Об утверждении Плана по управлению пастбищами по городу Балхаш и поселков Саяк, Гульшат и их использованию на 2021 год
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 26 марта 2021 года № 3/22. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 7 апреля 2021 года № 6281. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан”, со статьями 8, 13 Закона Республики Казахстан от 20 февраля 2017 года "О пастбищах", Приказом заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 24 апреля 2017 года № 173 "Об утверждении Правил рационального использования пастбищ" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 15090), городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемый План по управлению пастбищами по городу Балхаш и поселков Саяк, Гульшат и их использованию на 2021 год.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Л. Власова
Секретарь городского маслихата К. Тейлянов
Утвержден решением
Балхашского городского
маслихата
от 26 марта 2021 года
№ 3/22
План по управлению пастбищами и их использованию по городу Балхаш и поселков Саяк, Гульшат на 2021 год
План по управлению пастбищами и их использованию принимается с учетом:
сведений о состоянии геоботанического обследования пастбищ;
сведений о ветеринарно-санитарных объектах;
данных о количестве гуртов, отар, табунов, сформированных по видам и половозрастным группам сельскохозяйственных животных;
сведений о формировании поголовья сельскохозяйственных животных для выпаса на отгонных пастбищах.
План по управлению пастбищами и их использованию по городу Балхаш и поселков Саяк, Гульшат на 2021 год включает в себя:
1) распределение земельного фонда по категориям земель представлена согласно приложения 1;
2) информация о ветеринарно-санитарных объектах представлена согласно приложения 2;
3) информация по численности поголовья сельскохозяйственных животных на 1 января 2021 года представлена согласно приложения 3;
4) предельно допустимая норма нагрузки на общую площадь пастбищ представлена согласно приложения 4;
5) календарный график по использованию пастбищ представлен согласно приложения 5;
6) схема пастбищеоборота, приемлемая по городу Балхаш представлена согласно приложения 6;

2021 жылға арналған Балқаш қаласы және Саяқ, Гүлшат кенттері бойынша жайылымдарын басқару және оларды пайдалану жөніндегі Жоспарды бекіту туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2021 жылғы 26 наурыздағы № 3/22 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 7 сәуірде № 6281 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару жэне өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 20 ақпандағы "Жайылымдар туралы" Заңының 8, 13 баптарына, Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2017 жылғы 24 сәуірдегі №173 "Жайылымдарды ұтымды пайдалану қағидаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №15090 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Қоса беріліп отырған 2021 жылға арналған Балқаш қаласы және Саяқ, Гүлшат кенттері бойынша жайылымдарын басқару және оларды пайдалану жөніндегі Жоспар бекітілсін.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Л. Власова
Қалалық мәслихат хатшысы К. Тейлянов
Балқаш қалалық
мәслихатының
2021 жылғы 26
наурыздағы
№ 3/22
шешімімен бекітілген
2021 жылға арналған Балқаш қаласы және Саяқ, Гүлшат кенттері бойынша жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі Жоспар
Жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспар:
жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қараудың жай-күйі туралы мәліметтер;
ветеринариялық-санитариялық объектілер туралы мәліметтер;
ауыл шаруашылығы жануарларының түрлері мен жыныстық жас топтары бойынша қалыптастырылған үйірлердің, отарлардың, табындардың саны туралы деректер;
шалғайдағы жайылымдарда жаю үшін ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын қалыптастыру туралы мәліметтер.
2021 жылға арналған Балқаш қаласы және Саяқ, Гүлшат кенттері бойынша жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарға:
1) жер қорын жер санаты бойынша бөлінуі 1 қосымшаға сәйкес ұсынылды;
2) ветеринарлық-санитарлық объектілер жөнінде ақпарат 2 қосымшаға сәйкес ұсынылды;
3) 2021 жылдың 1 қаңтардағы ауылшаруашылық мал басы саны жөнінде ақпарат 3 қосымшаға сәйкес ұсынылды;
4) жайылымдардың жалпы ауданы үшін шекті рұқсат етілетін жүктеме нормасы 4 қосымшаға сәйкес ұсынылды;
5) жайылымдарды пайдалану бойынша күнтізбелік жоспары 5 қосымшаға сәйкес ұсынылды;
6) Балқаш қаласы үшін қолайлы жайылым айналымы сызбасы 6 қосымшаға сәйкес ұсынылды;

