О признании утратившим силу решения XI сессии Карагандинского областного Маслихата от 17 марта 2005 года № 172 "О проведении расчета за оказанные ритуальные услуги по захоронению с воинскими почестями и установлению надгробий на могилах умерших лиц, удостоенных звания Герой Советского Союза, "Халык Кахарманы", Герой Социалистического Труда, награжденных орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны"
Решение Карагандинского областного маслихата от 23 сентября 2021 года № 109. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 сентября 2021 года № 24549
В соответствии с законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", "О правовых актах" Карагандинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение XI сессии Карагандинского областного Маслихата "О проведении расчета за оказанные ритуальные услуги по захоронению с воинскими почестями и установлению надгробий на могилах умерших лиц, удостоенных звания Герой Советского Союза, "Халык Кахарманы", Герой Социалистического Труда, награжденных орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны" от 17 марта 2005 года № 172 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1752).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь областного маслихата С. Утешов

Қарағанды облыстық мәслихатының 2005 жылғы 17 наурыздағы № 172 ХI сессиясының "Кеңес Одағының Батыры, "Халық қаһарманы", Социалистік Еңбек Ері атағына ие болған, Даңқ орденінің үш бірдей дәрежесімен және "Отан" орденімен наградталған соғысқа қатысқандар мен мүгедектер қатарындағы қайтыс болған адамдарға әскери сый-сияпат көрсетіп, жерлеу және қабірінің басына құлпытас қою жөнінде көрсетілген көмекке есеп жүргізу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының 2021 жылғы 23 қыркүйектегі № 109 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 29 қыркүйекте № 24549 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес Қарағанды облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қарағанды облыстық мәслихатының ХI сессиясының "Кеңес Одағының Батыры, "Халық қаһарманы", Социалистік Еңбек Ері атағына ие болған, Даңқ орденінің үш бірдей дәрежесімен және "Отан" орденімен наградталған соғысқа қатысқандар мен мүгедектер қатарындағы қайтыс болған адамдарға әскери сый-сияпат көрсетіп, жерлеу және қабірінің басына құлпытас қою жөнінде көрсетілген көмекке есеп жүргізу туралы" 2005 жылғы 17 наурыздағы № 172 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1752 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Облыстық мәслихат хатшысы С. Утешов