О признании утратившим силу решение Жезказганского городского маслихата от 27 февраля 2018 года № 19/182 "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность"
Решение Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 21 июля 2021 года № 9/79. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 июля 2021 года № 23691
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах" Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жезказганского городского маслихата "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность" от 27 февраля 2018 года №19/182 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4648).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Жезказганского городского маслихата А. Досанов

Жезқазған қалалық мәслихатының 2018 жылғы 27 ақпандағы № 19/182 "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2021 жылғы 21 шілдедегі № 9/79 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 26 шілдеде № 23691 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" Жезқазған қалалық мәслихатының 2018 жылғы 27 ақпандағы № 19/182 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4648 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жезқазған қалалық мәслихатының хатшысы А. Досанов