Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по Аральскому району
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 29 апреля 2021 года № 50. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 5 мая 2021 года № 8321. Утратило силу решением Аральского районного маслихата Кызылординской области от 13 января 2023 года № 366
Сноска. Утратило силу решением Аральского районного маслихата Кызылординской области от 13.01.2023 № 366 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктами 1), 2) статьи 19-1, подпунктами 2), 3) статьи 20-1 Кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года "Экологический кодекс Республики Казахстан" и подпунктом 15) пункта 1 статьи 6, пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов, тарифы на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по Аральскому району согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

Арал ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілуі және жинақталу нормаларын, тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 сәуірдегі № 50 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 5 мамырда № 8321 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2023 жылғы 13 қаңтарағы № 366 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 13.01.2023 № 366 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасының Экологиялық кодексі" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Кодексінің 19-1-бабының 1), 2) тармақшаларына, 20-1-бабының 2), 3) тармақшаларына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына, 7-бабының 5-тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Арал ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілуі және жинақталу нормалары, тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтер осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес бекітілсін.

2. Признать утратившим силу решение Аральского районного маслихата от 4 мая 2019 года № 251 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по Аральскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6790).
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель внеочередной четвертой сессии Аральского районного маслихата А. Садуакасова
Секретарь Аральского районного маслихата Б. Турахметов
Приложение 1 к решению
Аральского районного маслихата
от 29 апреля 2021 года № 50
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Аральскому району
Объект накопления
коммунальных отходов
Расчетная единица
Годовая норма на 1 расчетную единицу, кубический
метр
1
Домовладения неблагоустроенные
1 житель

2. "Арал ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілуі және жинақталу нормаларын, тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" Арал аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 мамырдағы № 251 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6790 тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Арал аудандық мәслихатының кезектен тыс төртінші сессиясының төрағасы А. Садуакасова
Арал аудандық мәслихатының хатшысы Б. Турахметов
Арал аудандық мәслихатының
2021 жылғы 29 сәуірдегі
№ 50 шешіміне 1 қосымша
Арал ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар
жинақталатын объектілер
Есептік
бірлік
1 есептік бірлікке жылдық нормасы,
текше метр
1
Жайлы емес үйлер
1 тұрғын