О внесении изменений в решение Кармакшинского районного маслихата от 23 декабря 2020 года №404 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 5 мая 2021 года № 52. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 11 мая 2021 года № 8350. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 Кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата от 23 декабря 2020 года № 404 "О районном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7950) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 17 597 777,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 095 579 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 26 310 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 33 985 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 16 441 903,3 тысяч тенге;
2) затраты – 18 501 040,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 99 282,7 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 219 386,6 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 120 103,9 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 5 820 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 5 820 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 008 365,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 008 365,5 тысяч тенге.".

"2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы №404 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 5 мамырдағы № 52 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 11 мамырда № 8350 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 404 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7950 нөмірімен тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17 597 777,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 095 579 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 26 310 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 33 985 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 16 441 903,3 мың теңге;
2) шығындар – 18 501 040,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 99 282,7 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 219 386,6 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 120 103,9 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 5 820 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 5 820 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 008 365,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 008 365,5 мың теңге.".

Приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии Кармакшинского районного маслихата Б. Жұмабаев
Секретарь Кармакшинского районного маслихата Ә. Қошалақов
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
от 5 мая 2021 года № 52
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
от " 23 " декабря 2020 года №404
Районный бюджет на 2021 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы

Аталған шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қармақшы аудандық мәслихаты сессиясының төрағасы Б. Жұмабаев
Қармақшы аудандық мәслихатының хатшысы Ә. Қошалақов
Қармақшы аудандық мәслихатының
2021 жылғы 5 мамырдағы № 52
шешіміне 1-қосымша
Қармақшы аудандық мәслихатының
2020 жылғы " 23 " желтоқсандағы
№404 шешіміне 1-қосымша
2021 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1.Кірістер

805
Отдел государственных закупок района (города областного значения)
17679
001
Услуги по реализации государственной политики в области управления государственных закупок на местном уровне
17679
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
30732
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
30732
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
667363,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
33071
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
634292,4
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
23569
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
23569
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
89021
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
82072
003
Капитальные расходы государственного органа
120
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
6829
02
Оборона
18813
122
Аппарат акима района (города областного значения)
17237
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
17237
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1576
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
581
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
995
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
10519,7
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
5622,7
066
Строительство объектов общественного порядка и безопасности
5622,7
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4897
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
4897
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2532874
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)

805
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік сатып алу бөлімі
17679
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сатып алуды басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17679
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
30732
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30732
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
667363,4
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33071
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
634292,4
493
Ауданың (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
23569
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23569
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
89021
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
82072
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
120
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
6829
02
Қорғаныс
18813
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
17237
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
17237
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1576
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
581
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
995
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
10519,7
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
5622,7
066
Қоғамдық тәртіп пен қауіпсіздік объектілерін салу
5622,7
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4897
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
4897
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2532874
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі

