О внесении изменений в решение LV сессии Каражалского городского маслихата от 25 декабря 2020 года № 463 "О бюджете поселков Жайрем и Шалгинский на 2021 - 2023 годы"
Решение Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 2 апреля 2021 года № 30. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 13 апреля 2021 года № 6307
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Каражалский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение LV сессии Каражалского городского маслихата от 25 декабря 2020 года № 463 "О бюджете поселков Жайрем и Шалгинский на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 21965, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 30 декабря 2020 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Жайрем на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 388 657 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 21 255 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 932 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 366 470 тысяч тенге;
2) затраты – 390 690 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 2 033 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 033 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 033 тысяч тенге.";
2) пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Шалгинский на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 31 259 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 91 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 31 168 тысяч тенге;
2) затраты – 31 858 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

Қаражал қалалық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы LV сессиясының № 463 "2021 - 2023 жылдарға арналған Жәйрем және Шалғы кенттерінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2021 жылғы 2 сәуірдегі № 30 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 13 сәуірде № 6307 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Қаражал қалалық мәслихаты ШЕШIМ ЕТТI:
1. Қаражал қалалық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы LV сессиясының №463 "2021 - 2023 жылдарға арналған Жәйрем және Шалғы кенттерінің бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 21965 нөмерімен тіркелген, 2020 жылғы 30 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Жәйрем кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 388 657 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 21 255 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 932 мың теңге;
трансферттер түсімі – 366 470 мың теңге;
2) шығындар – 390 690 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 2 033 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 033 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 033 мың теңге.";
2) 2-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"2. 2021-2023 жылдарға арналған Шалғы кентінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 31 259 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 91 мың теңге;
трансферттер түсімі – 31 168 мың теңге;
2) шығындар – 31 858 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – минус 599 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 599 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 599 тысяч тенге.";
3) приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель IІI сессии А. Ким
Секретарь городского маслихата З. Оспанова
Приложение 1
к решению
Каражалского городского
маслихата

5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 599 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 599 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 599 мың теңге.";
3) көрсетілген шешімге 1, 4 қосымшалар осы шешімге 1, 2 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
ІІІ сессияның төрағасы А. Ким
Қалалық мәслихаттың хатшысы З. Оспанова
Қаражал қалалық
мәслихатының