О внесении изменений в решение Каркаралинского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № VI-64/528 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 7 июня 2021 года № VI I- 6/55. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 июня 2021 года № 23133
Районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каркаралинского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 29 декабря 2020 года № VI-64/528 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 22016) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 11476562 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1914481 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 11785 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9544296 тысяч тенге;
2) затраты – 12293685 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 45003 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 61257 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 16254 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 862126 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 862126 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 61257 тысяч тенге;
погашение займов – 16254 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 817123 тысячи тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:

Қарқаралы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № VI-64/528 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 7 маусымдағы № VI I- 6/55 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 21 маусымда № 23133 болып тіркелді
Аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Қарқаралы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № VI-64/528 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 22016 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 11476562 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1914481 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 11785 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6000 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 9544296 мың теңге;
2) шығындар – 12293685 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 45003 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 61257 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 16254 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 862126 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 862126 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 61257 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 16254 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 817123 мың теңге.";
4-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:

"4. Утвердить резерв акимата района на 2021 год в сумме 24000 тысяч тенге.";
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложений 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии, секретарь районного маслихата С. Нуркенов
Приложение 1 к решению
Каркаралинского
районного маслихата
от 7 июня 2021 года
№ VI I- 6/55
Приложение 1 к решению
Каркаралинского районного маслихата

"4. Аудан әкімдігінің 2021 жылға арналған резерві 24000 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімге 1, 5-қосымшалар осы шешімге 1, 2-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, аудандық мәслихат хатшысы С. Нуркенов
Қарқаралы аудандық
мәслихатының
2021 жылғы 7
маусымдағы
№ VI I- 6/55
шешіміне 1 қосымша
Қарқаралы аудандық мәслихатының