О внесении изменения в решение акима Жалагашского района от 7 ноября 2018 года №18 “Об образовании избирательных участков на территории Жалагашского района”
Решение акима Жалагашского района Кызылординской области от 8 июля 2021 года № 8. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 июля 2021 года № 23389
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Жалагашского района от 7 ноября 2018 года №18 “Об образовании избирательных участков на территории Жалагашского района” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №6503) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Жалагашского района А. Шаменов
“СОГЛАСОВАН”
Жалагашской районной
избирательной комиссией
Приложение к решению
акима Жалагашского района
от 8 июля 2021 года № 8
Приложение к решению
акима Жалагашского района
от 7 ноября 2018 года №18
Избирательные участки на территории Жалагашского района
Избирательный участок №128
Местонахождение: поселок Жалагаш, улица Желтоксан №7, здание коммунального государственного казенного предприятия “Дом культуры имени Конысбека Казантаева Жалагашского районного отдела культуры и развития языков”.
Границы: территория поселка Жалагаш, расположенная к югу от улицы Мурали Шаменова, к востоку от улиц Желтоксан, Нефтебаза, к западу от улицы Сарке батыр и к северу от границ села Аксу до железной дороги.
Улица Абая: дома №35-59 по нечетной стороне, дома №24-58 по четной стороне;
улица Айтеке би: дома №13-55 по нечетной стороне, дома №12-44 по четной стороне;
улица Амангельды Иманова: дома №1-13 по нечетной стороне, дома №2-26 по четной стороне;
улица Аягана Боханова;
улица Бухарбая Естекбайулы: дома №69-105 по нечетной стороне, дома №74-124 по четной стороне;
улица Дауылбая Байниязова;
улица Досбола Куанбаева;
улица Желтоксан: дома №1-23 по нечетной стороне, дома №2-34 по четной стороне;
улица Казыбек би: дома №45-77 по нечетной стороне, дома №44-56 по четной стороне;
улица Махметхана Абишева;
улица Нысанбай жырау: дома №49-93 по нечетной стороне, дома №46-96 по четной стороне;
улица Темирбека Жургенова: дома №39-75 по нечетной стороне, дома №50-102 по четной стороне;
улица Толе би: дома №1-13 по нечетной стороне, дома №2-26 по четной стороне;
улица Толеубая Уркимбаева: дома №31-37 по нечетной стороне, дома №24-30 по четной стороне;
улица Абдуллы Нургалиева;
улица Жамбыла Жабаева;
улица Орынбая Сарманова;
улица Омирзака Тунгышбаева;
улица Пирмана Жылкелдиева;
улица Сауды Орманова.
Избирательный участок №129

“Жалағаш ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы” Жалағаш ауданы әкімінің 2018 жылғы 7 қарашадағы №18 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімінің 2021 жылғы 8 шілдедегі № 8 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 9 шілдеде № 23389 болып тіркелді
ШЕШТІМ:
1. “Жалағаш ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы” Жалағаш ауданы әкімінің 2018 жылғы 7 қарашадағы №18 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №6503 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш ауданының әкімі А. Шаменов
“КЕЛІСІЛДІ”
Жалағаш аудандық сайлау
комиссиясымен
Жалағаш ауданы әкімінің
2021 жылғы 8 шілдедегі № 8
шешіміне қосымша
Жалағаш ауданы әкімінің
2018 жылғы 7 қарашадағы №18
шешіміне қосымша
Жалағаш ауданының аумағындағы сайлау учаскелері
№128 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жалағаш кенті, Желтоқсан көшесі №7, “Жалағаш аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің Қонысбек Қазантаев атындағы Мәдениет үйі” коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның ғимараты.
Шекарасы: Жалағаш кентінің Мөрәлі Шәменов көшесінен оңтүстікке қарай, Желтоқсан, Нефтебаза көшелерінен шығысқа қарай, Сәрке батыр көшесінен батысқа қарай және Ақсу ауылы шекарасынан солтүстікке қарай темір жолға дейін орналасқан аумағы.
