О внесении изменений в решение акима Актогайского района от 5 июня 2020 года № 1 "Об образовании избирательных участков в Актогайском районе"
Решение акима Актогайского района Карагандинской области от 14 июля 2021 года № 2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 июля 2021 года № 23549. Утратило силу решением акима Актогайского района Карагандинской области от 22 января 2025 года № 1
Сноска. Утратило cилу решением акима Актогайского района Карагандинской области от 22.01.2025 № 1 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Актогайского района от 5 июня 2020 года № 1 "Об образовании избирательных участков в Актогайском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5862) следующие изменения:
в приложении к указанному решению:
избирательный участок № 456 изложить в следующей редакции:
"Избирательный участок № 456
Центр избирательного участка - сельский округ Шабанбай би, село Өндіріс, улица Қасабай, 20. Жилой дом Б.Ануарбекова.
Границы избирательного участка: дома в селе Өндіріс по улице Қасабай № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 19, 30 и зимовки Кепелі, Шоқпартас, Қарагандыөзек, Молдашілік, Ақсай, Аққора".";
избирательный участок № 458 изложить в следующей редакции:
"Избирательный участок № 458
Центр избирательного участка- сельский округ Шабанбай би, село Сона, улица Құлжа, 15. Жилой дом Ж.Шаймаганбетова.
Границы избирательного участка: дома в селе Сона по улице Құлжа № 2, 3, 4, 7, 12, 15, 20, 22 и зимовки Рақыш, Қараша, Үшқатты, Тоғызбай, Керегетас, Байсұлтан, Белтерек, Күйгенсай, Күмбет, Ақсай, Мойынқұдық".";
избирательный участок № 474 изложить в следующей редакции:
"Избирательный участок № 474
Центр избирательного участка - поселок Шашубай, улица Ж.Ақбергенұлы, 3. Дом культуры.
Границы избирательного участка: дома в поселке Шашубай по улице Б.Ихамбаева № 2, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 17, 18, 19, 36, 36А, 37, 38, 39, 40, 41, 44, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, дома по улице Ж.Ақбергенұлы № 2, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 22, 24, 26, 28, 30, 34, 35, 38, 39, 40, 41, 43, 49, 51, 51/2, 53, 54, 55, 57, 59, 67, 71, 79, 93, 95, 103, 105, 109, 111, 113, 115, 117, 120, 121, дома по микрорайону Алтын № 1, 2, 3, 6, дома по улице Нарманбета № 1, 2, 3, 4, 6, дома по улице Жағалау № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 17, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 32А, 33, 34, 35, 36, 36А, 37, 38, 39, 40, 40А, 41, 42, 43, 44, 45, 45А, 46, 49А, 51, 52, 53, 55, 55А, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 65, 65А, 66, 66/1, 66А, 67, 69, 71, 73, 73А, 75, 76, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 86, 92, 94, 96, 96А, 98, 102, 104, 106".".

Ақтоғай ауданы әкімінің 2020 жылғы 5 маусымдағы № 1 "Ақтоғай ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай ауданының әкімінің 2021 жылғы 14 шілдедегі № 2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 15 шілдеде № 23549 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Ақтоғай ауданының әкімінің 2025 жылғы 22 қаңтардағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Ақтоғай ауданының әкімінің 22.01.2025 № 1 шешімімен (оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
ШЕШТІМ:
1. Ақтоғай ауданы әкімінің 2020 жылғы 5 маусымдағы № 1 "Ақтоғай ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5862 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында:
№ 456 сайлау учаскесі келесі редакцияда жазылсын:
"№ 456 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Шабанбай би ауылдық округі, Өндіріс ауылы, Қасабай көшесі, 20. Б.Ануарбековтың тұрғын үйі.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Өндіріс ауылындағы Қасабай көшесі бойынша № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 19, 30 үйлер және Кепелі, Шоқпартас, Қарағандыөзек, Молдашілік, Ақсай, Аққора қыстақтары".";
№ 458 сайлау учаскесі келесі редакцияда жазылсын:
"№ 458 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Шабанбай би ауылдық округі, Сона ауылы, Құлжа көшесі, 15. Ж.Шаймаганбетовтың тұрғын үйі.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Сона ауылындағы Құлжа көшесі бойынша № 2, 3, 4, 7, 12, 15, 20, 22 үйлер және Рақыш, Қараша, Үшқатты, Тоғызбай, Керегетас, Байсұлтан, Белтерек, Күйгенсай, Күмбет, Ақсай, Мойынқұдық қыстақтары".";
№ 474 сайлау учаскесі келесі редакцияда жазылсын:
"№ 474 сайлау учаскесi
Сайлау учаскесiнiң орталығы - Шашубай кенті, Ж.Ақбергенұлы көшесі, 3. Мәдениет үйі.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Шашубай кентіндегі Б.Ихамбаев көшесі бойынша № 2, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 17, 18, 19, 36, 36А, 37, 38, 39, 40, 41, 44, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70 үйлер, Ж.Ақбергенұлы көшесі бойынша № 2, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 22, 24, 26, 28, 30, 34, 35, 38, 39, 40, 41, 43, 49, 51, 51/2, 53, 54, 55, 57, 59, 67, 71, 79, 93, 95, 103, 105, 109, 111, 113, 115, 117, 120, 121 үйлер, Алтын шағын ауданы бойынша № 1, 2, 3, 6 үйлер, Нарманбет көшесі бойынша № 1, 2, 3, 4, 6 үйлер, Жағалау көшесі бойынша № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 17, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 32А, 33, 34, 35, 36, 36А, 37, 38, 39, 40, 40А, 41, 42, 43, 44, 45, 45А, 46, 49А, 51, 52, 53, 55, 55А, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 65, 65А, 66, 66/1, 66А, 67, 69, 71, 73, 73А, 75, 76, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 86, 92, 94, 96, 96А, 98, 102, 104, 106 үйлер".".

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Актогайского района.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Актогайского района С. Әбеуова
"СОГЛАСОВАНО"
Актогайской районной
территориальной избирательной
комиссией

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтоғай ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтоғай ауданының әкімі С. Әбеуова
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақтоғай аудандық аумақтық
сайлау комиссиясымен