7) карта с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, в том числе сезонных объектов пастбищной инфраструктуры по городу Балхаш представлена согласно приложения 7;
8) схема доступа пастбищепользователей к водоисточникам (озерам, рекам, прудам, копаням, оросительным или обводнительным каналам, трубчатым или шахтным колодцам), составленная согласно норме потребления воды по городу Балхаш представлена согласно приложения 8;
9) схема пастбищеоборота, приемлемая по поселку Гульшат представлена согласно приложения 9;
10) карта с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, в том числе сезонных, объектов пастбищной инфраструктуры по поселку Гульшат представлена согласно приложения 10;
11) схема доступа пастбищепользователей к водоисточникам (озерам, рекам, прудам, копаням, оросительным или обводнительным каналам, трубчатым или шахтным колодцам), составленная согласно норме потребления воды по поселку Гульшат представлена согласно приложения 11;

7) Балқаш қаласы бойынша жайылымдардың сыртқы және ішкі шекаралары мен аландары белгіленген, оның ішінде маусымдық, жайылымдықинфрақұрылымдар нысандар картасы 7 қосымшаға сәйкес ұсынылды;
8) Балқаш қаласы бойынша жайылым пайдаланушылардың су тұтынунормасына сәйкес жасалған су көздеріне (көлдерге, өзендерге, тоғандарға,апандарға, суару немесе суландыру каналдарына, құбырлы немесе шахталықұдықтарға) қол жеткізу схемасы 8 қосымшаға сәйкес ұсынылды;
9) Гүлшат кенті үшін қолайлы жайылым айналымы сызбасы 9 қосымшаға сәйкес ұсынылды;
10) Гүлшат кенті бойынша жайылымдардың сыртқы және ішкі шекаралары мен алаңдары белгіленген, оның ішінде маусымдық, жайылымдық инфрақұрылымдар нысандар картасы 10 қосымшаға сәйкес ұсынылды;
11) Гүлшат кенті бойынша жайылым пайдаланушылардың су тұтыну нормасына сәйкес жасалған су көздеріне (көлдерге, өзендерге, тоғандарға, апандарға, суару немесе суландыру каналдарына, құбырлы немесе шахталы құдықтарға) қол жеткізу схемасы 11 қосымшаға сәйкес ұсынылды;

12) схема пастбищеоборота, приемлемая по поселку Саяк представлена согласно приложения 12;
13) карта с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, в том числе сезонных, объектов пастбищной инфраструктуры по поселку Саяк представлена согласно приложения 13;
14) схема доступа пастбищепользователей к водоисточникам (озерам, рекам, прудам, копаням, оросительным или обводнительным каналам, трубчатым или шахтным колодцам), составленная согласно норме потребления воды по поселку Саяк представлена согласно приложения 14;

12) Саяқ кенті үшін қолайлы жайылым айналымы сызбасы 12 қосымшаға сәйкес ұсынылды;
13) Саяқ кенті бойынша жайылымдардың сыртқы және ішкі шекаралары мен алаңдары белгіленген, оның ішінде маусымдық, жайылымдық инфрақұрылымдар нысандар картасы 13 қосымшаға сәйкес ұсынылды;
14) Саяқ кенті бойынша жайылым пайдаланушылардың су тұтыну нормасына сәйкес жасалған су көздеріне (көлдерге, өзендерге, тоғандарға, апандарға, суару немесе суландыру каналдарына, құбырлы немесе шахталы құдықтарға) қол жеткізу схемасы 14 қосымшаға сәйкес ұсынылды;

15) схема (карта) расположения пастбищ на территории административно-территориальной единицы в разрезе категории земель, собственников земельных участков и землепользователей на основании правоустанавливающих документов по городу Балхаш представлена согласно приложения 15;
16) схема (карта) расположения пастбищ на территории административно-территориальной единицы в разрезе категории земель, собственников земельных участков и землепользователей на основании правоустанавливающих документов по поселку Гульшат представлена согласно приложения 16;