Абай көшесі: тақ жағындағы №35-59 үйлер, жұп жағындағы №24-58 үйлер;
Әйтеке би көшесі: тақ жағындағы №13-55 үйлер, жұп жағындағы №12-44 үйлер;
Абдулла Нұрғалиев көшесі;
Аманкелді Иманов көшесі: тақ жағындағы №1-13 үйлер, жұп жағындағы №2-26 үйлер;
Аяған Боханов көшесі;
Бұқарбай Естекбайұлы көшесі: тақ жағындағы №69-105 үйлер, жұп жағындағы №74-124 үйлер;
Дауылбай Байниязов көшесі;
Досбол Қуанбаев көшесі;
Желтоқсан көшесі: тақ жағындағы №1-23 үйлер, жұп жағындағы №2-34 үйлер;
Қазыбек би көшесі: тақ жағындағы №45-77 үйлер, жұп жағындағы №44-56 үйлер;
Махметхан Әбішев көшесі;
Нысанбай жырау көшесі: тақ жағындағы №49-93 үйлер, жұп жағындағы №46-96 үйлер;
Темірбек Жүргенов көшесі: тақ жағындағы №39-75 үйлер, жұп жағындағы №50-102 үйлер;
Төле би көшесі: тақ жағындағы №1-13 үйлер, жұп жағындағы №2-26 үйлер;
Төлеубай Үркімбаев көшесі: тақ жағындағы №31-37 үйлер, жұп жағындағы №24-30 үйлер;
Жамбыл Жабаев көшесі;
Орынбай Сарманов көшесі;
Өмірзақ Тұңғышбаев көшесі;
Пірман Жылкелдиев көшесі;
Сауда Орманов көшесі.
№129 сайлау учаскесі

Местонахождение: поселок Жалагаш, улица 50 лет Победы №20, здание коммунального государственного учреждения “Средняя школа №202 имени Зейноллы Жаркынбаева” отдела образования по Жалагашскому району Управления образования Кызылординской области”.
Границы: территория поселка Жалагаш, расположенная к югу от железной дороги и к западу от улиц Нефтебаза, Абдуллы Нургалиева.
Улица 50 лет Победы;
улица Акназара Бектасова;
улица Алии Молдагуловой;
улица Амандыка Бектибаева;
улица Айтбая Казбекова;
улица Алиуллы Байсопакова;
улица Гани Муратбаева;
улица Дауимбай;
улица Ердаулета Қурманбаева;
улица Ибрай Алтынсарин;
переулок Ибрая Алтынсарина;
улица Ивана Панфилова;
улица Ильяса Нуркенова;
улица Жана;
улица Зияды Ижанова;
улица Конституции;
улица Каныша Сатпаева;
улица Келменбет батыра;
улица Маншук Маметовой;
улица Мысык би;
улица Назтай Сермахановой;
улица Нефтебаза;
улица Несипбая Апрезова;
улица ПМК-9;
улица Сакена Сейфуллина;
улица Тилека Абжалиева;
улица Шокана Уалиханова.
Избирательный участок №130
Местонахождение: поселок Жалагаш, улица Казыбек би №40, здание коммунального государственного учреждения “Школа-гимназия №31” отдела образования по Жалагашскому району Управления образования Кызылординской области”.
Границы: территория поселка Жалагаш, расположенная к северу от железной дороги и к востоку от улицы Сарке батыр, к югу от улицы Мурали Шаменова.
улица Абая: дома №1-33 по нечетной стороне, дома №2-22 по четной стороне;
улица Айтеке би: дома №1-11 по нечетной стороне, дома №2-10 по четной стороне;
улица Бухарбая Естекбайулы: дома №1-67 по нечетной стороне, дома №2-72 по четной стороне;
улица ДЭУ;
улица Казыбек би: дома №1-43 по нечетной стороне, дома №2-42 по четной стороне;
улица Кали Нурпеисова;
улица Мадибая Байтореева;
улица Мубарака Тайтикова;
улица Нысанбай жырау: дома №1-47 по нечетной стороне, дома №2-44 по четной стороне;
улица Сарке батыра: дома №1-23 по нечетной стороне, дома №2-32 по четной стороне;
улица Темирбека Жургенова: дома №1-37 по нечетной стороне, дома №2-48 по четной стороне;
улица Толеубая Уркимбаева: дома №1-29 по нечетной стороне, дома №2-22 по четной стороне;
переулок Улмекен Толегеновой;
улица Шонбай акына.
