О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Кызылорды
Постановление акимата города Кызылорда Кызылординской области от 8 февраля 2021 года № 17299. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 9 февраля 2021 года № 8142
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат города Кызылорды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата города Кызылорды:
1) Постановление акимата города Кызылорды от 28 мая 2018 года № 11167 "О приватизации организации городской коммунальной собственности как имущественный комплекс" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6305, опубликовано 5 июня 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
2) Постановление акимата города Кызылорды от 17 сентября 2020 года № 16173 "О внесении изменения в постановление акимата города Кызылорды от 28 мая 2018 года № 11167 "О приватизации организации городской коммунальной собственности как имущественный комплекс" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7649, опубликовано 23 сентября 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города Кызылорды Н. Налибаев

Қызылорда қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 8 ақпандағы № 17299 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 9 ақпанда № 8142 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес Қызылорда қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қызылорда қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) "Қалалық коммуналдық меншiктегi ұйымды мүлiктiк кешен ретiнде жекешелендiру туралы" Қызылорда қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 28 мамырдағы № 11167 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6305 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актiлердiң эталонды бақылау банкiсiнде 2018 жылғы 5 маусымда жарияланған);
2) "Қалалық коммуналдық меншiктегi ұйымды мүлiктiк кешен ретiнде жекешелендiру туралы" Қызылорда қаласы әкiмдiгiнiң 2018 жылғы 28 мамырдағы № 11167 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы" Қызылорда қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 17 қыркүйектегі № 16173 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7649 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 23 қыркүйекте жарияланған).
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда қаласының әкімі Н. Налибаев