О внесении изменений в решение Шетского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 44/403 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Шетского районного маслихата Карагандинской области от 9 ноября 2021 года № 8/91. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 ноября 2021 года № 25196
Шетский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шетского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 29 декабря 2020 года №44/403 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №6155) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы - 11 607 944 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4 286 553 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 11177 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 7087 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 7 303 127 тысяч тенге;
2) затраты - 12 075 028 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 60796 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 170836 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 57343 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -60796 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 60796 тысяч тенге:
поступление займов –170836 тысяч теңге;
погашение займов – 57343 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 467084 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Шет аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 44/403 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 2021 жылғы 9 қарашадағы № 8/91 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 17 қарашада № 25196 болып тіркелді
Шет аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шет аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы №44/403 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6155 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021–2023 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 11 607 944 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 4286553 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 11177 мың теңге ;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 7087 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 7 303 127 мың теңге;
2) шығындар – 12 075 028 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 60796 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 170836 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 57343 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -60796 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 60796 мың теңге:
қарыздар түсімі – 170836 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 57343 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 467084 мың теңге.";
көрсетілген шешімге 1 қосымша осы шешімге қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.