Избирательный участок №131
Местонахождение: поселок Жалагаш, улица Мурали Шаменова №124, здание коммунального государственного учреждения “Школа-лицей №201 имени аль-Фараби” отдела образования по Жалагашскому району Управления образования Кызылординской области”.
Границы: территория поселка Жалагаш, расположенная к северу от улицы Айтеке би и к западу от улицы Толегена Кыстаубаева.
Улица Абшекена Абжаппарова;

Орналасқан жері: Жалағаш кенті, Жеңістің 50 жылдығы көшесі №20, “Қызылорда облысының білім басқармасының Жалағаш ауданы бойынша білім бөлімінің “№202 Зейнолла Жарқынбаев атындағы орта мектебі” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Жалағаш кентінің темір жолдан оңтүстікке қарай және Нефтебаза, Абдулла Нұрғалиев көшелерінен батысқа қарай орналасқан аумағы.
Амандық Бектібаев көшесі;
Әлия Молдағұлова көшесі;
Айтбай Қазбеков көшесі;
Ақназар Бектасов көшесі;
Алиулла Байсопақов көшесі;
Ғани Мұратбаев көшесі;
Дәуімбай көшесі;
Ердәулет Құрманбаев көшесі;
Ілияс Нүркенов көшесі;
Жаңа көшесі;
Жеңістің 50 жылдығы көшесі;
Зияда Ижанов көшесі;
Конституция көшесі;
Қаныш Сәтпаев көшесі;
Келменбет батыр көшесі;
Мәншүк Мәметова көшесі;
Мысық би көшесі;
Нәзтай Сермаханова көшесі;
Нефтебаза көшесі;
Несіпбай Әпрезов көшесі;
ПМК-9 көшесі;
Иван Панфилов көшесі;
Сәкен Сейфуллин көшесі;
Тілек Әбжалиев көшесі;
Шоқан Уәлиханов көшесі;
Ыбырай Алтынсарин көшесі;
Ыбырай Алтынсарин тұйық көшесі;
№130 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жалағаш кенті, Қазыбек би көшесі №40, “Қызылорда облысының білім басқармасының Жалағаш ауданы бойынша білім бөлімінің “№31 мектеп-гимназиясы” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Жалағаш кентінің темір жолдан солтүстікке және Сәрке батыр көшесінен шығысқа, Мөрәлі Шәменов көшесінен оңтүстікке қарай орналасқан аумағы.
Абай көшесі: тақ жағындағы №1-33 үйлер, жұп жағындағы №2-22 үйлер;
Әйтеке би көшесі: тақ жағындағы №1-11 үйлер, жұп жағындағы №2-10 үйлер;
Бұқарбай Естекбайұлы көшесі: тақ жағындағы №1-67 үйлер, жұп жағындағы №2-72 үйлер;
ДЭУ көшесі;
Қазыбек би көшесі: тақ жағындағы №1-43 үйлер, жұп жағындағы №2-42 үйлер;
Қали Нұрпейсов көшесі;
Мәдібай Байтөреев көшесі;
Мүбарак Тәйтіков көшесі;
Нысанбай жырау көшесі: тақ жағындағы №1-47 үйлер, жұп жағындағы №2-44 үйлер;
Сәрке батыр көшесі: тақ жағындағы №1-23 үйлер, жұп жағындағы №2-32 үйлер;
Темірбек Жүргенов көшесі: тақ жағындағы №1-37 үйлер, жұп жағындағы №2-48 үйлер;
Төлеубай Үркімбаев көшесі: тақ жағындағы №1-29 үйлер, жұп жағындағы №2-22 үйлер;
Ұлмекен Төлегенова тұйық көшесі;
Шоңбай ақын көшесі.