183 379
8
капитальный и средний ремонт автомобильной дороги, в том числе капитальный ремонт автомобильной дороги районного значения "Самара-Шымкент-Акжар-Комекбаев" в Кармакшинском районе
239 121
9
на оказание единовременной социальной помощи гражданам участвовавшим в ликвидации аварии на Чернобыльской АЭС
2 100
10
на обеспечение деятельности центра поддержки малообеспеченным семьям "Бакытты отбасы"
20 738
Целевые трансферты на развитие:
136 960,5
Софинансирование проекта "Строительство систем водоснабжения в поселке Торетам Кармакшинского района"
15 987
Софинансирование проекта "Реконструкция систем водоснабжения и водоотведения города Байконыр Кызылординской области. I – очередь, I – этап. Водоотведение"
92 676
3
Разработка проектно-сметной документации по проекту "Установка солнечных батарей в районе пограничных посту Жанадария Кармакшинского района"
3 421,20
4
Проведение государственной экспертизы проекта "Установка солнечных батарей в районе пограничных посту Жанадария Кармакшинского района"
455,90
5
Разработка проектно-сметной документации по проекту "Установка солнечных батарей в районе пограничных посту Косшын Кармакшинского района"
3 421,20
6
Проведение государственной экспертизы проекта "Установка солнечных батарей в районе пограничных посту Косшын Кармакшинского района"
455,90
7
Разработка проектно-сметной документации по проекту "Установка солнечных батарей в районе пограничных посту Шопанказган Кармакшинского района"
3 421,20
8
Проведение государственной экспертизы проекта "Установка солнечных батарей в районе пограничных посту Шопанказган Кармакшинского района"
455,90
9
Разработка проектно-сметной документации проекта "Капитальный ремонт зданий отдела паграничного поста "Байконур"
6 910,60
10
Проведение государственной экспетризы проекта "Капитальный ремонт зданий отдела паграничного поста "Байконур"
1 133,60
11
Разработка проектно-сметной документации проекта "Капитальный ремонт военной части "Куандария"
1 831,10
12
Проведение государственной экспертизы проекта "Капитальный ремонт военной части "Куандария"
1 168,20
13
Разработка проектно-сметной документации по проекту "Строительство с установкой технических защит ограждения приграничной части Жанадария Кармакшинского района Кызылординской области"
959,60
14
Проведение государственной экспертизы проекта "Строительство с установкой технических защит оргаждения приграничной части Жанадария Кармакшинского района Кызылординской области"
235,90
15
Разработка проектно-сметной документации по проекту "Строительство с установкой технических защит ограждения приграничной части Косшын Кармакшинского района Кызылординской области"
959,60
16
Проведение государственной экспертизы проекта "Строительство с установкой технических защит ограждения приграничной части Косшын Кармакшинского района Кызылординской области"
235,90
17
Разработка проектно-сметной документации по проекту "Строительство с установкой технических защит ограждения приграничной части Шопанказган Кармакшинского района Кызылординской области"
959,60
18
Проведение государственной экспертизы проекта "Строительство с установкой технических защит ограждения приграничной части Шопанказган Кармакшинского района Кызылординской области"
235,90
19
Разработка проектно-сметной документации по проекту "Строительство с установкой технических защит ограждения в отделе пограничного поста "Байконур""

