О признании утратившим силу постановления акимата города Кызылорды от 29 марта 2021 года № 17759 "О приватизации организации городской коммунальной собственности"
Постановление акимата города Кызылорда Кызылординской области от 5 ноября 2021 года № 1313. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 ноября 2021 года № 25103
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат города Кызылорды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Кызылорды от 29 марта 2021 года № 17759 "О приватизации организации городской коммунальной собственности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8230).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Кызылорды.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Кызылорды Г. Казантаев

Қызылорда қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 29 наурыздағы № 17759 "Қалалық коммуналдық меншіктегі ұйымды жекешелендіру туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 5 қарашадағы № 1313 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 11 қарашада № 25103 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Қызылорда қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қызылорда қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 29 наурыздағы № 17759 "Қалалық коммуналдық меншіктегі ұйымды жекешелендіру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8230 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қызылорда қаласы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда қаласының әкімі Г. Казантаев