О внесении изменений и дополнения в решение Кармакшинского районного маслихата от 28 декабря 2020 года №408 "О бюджете поселка Торетам на 2021-2023 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 17 марта 2021 года № 18. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 19 марта 2021 года № 8212. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 408 "О бюджете поселка Торетам на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8000, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 7 января 2021 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Торетам на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 471 536 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 22 660 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 393 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 448 483 тысяч тенге;
2) затраты – 480 840,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -9 304,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9 304,9 тысяч тенге";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;

"2021-2023 жылдарға арналған Төретам кентінің бюджеті туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы №408 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 17 наурыздағы № 18 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 19 наурызда № 8212 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7 тармағына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған Төретам кентінің бюджеті туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 408 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8000 нөмірімен тіркелген, 2021 жылғы 7 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Төретам кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 471 536 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 22 660 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 393 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 448 483 мың теңге;
2) шығындар – 480 840,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -9 304,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9 304,9 мың теңге";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;

указанное решение дополнить приложением 5 согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии Кармакшинского
районного маслихата
Е. Рзалиев
Секретарь Кармакшинского
районного маслихата
Ә. Қошалақов
Приложение 1 к решению Кармакшинского районного маслихата от 17 марта 2021 года № 18
Приложение 1 к решению Кармакшинского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 408
Бюджет поселка Торетам на 2021 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы

аталған шешім осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес 5-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қармақшы аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы
Е. Рзалиев
Қармақшы аудандық
мәслихатының хатшысы
Ә. Қошалақов
Қармақшы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 17 наурыздағы № 18 шешіміне 1-қосымша
Қармақшы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 408 шешіміне 1-қосымша
2021 жылға арналған Төретам кентінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1. Кірістер

Приложение 2 к решению Кармакшинского районного маслихата от 17 марта 2021 года № 18
Приложение 5 к решению Кармакшинского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 408
Целевые трансферты, предусмотренные в бюджете поселка Торетам на 2021 год за счет районного бюджета
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
Целевые текущие трансферты:
44 430,0
1
Дополнительные финансовые средства на санитарные работы в поселке Торетам
2700,0
2
На приобретение запасных частей к грузовой технике, находящейся на балансе поселка Торетам
2000,0
3
Софинансирование среднего ремонта 20 улиц в поселке Торетам
39730,0

Қармақшы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 17 наурыздағы № 18 шешіміне 2-қосымша
Қармақшы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 408 шешіміне 5-қосымша
2021 жылға арналған Төретам кентінің бюджетінде аудандық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
44 430,0
1
Төретам кентіне санитария жұмыстарына қосымша қаржы
2700,0
2
Төретам кенті теңгеріміндегі жүк техникаларына қосалқы бөлшектер сатып алуға
2000,0
3
Төретам кентіндегі 20 көшені орташа жөндеуге қоса қаржыландыру
39730,0