15) Балқаш қаласы бойынша құқық белгілейтін құжаттар негізінде жер санаттары, жер учаскілерінің меншік иелері және жер пайдаланушылар бөлінісінде әкімшілік-аумақтар бірлік аумағында жайылымдардың орналасу схемасы (картасы) 15 қосымшаға сәйкес ұсынылды;
16) Гүлшат кенті бойынша құқық белгілейтін құжаттар негізінде жер санаттары, жер учаскілерінің меншік иелері және жер пайдаланушылар бөлінісінде әкімшілік-аумақтар бірлік аумағында жайылымдардың орналасу схемасы (картасы) 16 қосымшаға сәйкес ұсынылды;

17) схема (карта) расположения пастбищ на территории административно-территориальной единицы в разрезе категории земель, собственников земельных участков и землепользователей на основании правоустанавливающих документов по поселку Саяк представлена согласно приложения 17.
18) схему перераспределения пастбищ для размещения поголовья сельскохозяйственных животных физических и (или) юридических лиц, у которых отсутствуют пастбища, и перемещения его на предоставляемые пастбища согласно приложениям 18, 19, 20;

17) Саяқ кенті бойынша құқық белгілейтін құжаттар негізінде жер санаттары, жер учаскілерінің меншік иелері және жер пайдаланушылар бөлінісінде әкімшілік-аумақтар бірлік аумағында жайылымдардың орналасу схемасы (картасы) 17-қосымшаға сәйкес ұсынылған.
18) 18, 19, 20 қосымшаларға сәйкес жайылымы жоқ жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын орналастыру үшін жайылымдарды қайта бөлу және оны берілетін жайылымдарға ауыстыру схемасы;

