О внесении изменений в решение сессии Кызылординского городского маслихата от 24 декабря 2020 года №419-73/2 "О бюджете поселка Белкуль на 2021-2023 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата от 8 февраля 2021 года № 11-3/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 12 февраля 2021 года № 8144. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 1 статьи 109-1 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского городского маслихата от 24 декабря 2020 года № 419-73/2 "О бюджете поселка Белкуль на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №7964, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 30 декабря 2020 года) внести следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Белкуль на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 52 681 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 19 215 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 198 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 33 268 тысяч тенге;
2) расходы – 58 215,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 5 534,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 534,3 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

"2021-2023 жылдарға арналған Белкөл кентінің бюджеті туралы" Қызылорда қалалық маслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы №419-73/2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2021 жылғы 8 ақпандағы № 11-3/3 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 12 ақпанда № 8144 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 109-1 бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7 тармағына сәйкес, Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 419-73/2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №7964 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 30 желтоқсанда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Белкөл кентінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 52 681 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 19 215 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 198 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 33 268 мың теңге;
2) шығындар – 58 215,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 5 534,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 5 534,3 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

используемые остатки бюджетных средств – 5 534,3 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной ІІІ сессии Кызылординского городского маслихата М. Абдукаликов
Секретарь Кызылординского городского маслихата И. Кутухуджаев
Приложение к решению
Кызылординского городского маслихата

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 534,3 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қызылорда қалалық мәслихатының кезектен тыс ІІІ сессиясының төрағасы М. Абдукаликов
Қызылорда қалалық мәслихатының хатшысы И. Кутухуджаев
Қызылорда қалалық мәслихатының