№131 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жалағаш кенті, Мөрәлі Шәменов көшесі №124, “Қызылорда облысының білім басқармасының Жалағаш ауданы бойынша білім бөлімінің “аль-Фараби атындағы №201 мектеп-лицейі” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Жалағаш кентінің Әйтеке би көшесі солтүстікке және Төлеген Қыстаубаев көшесінен батысқа қарай орналасқан аумағы.

улица Айымкул Изтелеуовой: дома по №55-95 нечетной стороне, дома №52-106 по четной стороне;
улица Алдабергена Бисенова: дома №13-37 по нечетной стороне, дома №18-20 по четной стороне;
улица Байбола Соппекова: дома №5-11 по нечетной стороне, дома №8-12 по четной стороне;
улица Ильяса Кабылова;
улица Кенжебая Рахимова;
улица Мурали Шаменова: дома №95-179 по нечетной стороне, дома №94-170 по четной стороне;
улица Нурылды Алмаганбетова: дома №15-21 по нечетной стороне, дома №2-10 по четной стороне;
улица Ныгмета Мырзалиева: дома №57-85 по нечетной стороне, дома №46-114 по четной стороне;
улица Нысанбай жырау: дома №95-175 по нечетной стороне, дома №98-186 по четной стороне;
улица Омирбай шешена: дома №25-45 по нечетной стороне, дома №20-30 по четной стороне;
улица Сакыбая Калыбаева: дома №9-87 по нечетной стороне, дома №2-82 по четной стороне;
переулок Сейтнаби Мукашева;
улица Сырмагамбета Отарбаева: дома №31-35 по нечетной стороне, дома №48-50 по четной стороне;
улица Темирбека Жургенова: дома №77-173 по нечетной стороне, дома №104-190 по четной стороне;
улица Тоганас батыра: дома №27-53 по нечетной стороне, дома №16-38 по четной стороне.
Избирательный участок №132
Местонахождение: поселок Жалагаш, улица Абая №61, здание коммунального государственного учреждения “Средняя школа №246 имени Шекер Ермаганбетовой” отдела образования по Жалагашскому району Управления образования Кызылординской области”.
Границы: территория поселка Жалагаш, расположенная к югу от улицы Айтеке би, к северу от железной дороги, к западу от улицы Толегена Кыстаубаева.
Улица Абая: дома №61-113 по нечетной стороне, дома №60-152 по четной стороне;
улица Айтбая Кузенбаева;
улица Алдабергена Бисенова: дома №1-11 по нечетной стороне, дома №2-16 по четной стороне;
улица Айтеке би: дома №57-159 по нечетной стороне, дома №46-146 по четной стороне;
переулок Ахмета Тилеулиева;
улица Байбола Соппекова: дома №1-3 по нечетной стороне, дома №2-6 по четной стороне;
улица Болата Алтынбаева;
улица Бухарбая Естекбайулы: дома №107-203 по нечетной стороне, дома №126-240 по четной стороне;
переулок Зордана Салыкбаева;
улица Казыбек би: дома №79-89 по нечетной стороне, дома №58-62 по четной стороне;
улица Нурылды Алмаганбетова: дома №1-13 по нечетной стороне;
улица Омирбай шешена: дома №1-23 по нечетной стороне, дома №2-18 по четной стороне;
улица Тоганас батыра: дома №1-25 по нечетной стороне, дома №2-14 по четной стороне;
улица Толе би: дома №15-85 по нечетной стороне, дома №28-96 по четной стороне;
улица Толегена Кыстаубаева: дома №1-23 по нечетной стороне, дома №2-22 по четной стороне.
Избирательный участок №133
Местонахождение: сельский округ М.Шаменова, село М.Шаменова, улица Бухарбай батыра №6, здание коммунального государственного казенного предприятия “Сельский Дом культуры М.Шаменова” аппарата акима сельского округа М.Шаменова”.
Границы: село М.Шаменова, разъезд №5 “Караирим”.