193
0
Итого:
2581
4020
225
779
244
Приложение 4
к Плану по управлению
пастбищами по городу Балхаш
и поселков Саяк, Гульшат и их
использованию на 2021 год
Предельно допустимая норма нагрузки на общую площадь пастбищ
Природная зона
Эколо гогеографический район (подзона)
Тип пастбищ (преобладающий)
Средняя валовая урожайность пастбищ валовая/кормовая единица центнер/ гектар по подзонам
Норма площади пастбищ на 1 голову сельскохозяйственных животных на восстановленных и деградированных угодьях, гектар
крупный рогатый скот
овцы и козы
лошади
верблюды
По пастбищам
По под зонам
По пастбищам
По под зонам
По пастбищам
По под зонам
По пастбищам
По под зонам
пустынная
Сухая степь
Ковыльк ово-типчаково кустарниковые иногда с полынью
9,5/ 14
1,9/ 2,8
11,4/ 16,8
13,3/ 19,6
Тырсиково- типчаково- ковыльные с разнотравьем
9,5/ 14
1,9/ 2,8
11,4/ 16,8
13,3/ 19,6
Овсецово ковыльно типчаковые закустаренные
3,3/ 1,5
14/ 25
10/ 14,5
2,8/ 5,0
2,0/ 2,9
16,8/ 30
12/ 17,4
19,6/ 35
14/ 20,3
Приложение 5
к Плану по управлению
пастбищами по городу Балхаш
и поселков Саяк, Гульшат и их
использованию на 2021 год
Календарный график по использованию пастбищ
Годы
Номера полей
I
II
III
IV
1
Однократное стравливание с 25 апреля по 24 июня
Однократное стравливание с 25 июня по 24 августа
Однократное стравливание с 25 августа по 22 октября
Отдыхающее поле
2
Отдыхающее поле
Однократное стравливание с 25 апреля по 24 июня
Однократное стравливание с 25 июня по 24 августа
Однократное стравливание с 25 августа по 22 октября
Приложение 6
к Плану по управлению
пастбищами по городу Балхаш
и поселков Саяк, Гульшат и их
использованию на 2021 год
Схема пастбищеоборота, приемлемая по городу Балхаш
ВЛО – Весеннее – летнее – осеннее
Приложение 7
к Плану по управлению
пастбищами по городу Балхаш
и поселков Саяк, Гульшат и их
использованию на 2021 год
Карта с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, в том числе сезонных, объектов пастбищной инфраструктуры по городу Балхаш
Приложение 8
к Плану по управлению
пастбищами по городу Балхаш
и поселков Саяк, Гульшат и их
использованию на 2021 год
Схема доступа пастбищепользователей к водоисточникам (озерам, рекам, прудам, копаням, оросительным или обводнительным каналам, трубчатым или шахтным колодцам), составленная согласно норме потребления воды по городу Балхаш
Приложение 9
к Плану по управлению
пастбищами по городу Балхаш
и поселков Саяк, Гульшат и их
использованию на 2021 год
Схема пастбищеоборота, приемлемая по поселку Гульшат
ВЛО – Весеннее – летнее – осеннее
Приложение 10
к Плану по управлению
пастбищами по городу Балхаш
и поселков Саяк, Гульшат и их
использованию на 2021 год
Карта с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, в том числе сезонных, объектов пастбищной инфраструктуры по поселку Гульшат
Приложение 11
к Плану по управлению
пастбищами по городу Балхаш
и поселков Саяк, Гульшат и их
использованию на 2021 год
Схема доступа пастбищепользователей к водоисточникам (озерам, рекам, прудам, копаням, оросительным или обводнительным каналам, трубчатым или шахтным колодцам), составленная согласно норме потребления воды по поселку Гульшат
Приложение 12
к Плану по управлению
пастбищами по городу Балхаш
и поселков Саяк, Гульшат и их
использованию на 2021 год
Схема пастбищеоборота, приемлемая по поселку Саяк
ВЛО – Весеннее – летнее – осеннее
Приложение 13
к Плану по управлению
пастбищами по городу Балхаш
и поселков Саяк, Гульшат и их
использованию на 2021 год
Карта с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, в том числе сезонных, объектов пастбищной инфраструктуры по поселку Саяк
Приложение 14
к Плану по управлению
пастбищами по городу Балхаш
и поселков Саяк, Гульшат и их
использованию на 2021 год
Схема доступа пастбищепользователей к водоисточникам (озерам, рекам, прудам, копаням, оросительным или обводнительным каналам, трубчатым или шахтным колодцам), составленная согласно норме потребления воды по поселку Саяк
Приложение 15
к Плану по управлению
пастбищами по городу Балхаш
и поселков Саяк, Гульшат и их
использованию на 2021 год
Схема (карта) расположения пастбищ на территории административно-территориальной единицы в разрезе категории земель, собственников земельных участков и землепользователей на основании правоустанавливающих документов по городу Балхаш
Приложение 16
к Плану по управлению
пастбищами по городу Балхаш
и поселков Саяк, Гульшат и их
использованию на 2021 год
Схема (карта) расположения пастбищ на территории административно-территориальной единицы в разрезе категории земель, собственников земельных участков и землепользователей на основании правоустанавливающих документов по поселку Гульшат
Приложение 17
к Плану по управлению
пастбищами по городу Балхаш
и поселков Саяк, Гульшат и их
использованию на 2021 год
Схема (карта) расположения пастбищ на территории административно-территориальной единицы в разрезе категории земель, собственников земельных участков и землепользователей на основании правоустанавливающих документов по поселку Саяк
Приложение 18
к Плану по управлению
пастбищами по городу Балхаш
и поселков Саяк, Гульшат и их
использованию на 2021 год
Схема перераспределения пастбищ для размещения поголовья сельскохозяйственных животных физических и (или) юридических лиц, у которых отсутствуют пастбища, и перемещения его на предоставляемые пастбища по городу Балхаш

