 2020 года №86-2 "О бюджете города и сельских округов на 2021-2023 годы" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4885) следующие изменения:
1. Утвердить бюджет города и сельских округов Таласского района Жамбылской области на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 715 659 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 72 447 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 643 212 тенге;
2) затраты – 742 132 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

2021-2023 жылдарға арналған қала және ауылдық округ бюджеттері туралы" Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы №86-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2021 жылғы 1 шілдедегі № 11-2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 2 шілдеде № 23267 болып тіркелді
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған қала және ауылдық округ бюджеттері туралы" Жамбыл облысы Талас ауданы мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы №86-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4885 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1. Жамбыл облысы Талас ауданының 2021-2023 жылдарға арналған қала және ауылдық округ бюджеттері 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер–715 659 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер –72 447 мың теңге;
салықтық емес түсімдер– 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер–0 теңге;
трансферттер түсiмі–643 212 мың теңге;
2) шығындар–742 132 мың теңге;
3) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо–0 теңге:
қаржы активтерiн сатып алу–0 теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер–0 теңге;

4) дефицит (профицит) бюджета – - 26 473 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 26 473 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств–26 473 тысяч тенге.
приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу с 1 января 2021 года.
Т. Капсаланов
Секретарь маслихата
Таласского района К. Садубаев
Приложение к решению Маслихат Таласского района от 1 июля 2021 года № 11-2
Приложение 1 к решению маслихата Таласского района от 28 декабря №86-2
Бюджет города Каратау на 2021 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы

4) бюджет тапшылығы (профициті) – -26 473 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)– 26 473 мың теңге.
бюджет қаражатының пайдаланылатын бос қалдықтары–26 473 мың теңге.
Аталған шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап күшіне енгізілсін.
Т. Капсаланов
Талас аудандық
мәслихатының хатшысы К. Садубаев
Талас ауданының маслихаты 2021 жылғы 1 шілдедегі № 11-2 Шешіміне қосымша Талас аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы №86-2- шешіміне 1-қосымша
2021 жылға арналған Қаратау қаласының бюджеті
Санаты
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Сомасы, мың теңге
Атауы
1.КІРІСТЕР