О переименовании улицы
Решение акима сельского округа Карашенгель Казалинского района Кызылординской области от 4 мая 2021 года № 28. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 5 мая 2021 года № 8347
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и заключением Областной ономастической комиссии от 31 декабря 2020 года №3 аким сельского округа Карашенгель РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Мөлтек ауданы" в селе Жалантос батыр, сельского округа Карашенгель именем "Бөкембай Қырғызбаев".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа О. Жамшейтов

Көшені қайта атау туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы Қарашеңгел ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 4 мамырдағы № 28 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 5 мамырда № 8347 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 - бабының 4) тармақшасына және Облыстық ономастика комиссиясының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы №3 қорытындысына сәйкес Қарашеңгел ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарашеңгел ауылдық округі, Жалаңтөс батыр ауылындағы "Мөлтек ауданы" көшесі "Бөкембай Қырғызбаев" есімімен қайта аталсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі О. Жамшейтов