Об утверждении объемов субсидий на субсидирование развития семеноводства на 2021 год
Постановление акимата Карагандинской области от 15 марта 2021 года № 18/03. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 18 марта 2021 года № 6251.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 107 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 20209) акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить объемы субсидий на субсидирование развития семеноводства на 2021 год согласно приложению к настоящему постановлению.

2021 жылға тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялауға арналған субсидиялар көлемдерін бекіту туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2021 жылғы 15 наурыздағы № 18/03 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 18 наурызда № 6251 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 30 наурыздағы № 107 "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20209 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2021 жылға тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялауға арналған субсидиялар көлемдері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Ж. Қасымбек
СОГЛАСОВАНО:
Министерство сельского хозяйства
Республики Казахстан
________________
"____" __________ 2021 года
Приложение
к постановлению акимата
Карагандинской области
от 15 марта 2021 года
№ 18/03
Объемы субсидий на субсидирование развития семеноводства на 2021 год

2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Ж. Қасымбек
КЕЛІСІЛДІ:
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрлігі
___________
2021 жылғы "____"_______
Қарағанды облысы әкімдігінің
2021 жылғы 15 наурыздағы
№ 18/03 қаулысына
қосымша
2021 жылға тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялауға арналған субсидиялар көлемдері