О внесении изменений в решение LIV сессии Каражалского городского маслихата от 24 декабря 2020 года № 444 "О городском бюджете на 2021 - 2023 годы"
Решение Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 31 марта 2021 года № 19. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 12 апреля 2021 года № 6294. Прекращено действие в связи с истечением срока.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Каражалский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение сессии LIV сессии Каражалского городского маслихата от 24 декабря 2020 года № 444 "О городском бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 21941, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 29 декабря 2020 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 948 804 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 209 083 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 6 769 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 870 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 730 082 тысячи тенге;
2) затраты – 6 294 913 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 346 109 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 346 109 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 346 109 тысяч тенге.";
2) приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель IІI сессии А. Ким
Секретарь городского маслихата З. Оспанова
Приложение 1
к решению
Каражалского городского
маслихата

Қаражал қалалық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы LIV сессиясының № 444 "2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2021 жылғы 31 наурыздағы № 19 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 12 сәуірде № 6294 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Қаражал қалалық мәслихаты ШЕШIМ ЕТТI:
1. Қаражал қалалық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы LIV сессиясының № 444 "2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 21941 нөмерімен тіркелген, 2020 жылғы 29 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 948 804 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 209 083 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6 769 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 870 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 730 082 мың теңге;
2) шығындар – 6 294 913 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 346 109 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 346 109 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 346 109 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімге 1, 4 қосымшалар осы шешімге 1, 2 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
ІІІ сессияның төрағасы А. Ким
Қалалық мәслихаттың хатшысы З. Оспанова
Қаражал қалалық
мәслихатының

21568
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
273
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
18454
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
15963
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
20103
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
49461
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
48461
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
35471
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
954
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
4281
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
658
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
5000
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
2097
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
1000
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
1000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2338815
1
Жилищное хозяйство
891777
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
891777
005
Организация сохранения государственного жилищного фонда
10000
007
Снос аварийного и ветхого жилья
79091
010
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
259340
055
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
543346
2
Коммунальное хозяйство
1251919
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
1251919
013
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
252544
017
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
999375
3
Благоустройство населенных пунктов
195119
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)

21568
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
273
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
18454
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
15963
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
20103
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
49461
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
48461
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35471
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
954
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
4281
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
658
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
5000
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
2097
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1000
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
1000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2338815
1
Тұрғын үй шаруашылығы
891777
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
891777
005
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
10000
007
Авариялық және ескiрген тұрғын үйлердi бұзу
79091
010
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
259340
055
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
543346
2
Коммуналдық шаруашылық
1251919
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1251919
013
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
252544
017
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
999375
3
Елді-мекендерді көркейту
195119
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

1652378
Целевые текущие трансферты
226354
Целевые трансферты на развитие
1426024
в том числе:
Целевые текущие трансферты
226354
Управление координации занятости и социальных программ области
211105
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
6890
в том числе:
на специальные средства передвижения (кресло-коляски)
452
на сурдотехнические средства
234
на тифлотехнические средства
946
на санаторно-курортное лечение
977
на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
3168
на расширение перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
1113
На реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек"
110687
в том числе:
на частичное субсидирование заработной платы
10200
на молодежную практику
8751
на предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес – идей, в том числе молодежь категории NEET, члены малообеспеченных многодетных семей, малообеспеченные трудоспособные инвалиды
23336
на общественные работы
68400
На выплату государственной адресной социальной помощи
67184
На гарантированный социальный пакет, в том числе на обеспечение продуктово- бытовыми наборами в связи с чрезвычайным положением
16834
На краткосрочное профессиональное обучение по востребованным на рынке труда квалификациям и навыкам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек"
3810
На установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
5700
Управление культуры, архивов и документации области
11714
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
11714
Управление физической культуры и спорта области
3535
На содержание и укрепление материально – технической базы организаций спорта
3535
Целевые трансферты на развитие
1426024
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
500329
Жилищно-коммунальное хозяйство
500329
в том числе:
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
158210
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к дому по адресу: город Каражал, 25 квартал, дом 22
158210
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
342119
Реконструкция дома по адресу: Карагандинская область, город Каражал, 25 квартал, дом 22
342119
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
925695
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
925695
в том числе:
Подвод водопроводных сетей до границ потребителей города Каражал, 4 очередь

1652378
Ағымдағы нысаналы трансферттер
226354
Нысаналы даму трансферттері
1426024
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
226354
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
211105
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсартуға
6890
оның ішінде:
арнайы қозғалыс құралдарына (кресло-арбалар)
452
сурдотехникалық құралдарға
234
тифлотехникалық құралдарға
946
санаторийлы-курорттық емдеуге
977
мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға
3168
техникалық көмекшi (компенсаторлық) құралдар тiзбесiн кеңейтуге
1113
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасын іске асыру
110687
оның ішінде:
жалақыны ішінара субсидиялауға
10200
жастар практикасына
8751
жаңа бизнес идеяларды іске асыруға мемлекеттік гранттар беруге, оның ішінде NEET санатындағы жастар, аз қамтылған көп балалы отбасылардың мүшелері, аз қамтылған еңбекке жарамды мүгедектер
23336
қоғамдық жұмыстарға
68400
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
67184
Кепілдендірілген әлеуметтік пакетке, оның ішінде төтенше жағдайға байланысты азық-түлік жиынтығымен қамтамасыз етуге
16834
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығындағы мамандықтар мен дағдылар бойынша жұмысшы кадрларды қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға
3810
Мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақыларға
5700
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттар басқармасы
11714
Мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінде ерекше еңбек жағдайлары үшін мемлекеттік мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына лауазымдық жалақыға қосымша ақы белгілеуге
11714
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
3535
Спорт ұйымдарының материалдық-техникалық базасын ұстауға және нығайтуға
3535
Нысаналы даму трансферттері
1426024
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
500329
Тұрғын үй шаруашылығы
500329
оның ішінде:
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
158210
Қаражал қаласы, 25 орам, 22 үй мекен- жайы бойынша орналасқан үйге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салу
158210
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
342119
Қарағанды облысы, Қаражал қаласы, 25 орам, 22 үй мекен-жайы бойынша үйді қайта жаңғырту
342119
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
925695
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
925695
оның ішінде:
Қаражал қаласының тұтынушылар шекарасына дейін су құбыры желілерін жүргізу, 4 кезек