О внесении изменений в решение Приозерского городского маслихата от 29 декабря 2020 года № 43/444 "О городском бюджете на 2021 – 2023 годы"
Решение Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 2 июля 2021 года № 5/53. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 июля 2021 года № 23488
Приозерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Приозерского городского маслихата "О городском бюджете на 2021-2023 годы" от 29 декабря 2020 года № 43/444 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 22028) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 092 183 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 362 997 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 18 672 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 8 597 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 701 917 тысяч тенге;
2) затраты – 3 586 180 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 493 997 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 493 997 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 135 550 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 358 447 тысяч тенге.";

Приозерск қалалық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 43/444 "2021 - 2023 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 2021 жылғы 2 шілдедегі № 5/53 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 13 шілдеде № 23488 болып тіркелді
Приозерск қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Приозерск қалалық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 43/444 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 22028 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 092 183 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 362 997 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 18 672 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 8 597 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2 701 917 мың теңге;
2) шығындар – 3 586 180 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу - 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер - 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – - 493 997 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 493 997 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 135 550 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 358 447 мың теңге.";

1 440
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
21 310
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
175
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
9 072
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
12 146
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
31 666
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
49 774
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
49 774
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
39 809
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
400
021
Капитальные расходы государственного органа
2 819
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
2 983
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
3 631
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
132
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 094 704
1
Жилищное хозяйство
287 759
467
Отдел строительства района (города областного значения)
223 632
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
158 746
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
64 886
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
64 127
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
64 127
2
Коммунальное хозяйство
627 838
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
627 838
011
Обеспечение бесперебойного теплоснабжения малых городов
221 302
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
270 786
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
135 750
3
Благоустройство населенных пунктов
179 107
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)

1 440
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
21 310
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
175
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
9 072
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
12 146
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
31 666
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
49 774
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
49 774
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39 809
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
400
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 819
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
2 983
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
3 631
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
132
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 094 704
1
Тұрғын үй шаруашылығы
287 759
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
223 632
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
158 746
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
64 886
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй -коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
64 127
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
64 127
2
Коммуналдық шаруашылық
627 838
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
627 838
011
Шағын қалаларды жылумен жабдықтауды үздіксіз қамтамасыз ету
221 302
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
270 786
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
135 750
3
Елді-мекендерді көркейту
179 107
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі