О признании утратившим силу постановление акимата города Кызылорды от 4 января 2019 года № 12470 "Об определении единого организатора для заказчиков"
Постановление акимата города Кызылорда Кызылординской области от 5 февраля 2021 года № 17297. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 5 февраля 2021 года № 8141
В соответствии со статьями 27 и 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат города Кызылорды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Кызылорды от 4 января 2019 года № 12470 "Об определении единого организатора для заказчиков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6651, опубликовано 23 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города Кызылорды Н. Налибаев

"Тапсырыс берушiлер үшiн бiрыңғай ұйымдастырушыны айқындау туралы" Қызылорда қаласы әкiмдiгiнiң 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 12470 қаулысының күшi жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 5 ақпандағы № 17297 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 5 ақпанда № 8141 болып тіркелді
"Құқықтық актiлер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуiрдегi Заңының 27 және 50-баптарына сәйкес Қызылорда қаласының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Тапсырыс берушiлер үшiн бiрыңғай ұйымдастырушыны айқындау туралы" Қызылорда қаласы әкiмдiгiнiң 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 12470 қаулысының (нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу Тiзiлiмiнде 6651 нөмiрiмен тiркелген, Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актiлерінің эталондық бақылау банкiнде 2019 жылғы 23 қаңтарда жарияланған) күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қызылорда қаласының әкімі Н. Налибаев