О внесении изменений в решение Шуского районного маслихата от 22 декабря 2020 года № 77-3 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Шуского районного маслихата Жамбылской области от 6 декабря 2021 года № 17-2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 декабря 2021 года № 25642
Шуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шуского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 22 декабря 2020 года № 77-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4850) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3, к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год, в следующих объемах:
1) доходы – 20305365тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3980486 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 68793тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 44826 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 16211260 тысяч тенге;
2) затраты – 20589431 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 65795 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 140016 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 74221 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

Шу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 77-3 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 2021 жылғы 6 желтоқсандағы № 17-2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 8 желтоқсанда № 25642 болып тіркелді
06.12.2021 редакциясында
Шу аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 77-3 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4850 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021 - 2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесідей көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 20305365 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер –3980486 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 68793 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 44826 мың теңге;
трансферттер түсімі – 16211260 мың теңге;
2) шығындар – 20589431 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 65795 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 140016 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –74221 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -349861 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –349861 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 140016 тысяч тенге;
погашение займов – 74221 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 284066 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
пункт 5 изложить в новой редакции:
"Утвердить объем резерва местного исполнительного органа района в размере 64285 тысяч тенге.".

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -349861 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 349861 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 140016 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 74221 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –284066 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
5 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"Ауданның жергілікті атқарушы органның резерві 64285 мың теңге көлемінде бекітілсін.".

2230
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
9288
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
22700
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
22700
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
22700
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2029690
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
268738
005
Государственная адресная социальная помощь
268738
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1633353
002
Программа занятости
1175417
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
23068
006
Оказание жилищной помощи
4360
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
66076
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
6270
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
140844
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
102652
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
114666
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
127599
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
52271
021
Капитальные расходы государственного органа
1190
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
50874
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
11109
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
12155
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2656877
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения
31617
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
17221
005
Снос аварийного и ветхого жилья
1200
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов

2230
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
9288
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
22700
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
22700
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
22700
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2029690
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
268738
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
268738
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1633353
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
1175417
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
23068
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
4360
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
66076
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
6270
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
140844
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
102652
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
114666
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
127599
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
52271
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1190
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
50874
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
11109
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
12155
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2656877
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
31617
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
17221
005
Авариялық және ескі тұрғын үйлерді бұзу
1200
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау

21851
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
17851
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
4000
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
101272
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
34692
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
65294
006
Капитальные расходы государственного органа
1286
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
25000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
25000
036
Развитие газотранспортной системы
25000
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
85048
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
26347
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
26347
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
24951
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
22616
004
Организация работ по зонированию земель
2335
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
33750
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
33750
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
86208
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
86208
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
44077
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
41331
015
Капитальные расходы государственного органа
800
12
Транспорт и коммуникации
292390
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
242390
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
225090
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значение и улиц населенных пунктов

21851
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17851
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
4000
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
101272
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34692
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
65294
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1286
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
25000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
25000
036
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
25000
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
85048
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
26347
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26347
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
24951
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22616
004
Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
2335
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
33750
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
33750
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
86208
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
86208
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
44077
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
41331
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
800
12
Көлiк және коммуникация
292390
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
242390
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
225090
045
Ауданның маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу