Об утверждении государственного образовательного заказа на дополнительное образование детей
Постановление акимата Карагандинской области от 4 октября 2021 года № 67/01. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 октября 2021 года № 24704.
В соответствии с подпунктом 1-13) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 8-4) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об образовании", акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Балаларға қосымша білім беруге мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2021 жылғы 4 қазандағы № 67/01 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 11 қазанда № 24704 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Занының 27-бабы 1-тармағының 1-13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Білім туралы" Занының 6-бабы 2-тармағының 8-4) тармақшасына сәйкес, Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Утвердить государственный образовательный заказ на дополнительное образование детей согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Ж. Қасымбек
Приложение
к постановлению акимата
Карагандинской области
от 4 октября 2021 года
№ 67/01
Государственный образовательный заказ на дополнительное образование детей

1. Балаларға қосымша білім беруге мемлекеттік білім беру тапсырысы осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Ж. Қасымбек
Қарағанды облысы әкімдігінің
2021 жылғы
4 қазандағы № 67/01 қаулысына
қосымша
Балаларға қосымша білім беруге мемлекеттік білім беру тапсырысы

Сноска. Приложение - в редакции постановления акимата Карагандинской области от 17.01.2023 № 04/01 (водится в действие с 01.01.2023).
Вид и направление дополнительного образования
Количество обучающихся и (или) воспитанников
Средняя стоимость расходов на одного обучающегося и (или) воспитанника в месяц (тенге)
Средняя стоимость расходов на одного обучающегося и (или) воспитанника c особыми образовательными потребностями в месяц (тенге)
1
Научно-техническое

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысының әкімдігінің 17.01.2023 № 04/01 қаулысымен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
Қосымша білім берудің түрі мен бағыты
Білім алушылардың және (немесе) тәрбиеленушілердің саны
Бір білім алушыға және (немесе) тәрбиеленушіге айына жұмсалатын шығыстардың орташа құны (теңге)
Ерекше білім беруді қажет ететін бір білім алушыға және (немесе) тәрбиеленушіге айына жұмсалатын шығыстардың орташа құны (теңге)
1
Ғылыми-техникалық