193
0
Барлығы:
2581
4020
225
779
244
2021 жылға арналған
Балқаш қаласы және Саяқ,
Гүлшат кенттері бойынша
жайылымдарды басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
Жоспарға 4 қосымша
Жайылымдардың жалпы ауданы үшін шекті рұқсат етілетін жүктеме нормасы
Табиғи зона
Экологогеографиялық аудан (кіші аймақ)
Жайылым түрлері (басым)
Жайылымдардың орташа жалпы астық өнімділігі Белдем тармағы бойынша жалпы азықтық бірлік, центнер/гектар
Жайылымның қайта келтірілген және деградацияға ұшыраған жерлердегі ауыл шаруашылық жануарларының 1 басына шаққандағы аудан көлемі, гектар
Ірі қара мал
Қойлар мен ешкілер
Жылқылар
Түйелер
Жайылым бойынша
Кіші аймақ бойынша
Жайылым бойынша
Кіші аймақ бойынша
Жайылым бойынша
Кіші аймақ бойынша
Жайылым бойынша
Кіші аймақ бойынша
Шөл
Құрғақ дала
Бозды-бетегелі-бұталы кейде жусанды
9,5/ 14
1,9/ 2,8
11,4/ 16,8
13,3/ 19,6
Қылқанбоз-бетегелі-бұталы алуан түрлі шөпті
9,5/ 14
1,9/ 2,8
11,4/ 16,8
13,3/ 19,6
Сұлыбас-бұталы-бетегелі бұталанған
3,3/1,5
14/ 25
10/ 14,5
2,8/ 5,0
2,0/ 2,9
16,8/ 30
12/ 17,4
19,6/ 35
14/ 20,3
2021 жылға арналған
Балқаш қаласы және Саяқ,
Гүлшат кенттері бойынша
жайылымдарды басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
Жоспарға 5 қосымша
Жайылымдарды пайдалану бойынша күнтізбелік жоспар
Жылдар
Өрістердің нөмірі
I
II
III
IV
1
Бір дүркін жайылым 25 сәуірден – 24 маусымға дейін
Бір дүркін жайылым 25 маусымнан – 24 тамызға дейін
Бір дүркін жайылым 25 тамыздан – 22 қазанға дейін
Демалып жатқан өріс
2
Демалып жатқан өріс
Бір дүркін жайылым 25 сәуірден – 24 маусымға дейін
Бір дүркін жайылым 25 маусымнан - 24 тамызға дейін
Бір дүркін жайылым 25 тамыздан – 22 қазанға дейін
2021 жылға арналған
Балқаш қаласы және Саяқ,
Гүлшат кенттері бойынша
жайылымдардын басқару және
олардың пайдалану жөніндегі
Жоспарға 6 қосымша
Балқаш қаласы үшін қолайлы жайылым айналымы сызбасы
КЖК – көктемгі – жазғы – күзгі
2021 жылға арналған
Балқаш қаласы және Саяқ,
Гүлшат кенттері бойынша
жайылымдардын басқару және
олардың пайдалану жөніндегі
Жоспарға 7 қосымша
Балқаш қаласы бойынша жайылымдардың сыртқы және ішкі шекаралары мен алаңдары белгіленген, оның ішінде маусымдақ, жайылымдық инфрақұрылымдар нысандар картасы
2021 жылға арналған
Балқаш қаласы және Саяқ,
Гүлшат кенттері бойынша
жайылымдардын басқару және
олардың пайдалану жөніндегі
Жоспарға 8 қосымша
Балқаш қаласы бойынша жайылым пайдаланушылардың су тұтыну нормасына сәйкес жасалған су көздеріне (көлдерге, өзендерге, тоғандарға, апандарға, суару немесе суландыру каналдарына, қубырлы немесе шахталы құдықтарға) қол жеткізу схемасы
2021 жылға арналған
Балқаш қаласы және Саяқ,
Гүлшат кенттері бойынша
жайылымдарын басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
Жоспарға 9 қосымша
Гүлшат кенті үшін қолайлы жайылым айналымы сызбасы
КЖК – көктемгі – жазғы – күзгі
2021 жылға арналған
Балқаш қаласы және Саяқ,
Гүлшат кенттері бойынша
жайылымдарын басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
Жоспарға 10 қосымша
Гүлшат кенті бойынша жайылымдардың сыртқы және ішкі шекаралары мен алаңдары белгіленген, онын ішінде маусымдық, жайылымдық инфрақұрылымдар нысандар картасы
2021 жылға арналған
Балқаш қаласы және Саяқ,
Гүлшат кенттері бойынша
жайылымдарын басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
Жоспарға 11 қосымша
Гүлшат кенті бойынша жайылым пайдаланушылардың су тұтыну нормасына сәйкес жасалған су көздеріне (көлдерге, өзендерге, тоғандарға, апандарға, суару немесе суландыру каналдарына, құбырлы немесе шахталы құдықтарға) қол жеткізу схемасы
2021 жылға арналған
Балқаш қаласы және Саяқ,
Гүлшат кенттері бойынша
жайылымдарын басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
Жоспарға 12 қосымша
Саяқ кенті үшін қолайлы жайылым айналымы сызбасы
КЖК – көктемгі – жазғы – күзгі
2021 жылға арналған
Балқаш қаласы және Саяқ,
Гүлшат кенттері бойынша
жайылымдарын басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
Жоспарға 13 қосымша
Саяқ кенті бойынша жайлымдардың сыртқы және ішкі шекаралары мен алаңдары белгіленген, оның ішінде маусымдық, жайылымдық инфрақұрылымдар нысандарының картасы
2021 жылға арналған
Балқаш қаласы және Саяқ,
Гүлшат кенттері бойынша
жайылымдарын басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
Жоспарға 14 қосымша
Саяқ кенті бойынша жайылым пайдаланушылардың су тұтыну нормасына сәйкес жасалған су көздеріне (көлдерге, өзендерге, тоғандарға, апандарға, суару және суландыру каналдарына, құбырлы немесе шахталы құдықтарға) қол жеткізу схемасы
2021 жылға арналған
Балқаш қаласы және Саяқ,
Гүлшат кенттері бойынша
жайылымдарын басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
Жоспарға 15 қосымша
Балқаш қаласы бойынша құқық белгілейтін құжаттар негізінде жер санаттары, жер учаскілерінің меншік иелері және жер пайдаланушылар бөлінісінде әкімшілік-аумақтар бірлік аумағында жайылымдардың орналасу схемасы (картасы)
2021 жылға арналған
Балқаш қаласы және Саяқ,
Гүлшат кенттері бойынша
жайылымдарын басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
Жоспарға 16 қосымша
Гүлшат кенті бойынша құқық белгілейтін құжаттар негізінде жер санаттары, жер учаскілерінің меншік иелері және жер пайдаланушылар бөлінісінде әкімшілік-аумақтар бірлік аумағында жайылымдардың орналасу схемасы (картасы)
2021 жылға арналған
Балқаш қаласы және Саяқ,
Гүлшат кенттері бойынша
жайылымдарын басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
Жоспарға 17 қосымша
Саяқ кенті бойынша құқық белгілейтін құжаттар негізінде жер санаттары, жер учаскілерінің меншік иелері және жер пайдаланушылар бөлінісінде әкімшілік-аумақтар бірлік аумағында жайылымдардың орналасу схемасы (картасы)
2021 жылға арналған Балқаш
қаласы және Саяқ, Гүлшат кенттері
бойынша жайылымдарды басқару
және оларды пайдалану жөніндегі
Жоспарға 18 қосымша
Балқаш қаласының жайылымы жоқ жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын орналастыру үшін жайылымдарды қайта бөлу және оны берілетін жайылымдарға ауыстыру схемасы

