О внесении изменений в решение 54 сессии Саранского городского маслихата от 22 декабря 2020 года № 578 "О городском бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Саранского городского маслихата Карагандинской области от 26 марта 2021 года № 24. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 9 апреля 2021 года № 6289. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Саранский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 54 сессии Саранского городского маслихата от 22 декабря 2020 года № 578 "О городском бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 21951, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 30 декабря 2020 года, в газете "Саран газеті" от 13 января 2021 года № 2) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2021 – 2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3, соответственно, в том числе на 2021 год, согласно приложению 1, в следующих объемах:
1) доходы – 8 552 202 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 307 641 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 21 533 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 43 454 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 6 179 574 тысяч тенге;
2) затраты – 10 428 142 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – минус 7043 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7043 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 1 868 897 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 868 897 тысяч тенге:
поступление займов – 1 356 729 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 512 168 тысяч тенге.";

"2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Саран қалалық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы 54-сессиясының № 578 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 2021 жылғы 26 наурыздағы № 24 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 9 сәуірде № 6289 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Саран қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Саран қалалық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы 54-сессиясының № 578 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 21951 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрде эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 30 желтоқсанда, "Саран газеті" газетінің 2021 жылғы 13 қаңтардағы № 2 жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға 1-қосымшаға сәйкес, келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8 552 202 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 307 641 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 21 533 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 43 454 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 6 179 574 мың теңге;
2) шығындар – 10 428 142 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – алу 7043 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7043 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 1 868 897 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 868 897 мың теңге:
қарыздар түсімі – 1 356 729 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 512 168 мың теңге.";

21034
на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
21390
на приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения и (или) малообеспеченных многодетных семей
84000
из областного бюджета
545638
на краткосрочное профессиональное обучение по заявкам работодателей и востребованным на рынке труда квалификациям и навыкам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021
10668
на проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
500
на содержание и укрепление материально-технической базы организаций спорта
2357
на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан, в том числе:
32530
специальные средства передвижения (кресло-коляски)
2907
сурдотехнические средства
292
тифлотехнические средства
6268
санаторно-курортное лечение
23063
на жилищно-коммунальное хозяйство
499583
Целевые трансферты на развитие
723221
из республиканского бюджета
257320
в том числе:
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры на жилую застройку улицы Макаренко, в городе Сарань, Карагандинской области (раздел водоснабжения)
86979
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры на жилую застройку микрорайон Горняк, в городе Сарань, Карагандинской области (раздел водоснабжения)
170341
из областного бюджета
465901
Строительства крупнопанельного пятиэтажного пятиподъездного жилого дома по адресу город Сарань, улица Рабочая в районе дома №2. Дом №1
153047
Строительство крупнопанельного пятиэтажного жилого дома по адресу город Сарань, улица Рабочая в районе дома №2. Дом № 2
312854

21034
мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін мемлекеттік мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
21390
халықтың әлеуметтік осал топтары және (немесе) аз қамтылған көп балалы отбасылар үшін коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін сатып алуға
84000
облыстық бюджеттен
545638
жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығында сұранысқа ие біліктіліктер мен дағдылар бойынша қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға
10668
көп пәтерлі тұрғын үйлерге энергетикалық аудит жүргізуге
500
спорт ұйымдарының материалдық-техникалық базасын күтіп ұстауға және нығайтуға
2357
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға, оның ішінде:
32530
арнайы қозғалыс құралдары (кресло-арбалар)
2907
сурдотехникалық құралдар
292
тифлотехникалық құралдар
6268
санаторийлы-курорттық емдеу
23063
тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығына
499583
Дамуға арналған нысаналы трансферттер
723221
республикалық бюджеттен
257320
оның ішінде:
Қарағанды облысы Саран қаласындағы Макаренко көшесіндегі тұрғын үйлерге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым (сумен жабдықтау бөлімі) салу
86979
Қарағанды облысы Саран қаласындағы Горняк ықшамауданындағы тұрғын үйлерге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым (сумен жабдықтау бөлімі) салу
170341
облыстық бюджеттен
465901
Саран қаласы, Рабочая көшесі, №2 үй ауданында орналасқан ірі панельді бес қабатты бес кіреберіс тұрғын үйдің құрылысы. №1 үй
153047
Саран қаласы, Рабочая көшесі, №2 үй ауданында орналасқан ірі панельді бес қабатты бес кіреберіс тұрғын үйдің құрылысы. №2 үй
312854