О внесении изменений в решение 73 сессии Абайского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 73/762 "O районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Абайского районного маслихата Карагандинской области от 8 апреля 2021 года № 5/60. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 13 апреля 2021 года № 6305. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 73 сессии Абайского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 73/762 "О районном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 21958, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 30 декабря 2020) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 11 808 291 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 838 813 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 67 691 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 25 005 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7 876 782 тысяч тенге;
2) затраты – 12 605 361 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 44 136 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 78 759 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 34 623 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 841 206 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 841 206 тысяч тенге:
поступление займов – 78 759 тысяч тенге;
погашение займов – 34 623 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 797 070 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3 к настоящему решению;
пункт 5 изложить в следующей редакции:

Абай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы 73 сессиясының № 73/762 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 8 сәуірдегі № 5/60 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 13 сәуірде № 6305 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Абай аудандық мәслихаттың 2020 жылғы 25 желтоқсандағы 73 сессиясының № 73/762 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 21958 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкісінде 2020 жылы 30 желтоқсанда жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2021–2023 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 11 808 291 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 838 813 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 67 691 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 25 005 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 7 876 782 мың теңге;
2) шығындар – 12 605 361 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – 44 136 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 78 759 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 34 623 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 841 206 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 841 206 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 78 759 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 34 623 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 797 070 мың теңге.";
көрсетілген шешімге 1, 4, 5 қосымшалар осы шешімге 1, 2, 3-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;
5-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:

11 430
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
39 397
На содержание и укрепление материально-технической базы организаций спорта
858
Целевые трансферты на развитие
1 003 784
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета
764 093
На проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
360 221
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
403 872
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета
239 691
На проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
83 606
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
156 085
Бюджетные кредиты
78 759
Бюджетные кредиты из республиканского бюджета
78 759
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
78 759
Приложение 3 к решению
Абайского районного
маслихата
от 8 апреля 2021 года
№ 5/60
Приложение 5 к решению
Абайского районного маслихата
от 25 декабря 2020 года
№ 73/762
Целевые трансферты бюджетам городов районного значения, сел, поселков, сельских округов на 2021 год
Наименование
Сумма (тыс. тенге)
1
2
Итого
252 353
в том числе:
Трансферты
252 353
На услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
95 640
На организацию сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, села, поселка, сельского округа
10 304
На благоустройство и озеленение населенных пунктов
95 174
На капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
11 714
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
39 521

11 430
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
39 397
Спорт ұйымдарының материалдық-техникалық базасын ұстауға және нығайтуға
858
Нысаналы даму трансферттері
1 003 784
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
764 093
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялауға
360 221
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
403 872
Облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
239 691
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялауға
83 606
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
156 085
Бюджеттік кредиттер
78 759
Республикалық бюджеттен берілетін бюджеттік кредиттер
78 759
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік кредиттер
78 759
Абай аудандық
мәслихатының
2021 жылғы 8 сәуірдегі
№ 5/60
шешіміне 3 қосымша
Абай аудандық мәслихатының
2020 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 73/762 шешіміне
5 қосымша
2021 жылға арналған аудандық маңызы бар қалалар, ауылдар, кенттер, ауылдық округтер бюджеттеріне нысаналы трансферттер
Атауы
Сома (мың теңге)
1
2
Барлығы
252 353
оның ішінде:
Трансферттер
252 353
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерге
95 640
Аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыруға
10 304
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыруға
95 174
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеуге
11 714
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
39 521