183 379
8
автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу, оның ішінде Қармақшы ауданындағы аудандық маңызы бар "Самара-Шымкент-Акжар-Комекбаев" автомобиль жолын күрделі жөндеу
239 121
9
Чернобыль АЭС-дағы апаттың зардабын жоюға қатысқан азаматтарға біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге
2 100
10
"Бақытты отбасы" аз қамтылған отбасыларды қолдау орталығының қызметін қамтамасыз етуге
20 738
Нысаналы даму трансферттер:
136 960,5
1
"Қармақшы ауданы, Төретам кентінде сумен жабдықтау жүйесінің құрылысы" жобасын қоса қаржыландыру
15 987
2
"Қызылорда облысы, Байқоңыр қаласының сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкциялау. І-ші кезек, І-кезең. Су бұру" жобасын қоса қаржыландыру
92 676
3
"Қармақшы ауданы "Жаңадария" шекара бекеті маңына күн қуатымен жұмыс істейтін батареялар орнату жұмыстарына" жобасының жоба-сметалық құжаттарын әзірлеу
3 421,20
4
"Қармақшы ауданы "Жаңадария" шекара бекеті маңына күн қуатымен жұмыс істейтін батареялар орнату жұмыстарына" жобасын мемлекеттік сараптамадан өткізу
455,90
5
"Қармақшы ауданы "Қосшын" шекара бекеті маңына күн қуатымен жұмыс істейтін батареялар орнату жұмыстарына" жобасының жоба-сметалық құжаттарын әзірлеу
3 421,20
6
"Қармақшы ауданы "Қосшын" шекара бекеті маңына күн қуатымен жұмыс істейтін батареялар орнату жұмыстарына" жобасын мемлекеттік сараптамадан өткізу
455,90
7
"Қармақшы ауданы "Шопанқазған" шекара бекеті маңына күн қуатымен жұмыс істейтін батареялар орнату жұмыстарына" жобасының жоба-сметалық құжаттарын әзірлеу
3 421,20
8
"Қармақшы ауданы "Шопанқазған" шекара бекеті маңына күн қуатымен жұмыс істейтін батареялар орнату жұмыстарына" жобасын мемлекеттік сараптамадан өткізу
455,90
9
"Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы "Байқоңыр" шекара бекетіне күрделі жөндеу" жобасының жоба-сметалық құжаттарын әзірлеу
6 910,60
10
"Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы "Байқоңыр" шекара бекетіне күрделі жөндеу" жобасын мемлекеттік сараптамадан өткізу
1 133,60
11
"Қармақшы ауданы "Қуаңдария" әскери бөлімі ғимаратына күрделі жөндеу" жобасының жоба-сметалық құжаттарын әзірлеу
1 831,10
12
"Қармақшы ауданы "Қуаңдария" әскери бөлімі ғимаратына күрделі жөндеу" жобасын мемлекеттік сараптамадан өткізу
1 168,20
13
"Қызылорда облысы Қармақшы ауданы Жаңадария шекара бекеті аумағының қоршауларын техникалық қорғаныстарды орната отырып, салу" жобасының жоба-сметалық құжаттарын әзірлеу
959,60
14
"Қызылорда облысы Қармақшы ауданы Жаңадария шекара бекеті аумағының қоршауларын техникалық қорғаныстарды орната отырып, салу" жобасын мемлекеттік сараптамадан өткізу
235,90
15
"Қызылорда облысы Қармақшы ауданы Қосшын шекара бекеті аумағының қоршауларын техникалық қорғаныстарды орната отырып, салу" жобасының жоба-сметалық құжаттарын әзірлеу
959,60
16
"Қызылорда облысы Қармақшы ауданы Қосшын шекара бекеті аумағының қоршауларын техникалық қорғаныстарды орната отырып, салу" жобасын мемлекеттік сараптамадан өткізу
235,90
17
"Қызылорда облысы Қармақшы ауданы Шопанқазған шекара бекеті аумағының қоршауларын техникалық қорғаныстарды орната отырып, салу" жобасының жоба-сметалық құжаттарын әзірлеу
959,60
18
"Қызылорда облысы Қармақшы ауданы Шопанқазған шекара бекеті аумағының қоршауларын техникалық қорғаныстарды орната отырып, салу" жобасын мемлекеттік сараптамадан өткізу
235,90
19
"Қызылорда облысы Байқоңыр қаласының шекара бекеті аумағының қоршауларына техникалық қоршауларды орната отырып, салу" жобасының жоба-сметалық құжаттарын әзірлеу

604,80
20
Проведение государственной экспертизы проекта "Строительство с установкой технических защит ограждения в отделе пограничного поста "Байконур""
235,90
21
Разработка проектно-сметной документации по проекту "Строительство с установкой технических защит ограждения приграничной части Куандария Кармакшинского района Кызылординской области"
959,70
22
Проведение государственной экспертизы проекта "Строительство с установкой технических защит ограждения приграничной части Куандария Кармакшинского района Кызылординской области"
235,80
Всего:
724 566,50

604,80
20
"Қызылорда облысы Байқоңыр қаласының шекара бекеті аумағының қоршауларына техникалық қоршауларды орната отырып, салу" жобасын мемлекеттік сараптамадан өткізу
235,90
21
"Қызылорда облысы Қармақшы ауданы "Қуандария" шекара бекеті аумағының қоршауларына техникалық қорғаныстарды орната отырып, салу" жобасының жоба-сметалық құжаттарын әзірлеу
959,70
22
"Қызылорда облысы Қармақшы ауданы "Қуандария" шекара бекеті аумағының қоршауларына техникалық қорғаныстарды орната отырып, салу" жобасын мемлекеттік сараптамадан өткізу
235,80
Барлығы:
724 566,50