О внесении изменений в решение XХХХІV сессии Шетского районного маслихата от 30 декабря 2020 года № 44/416 "Об утверждении бюджетов на 2021-2023 годы сельских округов и поселков Шетского района"
Решение Шетского районного маслихата Карагандинской области от 13 апреля 2021 года № 4/35. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 27 апреля 2021 года № 6321
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XХХХIV сессии Шетского районного маслихата от 30 декабря 2020 года № 44/416 "Об утверждении бюджетов на 2021-2023 годы сельских округов и поселков Шетского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6160, опубликовано в газете "Шет Шұғыласы" 21 января 2021 года № 03 (10. 832), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 18 января 2021 года), следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Аксу-Аюлинского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 220919 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9600 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 211319 тысяч тенге;
2) затраты – 229986 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 9067 тысяч тенге.
2. Утвердить бюджет поселка Агадырь на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5, 6 в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 722961 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 16020 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 706941 тысяч тенге;
2) затраты – 743919 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;

Шет аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы XXХХIV сессиясының "Шет ауданының ауылдық округтерінің және кенттерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттерін бекіту туралы" № 44/416 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 2021 жылғы 13 сәуірдегі № 4/35 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 27 сәуірде № 6321 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шет аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы XXХXIV сессиясының "Шет ауданының ауылдық округтерінің және кенттерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттерін бекіту туралы" № 44/416 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6160 болып тіркелген, 2021 жылғы 21 қаңтардағы "Шет Шұғыласы" № 03 (10.832) газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2021 жылдың 18 қаңтарында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 тармақтар келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2021 - 2023 жылдарға арналған Ақсу-Аюлы ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 220919 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9600 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 211319 мың теңге;
2) шығындар – 229986 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 9067 мың теңге.
2. 2021 - 2023 жылдарға арналған Ақадыр кентінің бюджеті 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 722961 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 16020 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 706941 мың теңге;
2) шығындар – 743919 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;

приложение 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49, 52, 55, 58, 61, 64, 67, 70, 73 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 к настоящему решению.
2. Настоящее решения вводится в действие с 1 января 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
Cекретарь районного маслихата, председатель сессии Б. Тулеукулов
Приложение 1 к
решению
Шетского районного
маслихата

көрсетілген шешімге 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49, 52, 55, 58, 61, 64, 67, 70, 73 қосымшалары осы шешімге қосымшаға 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Аудандық мәслихаттың хатшысы, сессия төрағасы Б. Тулеукулов
Шет аудандық
мәслихатының