О внесении изменения в решение Карагандинского областного маслихата от 30 июня 2016 года № 63 "Об утверждении перечня социально значимых пассажирских межрайонных (междугородных внутриобластных) и пригородных сообщений Карагандинской области"
Решение Карагандинского областного маслихата от 23 сентября 2021 года № 105. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 октября 2021 года № 24594
Карагандинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Карагандинского областного маслихата "Об утверждении перечня социально значимых пассажирских межрайонных (междугородных внутриобластных) и пригородных сообщений Карагандинской области" от 30 июня 2016 года № 63 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3918) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Қарағанды облыстық мәслихатының 2016 жылғы 30 маусымдағы № 63 "Қарағанды облысының әлеуметтік мәні бар ауданаралық (облысішілік қалааралық) және қала маңындағы жолаушылар қатынасының тізбесін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының 2021 жылғы 23 қыркүйектегі № 105 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 1 қазанда № 24594 болып тіркелді
Қарағанды облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қарағанды облыстық мәслихатының "Қарағанды облысының әлеуметтік мәні бар ауданаралық (облысішілік қалааралық) және қала маңындағы жолаушылар қатынасының тізбесін бекіту туралы" 2016 жылғы 30 маусымдағы № 63 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3918 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь областного маслихата С. Утешов
Приложение к решению
Карагандинского областного
маслихата
от 23 сентября 2021 года
№ 105
Приложение
к решению Карагандинского
областного маслихата
от 30 июня 2016 года №63
Перечень социально значимых пассажирских межрайонных (междугородных внутриобластных) и пригородных сообщений Карагандинской области
Сообщение
1

2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат хатшысы С. Утешов
Қарағанды облыстық
мәслихатының
2021 жылғы 23
қыркүйектегі
№ 105
шешіміне қосымша
Қарағанды облыстық мәслихатының
2016 жылғы 30 маусымдағы
№63 шешіміне қосымша
Қарағанды облысының әлеуметтік мәні бар ауданаралық (облысішілік қалааралық) және қала маңындағы жолаушылар қатынасының тізбесі
Қатынас
1