Избирательный участок №134

Айымкүл Ізтелеуова көшесі: тақ жағындағы №55-95 үйлер, жұп жағындағы №52-106 үйлер;
Алдаберген Бисенов көшесі: тақ жағындағы №13-37 үйлер, жұп жағындағы №18-20 үйлер;
Әбшекен Әбжаппаров көшесі;
Байбол Соппеков көшесі: тақ жағындағы №5-11 үйлер, жұп жағындағы №8-12 үйлер;
Ілияс Қабылов көшесі;
Кенжебай Рахимов көшесі;
Мөрәлі Шәменов көшесі: тақ жағындағы №95-179 үйлер, жұп жағындағы №94-170 үйлер;
Нұрылда Әлмағанбетов көшесі: тақ жағындағы №15-21 үйлер, жұп жағындағы №2-10 үйлер;
Нығмет Мырзалиев көшесі: тақ жағындағы №57-85 үйлер, жұп жағындағы №46-114 үйлер;
Нысанбай жырау көшесі: тақ жағындағы №95-175 үйлер, жұп жағындағы №98-186 үйлер;
Өмірбай шешен көшесі: тақ жағындағы №25-45 үйлер, жұп жағындағы №20-30 үйлер;
Сақыбай Қалыбаев көшесі: тақ жағындағы №9-87 үйлер, жұп жағындағы №2-82 үйлер;
Сейтнәби Мұқашев тұйық көшесі;
Сырмағамбет Отарбаев көшесі, тақ жағындағы №31-35 үйлер, жұп жағындағы №48-50 үйлер;
Темірбек Жүргенов көшесі: тақ жағындағы №77-173 үйлер, жұп жағындағы №104-190 үйлер;
Тоғанас батыр көшесі: тақ жағындағы №27-53 үйлер, жұп жағындағы №16-38 үйлер.
№132 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жалағаш кенті, Абай көшесі №61, “Қызылорда облысының білім басқармасының Жалағаш ауданы бойынша білім бөлімінің “Шекер Ермағанбетова атындағы №246 орта мектебі” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Жалағаш кентінің Әйтеке би көшесінен оңтүстікке, темір жолдан солтүстікке, Төлеген Қыстаубаев көшесінен батысқа қарай орналасқан аумағы.
Абай көшесі: тақ жағындағы №61-113 үйлер, жұп жағындағы №60-152 үйлер;
Айтбай Күзенбаев көшесі;
Алдаберген Бисенов көшесі: тақ жағындағы №1-11 үйлер, жұп жағындағы №2-16 үйлер;
Ахмет Тілеулиев тұйық көшесі;
Әйтеке би көшесі: тақ жағындағы №57-159 үйлер, жұп жағындағы №46-146 үйлер;
Байбол Соппеков көшесі: тақ жағындағы №1-3 үйлер, жұп жағындағы №2-6 үйлер;
Болат Алтынбаев көшесі;
Бұқарбай Естекбайұлы көшесі: тақ жағындағы №107-203 үйлер, жұп жағындағы №126-240 үйлер;
Зордан Салықбаев тұйық көшесі;
Қазыбек би көшесі: тақ жағындағы №79-89 үйлер, жұп жағындағы №58-62 үйлер;
Нұрылда Әлмағанбетов көшесі: тақ жағындағы №1-13 үйлер;
Өмірбай шешен көшесі: тақ жағындағы №1-23 үйлер, жұп жағындағы №2-18 үйлер;
Тоғанас батыр көшесі: тақ жағындағы №1-25 үйлер, жұп жағындағы №2-14 үйлер;
Төле би көшесі: тақ жағындағы №15-85 үйлер, жұп жағындағы №28-96 үйлер;
Төлеген Қыстаубаев көшесі: тақ жағындағы №1-23 үйлер, жұп жағындағы №2-22 үйлер.
№133 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: М.Шәменов ауылдық округі, М.Шәменов ауылы, Бұқарбай батыр көшесі №6, “М.Шәменов ауылдық округі әкімі аппаратының “М.Шәменов ауылдық мәдениет Үйі” коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: М.Шәменов ауылы, №5 “Қараиірім” разъезі.