Сноска. План дополнен приложением 18 в соответствии с решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 08.09.2021 № 7/51 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 19
к Плану по управлению
пастбищами по городу Балхаш
и поселков Саяк, Гульшат и их
использованию на 2021 год
Схема перераспределения пастбищ для размещения поголовья сельскохозяйственных животных физических и (или) юридических лиц, у которых отсутствуют пастбища, и перемещения его на предоставляемые пастбища по поселку Гульшат
Сноска. План дополнен приложением 19 в соответствии с решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 08.09.2021 № 7/51 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 20
к Плану по управлению
пастбищами по городу Балхаш
и поселков Саяк, Гульшат и их
использованию на 2021 год
Схема перераспределения пастбищ для размещения поголовья сельскохозяйственных животных физических и (или) юридических лиц, у которых отсутствуют пастбища, и перемещения его на предоставляемые пастбища по поселку Саяк
Сноска. План дополнен приложением 20 в соответствии с решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 08.09.2021 № 7/51 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 21
к Плану по управлению
пастбищами по городу Балхаш
и поселков Саяк, Гульшат и их
использованию на 2021 год
Схема размещения поголовья сельскохозяйственных животных на отгонных пастбищах физических и (или) юридических лиц, не обеспеченных пастбищами, расположенными на территории города Балхаш
Сноска. План дополнен приложением 21 в соответствии с решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 08.09.2021 № 7/51 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 22
к Плану по управлению
пастбищами по городу Балхаш
и поселков Саяк, Гульшат и их
использованию на 2021 год
Схема размещения поголовья сельскохозяйственных животных на отгонных пастбищах физических и (или) юридических лиц, не обеспеченных пастбищами, расположенными на территории поселка Гульшат
Сноска. План дополнен приложением 22 в соответствии с решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 08.09.2021 № 7/51 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 23
к Плану по управлению
пастбищами по городу Балхаш
и поселков Саяк, Гульшат и их
использованию на 2021 год
Схема размещения поголовья сельскохозяйственных животных на отгонных пастбищах физических и (или) юридических лиц, не обеспеченных пастбищами, расположенными на территории поселка Саяк

