О внесении изменений в решение Шуского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 22 декабря 2020 года № 77-3
Решение Шуского районного маслихата Жамбылской области от 24 июня 2021 года № 9-2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 июля 2021 года № 23261
Шуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шуского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 22 декабря 2020 года № 77-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4850) следующие изменения:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3, к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год, в следующих объемах:
1) доходы – 20769447 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4034315 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 24183тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 17400 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 16693549 тысяч тенге.
2) затраты – 21053513 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 100799 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 175020 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 74221 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -384865 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –384865 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 175020тысяч тенге;
погашение займов – 74221 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 284066 тысяч тенге.
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 77-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 маусымдағы № 9-2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 2 шілдеде № 23261 болып тіркелді
Шу аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 77-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4850 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
1. 2021– 2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесідей көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 20769447 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер –4034315 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 24183 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 17400 мың теңге;
трансферттер түсімі – 16693549 мың теңге.
2) шығындар – 21053513 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 100799 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 175020 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –74221 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -384865 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 384865 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 175020 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 74221 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –284066 мың теңге.
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

4000
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
90677
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
29748
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
58602
006
Капитальные расходы государственного органа
2327
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
25000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
25000
036
Развитие газотранспортной системы
25000
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
71830
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
20968
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
20968
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
21412
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
15912
004
Организация работ по зонированию земель
5500
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
29450
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
29450
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
65084
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
65084
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
34046
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
30238
015
Капитальные расходы государственного органа
800
12
Транспорт и коммуникации
252000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
202000
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
202000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
50000
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
50000
13
Прочие
835141

4000
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
90677
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29748
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
58602
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2327
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
25000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
25000
036
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
25000
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
71830
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
20968
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20968
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
21412
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15912
004
Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
5500
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
29450
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
29450
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
65084
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
65084
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
34046
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
30238
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
800
12
Көлiк және коммуникация
252000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
202000
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
202000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
50000
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
50000
13
Басқалар
835141