№134 сайлау учаскесі

Местонахождение: сельский округ Каракеткен, село Каракеткен, улица Абая Кунанбаева №26, здание коммунального государственного учреждения “Средняя школа №114” отдела образования по Жалагашскому району Управления образования Кызылординской области”.
Границы: село Каракеткен, населенный пункт Акшал.
Избирательный участок №135
Местонахождение: сельский округ Каракеткен, село Далдабай, улица Далдабая Жалтынова №49, здание коммунального государственного учреждения “Основная школа №115” отдела образования по Жалагашскому району Управления образования Кызылординской области”.
Границы: село Далдабай.
Избирательный участок №136
Местонахождение: сельский округ Тан, село Тан, улица Орынбай жырау №12, здание коммунального государственного казенного предприятия “Сельский Дом культуры Тан” аппарата акима сельского округа Тан”.
Границы: село Тан, населенный пункт Жанаконыс.
Избирательный участок №138
Местонахождение: сельский округ Бухарбай батыр, село Бухарбай батыр, улица Бухарбай батыра №21, здание коммунального государственного казенного предприятия “Сельский Дом культуры Бухарбай батыр” аппарата акима сельского округа Бухарбай батыр”.
Границы: село Бухарбай батыр.
Избирательный участок №139
Местонахождение: сельский округ Аксу, село Аксу, улица Туршабека Елеусинова №14, здание коммунального государственного учреждения “Средняя школа №116” отдела образования по Жалагашскому району Управления образования Кызылординской области”.
Границы: село Аксу, населенные пункты Корганша, Бостай, Ахметбаза.
Избирательный участок №140
Местонахождение: сельский округ Аккыр, село Аккыр, улица Нурылды Таспенова №4, здание коммунального государственного учреждения “Средняя школа №188” отдела образования по Жалагашскому району Управления образования Кызылординской области”.
Границы: село Аккыр.
Избирательный участок №141
Местонахождение: сельский округ Жанаталап, село Жанаталап, улица Абжалела Кожабаева №21, здание коммунального государственного учреждения “Средняя школа №119” отдела образования по Жалагашскому району Управления образования Кызылординской области”.
Границы: село Жанаталап.
Избирательный участок №142
Местонахождение: сельский округ Макпалкол, село Темирбек Жургенов, улица Максута Нурылдаева №38, здание коммунального государственного казенного предприятия “Сельский Дом культуры Темирбека Жургенова” аппарата акима сельского округа Макпалкол”.
Границы: село Темирбек Жургенов.
Избирательный участок №144
Местонахождение: сельский округ Мадениет, село Мадениет, улица Калдан батыра №11 “А”, здание коммунального государственного казенного предприятия “Сельский клуб Мадениет” аппарата акима сельского округа Мадениет”.
Границы: село Мадениет.
Избирательный участок №146

Орналасқан жері: Қаракеткен ауылдық округі, Қаракеткен ауылы, Абай Құнанбаев көшесі №26, “Қызылорда облысының білім басқармасының Жалағаш ауданы бойынша білім бөлімінің“№114 орта мектебі” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Қаракеткен ауылы, Ақшал елді мекені.
№135 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қаракеткен ауылдық округі, Далдабай ауылы, Далдабай Жалтынов көшесі №49, “Қызылорда облысының білім басқармасының Жалағаш ауданы бойынша білім бөлімінің “№115 негізгі мектебі” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Далдабай ауылы.
№136 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Таң ауылдық округі, Таң ауылы, Орынбай жырау көшесі №12, “Таң ауылдық округі әкімі аппаратының “Таң ауылдық мәдениет Үйі” коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Таң ауылы, Жаңақоныс елді мекені.
№138 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Бұқарбай батыр ауылдық округі, Бұқарбай батыр ауылы, Бұқарбай батыр көшесі №21, “Бұқарбай батыр ауылдық округі әкімі аппаратының “Бұқарбай батыр ауылдық мәдениет Үйі” коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Бұқарбай батыр ауылы.
