Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда (из коммунального жилищного фонда)
Постановление акимата Жалагашского района Кызылординской области от 9 апреля 2021 года № 74. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 12 апреля 2021 года № 8293.
В соответствии с пунктом 1 статьи 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года “О жилищных отношениях” акимат Жалагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда (из коммунального жилищного фонда) согласно приложению 1 к настоящему постановлению.

Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды (коммуналдық тұрғын үй қорынан) пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 9 сәуірдегі № 74 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 12 сәуірде № 8293 болып тіркелді.
“Тұрғын үй қатынастары туралы” Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі Заңы 97-бабының 1-тармағына сәйкес Жалағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды (коммуналдық тұрғын үй қорынан) пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшері белгіленсін.

2. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Жалагашского района по перечню согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Жалагашского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Жалагашского района А. Шаменов
Приложение 1 к постановлению
акимата Жалагашского района
от 9 апреля 2021 года № 74
Размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда (из коммунального жилищного фонда)

2. Осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес тізбе бойынша Жалағаш ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Жалағаш ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш ауданының әкімі А. Шаменов
Жалағаш ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 9 сәуірдегі
№ 74 қаулысына 1-қосымша
Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды (коммуналдық тұрғын үй қорынан) пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшері

3 тенге 30 тиын
Приложение 2 к постановлению
акимата Жалагашского района
от 9 апреля 2021 года № 74
Перечень признаваемых утратившими силу некоторых постановлений акимата Жалагашского района
1. Постановление акимата Жалагашского района от 5 ноября 2014 года № 403 “Об установлении размеров платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4819, опубликовано 20 декабря 2014 года в газете “Жалағашжаршысы” и 23 декабря 2014 года в информационно-правовой системе “Әділет”).
2. Постановление акимата Жалагашского района от 6 октября 2015 года № 208 “О внесении дополнений в постановление акимата Жалагашского района от 5 ноября 2014 года №403 “Об установлении размеров платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5180, опубликовано 21 октября 2015 года в газете “Жалағаш жаршысы” и 19 ноября 2015 года в информационно-правовой системе “Әділет”).
3. Пункт 1 вносимых изменений в некоторые постановления акимата Жалагашского района, утвержденные постановлением акимата Жалагашского района от 14 сентября 2017 года №191 “О внесении изменений в некоторые постановления акимата Жалагашского района” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5975, опубликовано 6 октября 2017 года в газете “Жалағаш жаршысы” и 10 октября 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
4. Постановление акимата Жалагашского района от 2 ноября 2018 года № 251 “О внесении изменения в постановление акимата Жалагашского района от 5 ноября 2014 года №403 “Об установлении размеров платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №6493, опубликовано 16 ноября 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
5. Постановление акимата Жалагашского района от 15 мая 2019 года № 84 “О внесении изменения в постановление акимата Жалагашского района от 5 ноября 2014 года №403 “Об установлении размеров платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №6792, опубликовано 29 мая 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
6. Постановление акимата Жалагашского района от 14 октября 2019 года №162 “О внесении изменения и дополнения в постановление акимата Жалагашского района от 5 ноября 2014 года №403 “Об установлении размеров платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №6933, опубликовано 18 октября 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

3 теңге 30 тиын
Жалағаш ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 9 сәуірдегі № 74
қаулысына 2-қосымша
Жалағаш ауданы әкімдігінің күші жойылды деп танылатын кейбір қаулыларының тізбесі
1. “Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлерін белгілеу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 5 қарашадағы № 403 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4819 болып тіркелген, 2014 жылғы 20 желтоқсанда “Жалағаш жаршысы” газетінде және 2014 жылғы 23 желтоқсанда “Әділет” ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
2. “Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлерін белгілеу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 5 қарашадағы №403 қаулысына толықтырулар енгізу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 6 қазандағы № 208 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №5180 болып тіркелген, 2015 жылғы 21 қазанда “Жалағаш жаршысы” газетінде және 2015 жылғы 19 қарашада “Әділет” ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
3. “Жалағаш ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларына өзгерістер енгізу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 14 қыркүйектегі №191 қаулысымен бекітілген Жалағаш ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларына енгізілетін өзгерістердің 1-тармағы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5975 болып тіркелген, 2017 жылғы 6 қазанда “Жалағаш жаршысы” газетінде және 2017 жылғы 10 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
4. “Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлерін белгілеу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 5 қарашадағы № 403 қаулысына өзгеріс енгізу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 2 қарашадағы № 251 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №6493 болып тіркелген, 2018 жылғы 16 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
5. “Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлерін белгілеу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 5 қарашадағы № 403 қаулысына өзгеріс енгізу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 15 мамырдағы № 84 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №6792 болып тіркелген, 2019 жылғы 29 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
6. “Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлерін белгілеу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 5 қарашадағы №403 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 14 қазандағы №162 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №6933 болып тіркелген, 2019 жылғы 18 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

7. Постановление акимата Жалагашского района от 8 июня 2020 года № 62 “О внесении изменения в постановление акимата Жалагашского района от 5 ноября 2014 года №403 “Об установлении размеров платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №7515, опубликовано 15 июня 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

7. “Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлерін белгілеу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 5 қарашадағы №403 қаулысына өзгеріс енгізу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 8 маусымдағы №62 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №7515 болып тіркелген, 2020 жылғы 15 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).