О внесении изменений в решение 59 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 31 декабря 2020 года № 16 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 29 апреля 2021 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 6 мая 2021 года № 6329. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 59 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 31 декабря 2020 года № 16 "О районном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6147, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 12 января 2021 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Бухар-Жырауского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 15 726 818 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 995 591 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 15 998 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 17 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 12 698 229 тысяч тенге;
2) затраты – 16 930 636 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 173 368 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 234 929 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 61 561 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 1 377 186 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 377 186 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 234 929 тысяч тенге;
погашение займов – 61 561 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 203 818 тысяч тенге.";
2) приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложений 1, 2 к настоящему решению.

Бұқар жырау аудандық мәслихатының 59 сессиясының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 16 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 сәуірдегі № 4 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 6 мамырда № 6329 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бұқар жырау аудандық мәслихатының 59 сессиясының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 16 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6147 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2021 жылы 12 қаңтардағы жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Бұқар жырау аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15 726 818 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 995 591 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 15 998 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 17 000 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 12 698 229 мың теңге;
2) шығындар – 16 930 636 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 173 368 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 234 929 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 61 561 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 1 377 186 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 377 186 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 234 929 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 61 561 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 203 818 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.