О внесении изменений и дополнений в решение Казалинского районного маслихата от 25 декабря 2020 года №543 "О бюджете поселка Айтеке би на 2021-2023 годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 12 марта 2021 года № 24. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 16 марта 2021 года № 8198. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 543 "О бюджете поселка Айтеке би на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7977, опубликовано 06 января 2021 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменение и дополнение:
"пункт 1 изложить в новый редакции:
1. Утвердить бюджет поселка Айтеке би на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 406444 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 77427 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 329017 тысяч тенге;
2) затраты – 468398,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -61954,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 61954,4 тысяч тенге.".
Подпункт 1) пункта 2 изложить в новой редакции:
"1) благоустройство, освещение 61514 тысяч тенге.".
Пункт 2 дополнить подпунктом 2), 3) нового содержания
"2) на расходы по обеспечению деятельности аппаратов акимов 7726 тысяч тенге;
3) сфера культуры 435 тысяч тенге.".
Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"2021-2023 жылдарға арналған Әйтеке би кентінің бюджеті туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы №543 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 12 наурыздағы № 24 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 16 наурызда № 8198 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7 тармағына сәйкес, Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған Әйтеке би кентінің бюджеті туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 543 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7977 нөмерімен тіркелген, 2021 жылғы 06 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
"1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Әйтеке би кентінің бюджеті 1, 2, 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 406444 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 77427 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 329017 мың теңге;
2) шығындар – 468398,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -61954,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 61954,4 мың теңге.".
2-тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) абаттандыруға, жарықтандыруға 61514 мың теңге.".
2-тармақ жаңа мазмұндағы 2), 3) тармақшалармен толықтырылсын:
"2) әкім аппараттары қызметін қамтамасыз ету шығындарына 7726 мың теңге;
3) мәдениет саласы 435 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной ІІІ сессий Казалинского районного маслихата А. ОРЫМБАЕВ
Председатель маслихата Казалинского районного маслихата Б. ЖАРЫЛҚАП
Приложение к решению
Казалинского районного маслихата
от 12 марта 2021 года № 24
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от 25 декабря 2020 года № 543
Бюджет на 2021 год поселка Айтеке би
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қазалы аудандық мәслихатының кезектен тыс ІІІ сессиясының төрағасы А. ОРЫМБАЕВ
Қазалы ауданындық мәслихат хатшысы Б. ЖАРЫЛҚАП
Қазалы аудандық мәслихатының
2021 жылғы 12 наурыздағы № 24
шешіміне қосымша
Қазалы аудандық мәслихаттың
2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 543
шешіміне 1-қосымша
2021 жылға арналған Әйтеке би кенті бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы