О внесении изменений в решение Жезказганского городского маслихата от 28 декабря 2020 года № 56/472 "О бюджете города Жезказган на 2021-2023 годы"
Решение Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 18 ноября 2021 года № 12/101. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 ноября 2021 года № 25376
Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жезказганского городского маслихата "О бюджете города Жезказган на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года №56/472 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №21972) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 23366448 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11571298 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 40315 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 186724 тысяч тенге;
поступления трансфертов– 11568111 тысяч тенге;
2) затраты – 24978893 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 278201 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 4376 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 282577 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – -38348 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 38348 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1295896 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1295896 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 604376 тысяч тенге;
погашения займов – 425978 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1117498 тысяч тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2021 год предусмотрены целевые текущие трансферты и трансферты на развитие из областного и республиканского бюджетов в сумме 9171492 тысяч тенге.";
пункт 8 указанного решения изложить в новой редакции:

Жезқазған қалалық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 56/472 "2021-2023 жылдарға арналған Жезқазған қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2021 жылғы 18 қарашадағы № 12/101 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 25 қарашада № 25376 болып тіркелді
Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жезқазған қалалық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Жезқазған қаласының бюджеті туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 56/472 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 21972 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 23366448 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 11571298 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 40315 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 186724 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 11568111 мың теңге;
2) шығындар – 24978893 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 278201 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 4376 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 282577 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – -38348 мың теңге,
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 38348 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1295896 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1295896 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 604376 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 425978 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1117498 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2021 жылға арналған қалалық бюджеттің түсімдерінің құрамында облыстық және республикалық бюджеттерден 9171492 мың теңге сомасындағы ағымдағы нысаналы трансферттер мен даму трансферттері қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 8-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

"8. Утвердить резерв исполнительного органа города Жезказган на 2021 год в сумме 0 тенге.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Жезказганского городского маслихата А. Досанов
Приложение 1 к решению
Жезказганского городского маслихата
от 18 ноября 2021 года
№ 12/101
Приложение 1 к решению
LVI сессии
Жезказганского городского маслихата

"8. Жезқазған қаласы атқарушы органының 2021 жылға арналған резерві 0 теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жезқазған қалалық мәслихатының хатшысы А. Досанов
Жезқазған қалалық мәслихатының
2021 жылғы 18 қарашадағы
№ 12/101
Шешіміне 1 қосымша
Жезқазған қалалық мәслихатының

38083
7
На проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
411
8
На жилищно-коммунальное хозяйство
351296
9
На проведение капитального, среднего и текущего ремонта автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов, в том числе:
940690
средний ремонт дорог
940690
10
На приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения и (или) малообеспеченных многодетных семей
84000
11
На содержание и укрепление материально-технической базы организаций спорта
5801
Целевые трансферты на развитие, в том числе:
7156775
12
Строительство многоэтажного арендного жилого дома по улице Алашахана, 34Е города Жезказган
772000
13
Строительство многоэтажного кредитного жилого дома по улице Алашахана, 34К города Жезказган
229026
14
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к индивидуальным жилым домам Западного жилого района города Жезказган, 2 очередь (канализация, телефонизация)
168722
15
Реконструкция внутригородских водопроводных сетей города Жезказган, 1 очередь
1169787
16
Реконструкция внутригородских водопроводных сетей города Жезказган, 2 очередь
200000
17
Реконструкция внутригородских водопроводных сетей города Жезказган, 3 очередь
50000
18
Реконструкция хозяйственно-питьевых очистных сооружений города Жезказган, 3 очередь
961505
19
Строительство газораспределительных сетей города Жезказган от автоматизированной газораспределительной станции "Жезказган" магистрального газопровода "Сарыарка"
2112500
20
Реконструкция и модернизация тепловых сетей города Жезказган, 2 очередь
740454
21
Строительство историко-культурного комплекса Жошы хана г.Жезказган
752781
Бюджетные кредиты, в том числе:
604376
22
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
4376
23
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов на проектирование и (или) строительство жилья, в том числе:
600000
Строительство многоэтажного 30-квартирного кредитного жилого дома по ул.Алашахана, 34Н города Жезказган
300000
Строительство многоэтажного 30-квартирного кредитного жилого дома по ул.Алашахана, 34П города Жезказган
300000

38083
7
Көппәтерлі тұрғын үйлерге энергетиалық аудит жүргізуге
411
8
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығына
351296
9
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) және елді мекендердің көшелерін күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуге, оның ішінде:
940690
жолдарды орташа жөндеу
940690
10
Халықтың әлеуметтік жағынан әлсіз топтарына және (немесе) аз қамтылған көпбалалы отбасыларға коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғынжайын сатып алуға
84000
11
Спорт ұйымдарының материалдық-техникалық базасын ұстауға және нығайтуға
5801
Нысаналы даму трансферттері, оның ішінде:
7156775
12
Жезқазған қаласының Алашахан көшесі, 34Е көпқабатты жалға берілетін тұрғын үйдің құрылысы
772000
13
Жезқазған қаласындағы Алашахан көшесі, 34К көпқабатты кредиттік тұрғын үйдің құрылысы
229026
14
Жезқазған қаласының Батыс тұрғын аймақтағы жеке тұрғын үйлерге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысы, 2 кезең (кәріз, телефондандыру)
168722
15
Жезқазған қаласының қалаішілік су құбырлары желілерін қайта жаңарту, 1-кезең
1169787
16
Жезқазған қаласының қалаішілік су құбырлары желілерін қайта жаңарту, 2-кезең
200000
17
Жезқазған қаласының қалаішілік су құбырлары желілерін қайта жаңарту, 3-кезең
50000
18
Жезқазған қаласының шаруашылық ауыз суды тазартқыш қондырғыларын реконструкциялау, 3-кезең
961505
19
"Сарыарқа" магистральды газ құбыры "Жезқазған" автоматтандырылған газ тарату станциясынан бастап Жезқазған қаласының газ тарату желілерін салу
2112500
20
Жезқазған қаласы жылу желілерін реконструкциялау және жаңарту, 2 кезең
740454
21
Жезқазған қаласы Жошы хан тарихи-мәдени кешенінің құрылысы
752781
Бюджеттік кредиттер, оның ішінде:
604376
22
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
4376
23
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй жобалауға және салуға кредит беру, оның ішінде:
600000
Жезқазған қаласындағы Алашахан көшесі, 34Н көпқабатты 30 пәтерлі кредиттік тұрғын үй құрылысы
300000
Жезқазған қаласындағы Алашахан көшесі, 34П көпқабатты 30 пәтерлі кредиттік тұрғын үй құрылысы
300000