№139 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақсу ауылдық округі, Ақсу ауылы, Тұршабек Елеусінов көшесі №14, “Қызылорда облысының білім басқармасының Жалағаш ауданы бойынша білім бөлімінің “№116 орта мектебі” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ақсу ауылы, Қорғанша, Бостай, Ахметбаза елді мекендері.
№140 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Аққыр ауылдық округі, Аққыр ауылы, Нұрылда Таспенов көшесі № 4, “Қызылорда облысының білім басқармасының Жалағаш ауданы бойынша білім бөлімінің “№188 орта мектебі” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Аққыр ауылы.
№141 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жаңаталап ауылдық округі, Жаңаталап ауылы, Әбжәлел Қожабаев көшесі №21, “Қызылорда облысының білім басқармасының Жалағаш ауданы бойынша білім бөлімінің “№119 орта мектебі” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Жаңаталап ауылы.
№142 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Мақпалкөл ауылдық округі, Темірбек Жүргенов ауылы, Мақсұт Нұрылдаев көшесі №38, “Мақпалкөл ауылдық округі әкімі аппаратының “Темірбек Жүргенов ауылдық мәдениет Үйі” коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Темірбек Жүргенов ауылы.
№144 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Мәдениет ауылдық округі, Мәдениет ауылы, Қалдан батыр көшесі №11 “А”, “Мәдениет ауылдық округі әкімі аппаратының “Мәдениет ауылдық клубы” коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Мәдениет ауылы.
№146 сайлау учаскесі

Местонахождение: сельский округ Мырзабай ахун, село Мырзабай ахун, улица Абдилды Жургенбаева №28, здание коммунального государственного учреждения “Средняя школа №122” отдела образования по Жалагашскому району Управления образования Кызылординской области”.
Границы: село Мырзабай ахун.
Избирательный участок №147
Местонахождение: сельский округ Аккум, село Аккум, улица Бейбитшилик №7 “А”, здание коммунального государственного казенного предприятия “Сельский клуб Аккум” аппарата акима сельского округа Аккум”.
Границы: село Аккум.
Избирательный участок №149
Местонахождение: сельский округ Енбек, село Енбек, улица Толегена Даутбаева №5, здание коммунального государственного казенного предприятия “Сельский Дом культуры Аккошкар” аппарата акима сельского округа Енбек”.
Границы: село Енбек.
Избирательный участок №151
Местонахождение: сельский округ Аламесек, село Есет батыр, улица Кенесбая Абишева №26, здание коммунального государственного казенного предприятия “Сельский Дом культуры Есет батыр” аппарата акима сельского округа Аламесек”.
Границы: село Есет батыр.
Избирательный участок №152
Местонахождение: сельский округ Жанадария, село Жанадария, улица Достык №20, здание коммунального государственного учреждения “Средняя школа №203” отдела образования по Жалагашскому району Управления образования Кызылординской области”.
Границы: село Жанадария.
Избирательный участок №153
Местонахождение: поселок Жалагаш, улица Айымкул Изтелеуовой №18, здание коммунального государственного учреждения “Школа-лицей №123 имени Темирбека Жургенова” отдела образования по Жалагашскому району Управления образования Кызылординской области”.
Границы: территория поселка Жалагаш, расположенная к востоку от улицы Толегена Кыстаубаева, к северу от улицы Мурали Шаменова.
Улица Амангельды Иманова: дома №15-61 по нечетной стороне, дома №28-70 по четной стороне;
улица Айымкул Изтелеуовой: дома №1-53 по нечетной стороне, дома №2-50 по четной стороне;
улица Желтоксан: дома №25-33 по нечетной стороне, дома №36-52 по четной стороне;
улица Мурали Шаменова: дома №1-93 по нечетной стороне, дома №2-92 по четной стороне;
улица Ныгмета Мырзалиева: дома №1-55 по нечетной стороне, дома №2-44 по четной стороне;
улица Сакыбая Калыбаева: дома №1-7 по нечетной стороне;
улица Сарке батыра: дома №25-43 по нечетной стороне, дома№34-50 по четной стороне;
улица Сырмагамбета Отарбаева: дома №1-29 по нечетной стороне, дома №2-46 по четной стороне;
улица Толегена Кыстаубаева: дома №25-45 по нечетной стороне, дома №24-34 по четной стороне.