Ескерту. Жоспар 18-қосымшамен толықтырылды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 08.09.2021 № 7/51 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2021 жылға арналған Балқаш
қаласы және Саяқ, Гүлшат кенттері
бойынша жайылымдарды басқару
және оларды пайдалану жөніндегі
Жоспарға 19 қосымша
Гүлшат кентінің жайылымы жоқ жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын орналастыру үшін жайылымдарды қайта бөлу және оны берілетін жайылымдарға ауыстыру схемасы
Ескерту. Жоспар 19-қосымшамен толықтырылды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 08.09.2021 № 7/51 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2021 жылға арналған Балқаш
қаласы және Саяқ, Гүлшат кенттері
бойынша жайылымдарды басқару
және оларды пайдалану жөніндегі
Жоспарға 20 қосымша
Саяқ кентінің жайылымы жоқ жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын орналастыру үшін жайылымдарды қайта бөлу және оны берілетін жайылымдарға ауыстыру схемасы
Ескерту. Жоспар 20-қосымшамен толықтырылды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 08.09.2021 № 7/51 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2021 жылға арналған Балқаш
қаласы және Саяқ, Гүлшат кенттері
бойынша жайылымдарды басқару
және оларды пайдалану жөніндегі
Жоспарға 21 қосымша
Балқаш қаласының аумағында орналасқан жайылымдармен қамтамасыз етілмеген жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын шалғайдағы жайылымдарға орналастыру схемасы
Ескерту. Жоспар 21-қосымшамен толықтырылды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 08.09.2021 № 7/51 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2021 жылға арналған Балқаш
қаласы және Саяқ, Гүлшат кенттері
бойынша жайылымдарды басқару
және оларды пайдалану жөніндегі
Жоспарға 22 қосымша
Гүлшат кентінің аумағында орналасқан жайылымдармен қамтамасыз етілмеген жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын шалғайдағы жайылымдарға орналастыру схемасы
Ескерту. Жоспар 22-қосымшамен толықтырылды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 08.09.2021 № 7/51 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2021 жылға арналған Балқаш
қаласы және Саяқ, Гүлшат кенттері
бойынша жайылымдарды басқару
және оларды пайдалану жөніндегі
Жоспарға 23 қосымша
Саяқ кентінің аумағында орналасқан жайылымдармен қамтамасыз етілмеген жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын шалғайдағы жайылымдарға орналастыру схемасы