Избирательный участок №377
Местонахождение: поселок Жалагаш, улица Нефтебаза №1 “А”, здание изолятора временного содержания государственного учреждения “Отдел полиции Жалагашского района Департамента полиции Кызылординской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан”.
Границы: Изолятор временного содержания.
Избирательный участок №378
Местонахождение: поселок Жалагаш, улица Ныгымета Мырзалиева №73, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения “Жалагашская районная больница” управления здравоохранения Кызылординской области”.
Границы: Районная больница.

Орналасқан жері: Мырзабай ахун ауылдық округі, Мырзабай ахун ауылы, Әбділда Жүргенбаев көшесі №28, “Қызылорда облысының білім басқармасының Жалағаш ауданы бойынша білім бөлімінің “№122 орта мектебі” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Мырзабай ахун ауылы.
№147 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Аққұм ауылдық округі, Аққұм ауылы, Бейбітшілік көшесі №7 “А”, “Аққұм ауылдық округі әкімі аппаратының “Аққұм ауылдық клубы” коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Аққұм ауылы.
№149 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Еңбек ауылдық округі, Еңбек ауылы, Төлеген Дәуітбаев көшесі №5, “Еңбек ауылдық округі әкімі аппаратының “Аққошқар ауылдық мәдениет Үйі” коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Еңбек ауылы.
№151 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Аламесек ауылдық округі, Есет батыр ауылы, Кенесбай Әбішов көшесі №26, “Аламесек ауылдық округі әкімі аппаратының “Есет батыр ауылдық мәдениет Үйі” коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Есет батыр ауылы.
№152 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жаңадария ауылдық округі, Жаңадария ауылы, Достық көшесі №20, “Қызылорда облысының білім басқармасының Жалағаш ауданы бойынша білім бөлімінің “№203 орта мектебі” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Жаңадария ауылы.
№153 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жалағаш кенті, Айымкүл Ізтелеуова көшесі №18, “Қызылорда облысының білім басқармасының Жалағаш ауданы бойынша білім бөлімінің “Темірбек Жүргенов атындағы №123 мектеп-лицейі” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Жалағаш кентінің Төлеген Қыстаубаев көшесінен шығысқа, Мөрәлі Шәменов көшесінен солтүстікке қарай орналасқан аумағы.
Аманкелді Иманов көшесі: тақ жағындағы №15-61 үйлер, жұп жағындағы №28-70 үйлер;
Айымкүл Ізтелеуова көшесі: тақ жағындағы №1-53 үйлер, жұп жағындағы №2-50 үйлер;
Желтоқсан көшесі: тақ жағындағы №25-33 үйлер, жұп жағындағы №36-52 үйлер;
Мөрәлі Шәменов көшесі: тақ жағындағы №1-93 үйлер, жұп жағындағы №2-92 үйлер;
Нығымет Мырзалиев көшесі: тақ жағындағы №1-55 үйлер, жұп жағындағы №2-44 үйлер;
Сақыбай Қалыбаев көшесі: тақ жағындағы №1-7 үйлер;
Сәрке батыр көшесі: тақ жағындағы №25-43 үйлер, жұп жағындағы №34-50 үйлер;
Сырмағамбет Отарбаев көшесі: тақ жағындағы №1-29 үйлер, жұп жағындағы №2-46 үйлер;
Төлеген Қыстаубаев көшесі: тақ жағындағы №25-45 үйлер, жұп жағындағы №24-34 үйлер.
№377 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жалағаш кенті, Нефтебаза көшесі №1 “А”, “Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қызылорда облысының полиция департаменті Жалағаш ауданының полиция бөлімі” мемлекеттік мекемесінің уақытша ұстау изоляторының ғимараты.
Шекарасы: Уақытша ұстау изоляторы.
№378 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жалағаш кенті, Нығымет Мырзалиев көшесі №73, “Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының “Жалағаш аудандық ауруханасы” шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Аудандық аурухана.