О районном бюджете на 2022-2024 годы
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 22 декабря 2021 года № 12-1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 декабря 2021 года № 26266. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2022–2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 13 720 292,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 726 796 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 571,3 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 120 898 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11 868 027,5 тысяч тенге;
2) затраты – 13 679 502,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 39 853 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 225 187 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 185 334 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -937,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 937,2 тысяч тенге;
поступление займов – 225 187 тысяч тенге;
погашение займов – 295 870 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 230 706,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 12.12.2022 № 28-1 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Учесть, в составе доходов районного бюджета на 2022 год нормативы распределения установлены в следующих объемах:
1) "Индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты" и "Индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты" -50 процентов;
2) "Социальный налог" - 50 процентов.
3. Утвердить перечень бюджетных инвестиционных проектов на 2022 год согласно приложению 4.
4. Утвердить целевые текущие трансферты, предусмотренные из областного бюджета в районный бюджет на 2022 год согласно приложению 5.
5. Утвердить целевые текущие трансферты предусмотренные из республиканского бюджета в районный бюджет на 2022 год согласно приложению 6.

2022 – 2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2021 жылғы 22 желтоқсандағы № 12-1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 30 желтоқсанда № 26266 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 13 720 292,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 726 796 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 571,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 120 898 мың теңге;
трансферттер түсімі – 11 868 027,5 мың теңге;
2) шығындар – 13 679 502,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 39 853 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 225 187 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 185 334 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -937,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 937,2 мың теңге;
қарыздар түсімі – 225187 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 295 870 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 230 706,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 12.12.2022 № 28-1 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022 жылға арналған аудандық бюджеттің кірістерінің құрамында бөлу нормативтері келесі көлемдерде белгіленгені ескерілсін:
1) "Төлем көзiнен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы" және "Төлем көзiнен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы" -50 пайыз;
2) "Әлеуметтік салық" -50 пайыз.
3. 2022 жылға арналған бюджеттік инвестициялық жобалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. 2022 жылға арналған аудандық бюджетке облыстық бюджеттен қаралған ағымдағы нысаналы трансферттер 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. 2022 жылға арналған аудандық бюджетке республикалық бюджеттен қаралған ағымдағы нысаналы трансферттер 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

6. Утвердить целевые трансферты на развитие предусмотренные из областного бюджета в районный бюджет на 2022 год согласно приложению 7.
7. Утвердить целевые трансферты на развитие предусмотренные из республиканского бюджета в районный бюджет на 2022 год согласно приложению 8.
8. Утвердить распределение сумм целевых текущих трансфертов выделяемых из областного бюджета бюджетам поселка Жалагаш и сельских округов на 2022 год согласно приложению 9.

6. 2022 жылға арналған аудандық бюджетке облыстық бюджеттен қаралған нысаналы даму трансферттері 7-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. 2022 жылға арналған аудандық бюджетке республикалық бюджеттен қаралған нысаналы даму трансферттері 8-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. 2022 жылға арналған Жалағаш кенті және ауылдық округ бюджеттеріне облыстық бюджет қаржысы есебінен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу 9-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

9. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2022 год в сумме 36 853 тысяч тенге.
10. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Cекретарь Жалагашского районного маслихата Г. Курманбаева
Приложение 1 к решению
Жалагашского районного маслихата
от 22 декабря 2021года № 12-1
Районный бюджет на 2022 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 12.12.2022 № 28-1 (вводится в действие с 01.01.2022).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
Доходы

9. Ауданның жергiлiктi атқарушы органының 2022 жылға арналған резервi 36 853 мың теңге көлемінде бекітілсін.
10. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш аудандық мәслихатының хатшысы Г. Курманбаева
Жалағаш аудандық мәслихатының
2021 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 12-1 шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджет
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 12.12.2022 № 28-1 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Кірістер

018
Капитальные расходы государственного органа
459,1
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
160115,7
805
Отдел государственных закупок района (города областного значения)
50300
001
Услуги по реализации государственной политики в области управления государственных закупок на местном уровне
50300
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
48648
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления
48648
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
522154,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
74932
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
447222,2
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
30021,7
040
Развитие объектов государственных органов
30021,7
493
Отдел предпринимательства, промышленности, и туризма района (города областного значения)
40388
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
40388
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
174239
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
85996
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
88243
02
Оборона
8575
122
Аппарат акима района (города областного значения)
7371
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
7371
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1204
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
1204
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно исполнительная деятельность
1417
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1417
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
1417
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1420195,9
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
133108
010
Государственная адресная социальная помощь
133108
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)

018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
459,1
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
160115,7
805
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік сатып алу бөлімі
50300
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сатып алу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
50300
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
48648
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
48648
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
522154,2
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
74932
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
447222,2
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
30021,7
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
30021,7
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
40388
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
40388
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
174239
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
85996
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
88243
02
Қорғаныс
8575
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
7371
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
7371
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1204
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
1204
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
1417
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1417
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
1417
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1420195,9
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
133108
010
Мемлекеттiкатаулыәлеуметтiккөмек
133108
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі

1245362,9
004
Программа занятости
962497
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
33008,4
007
Оказание жилищной помощи
927,4
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Даңқ", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
143,7
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4309
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
43162,6
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
7912
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
106160
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
87242,8
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
41725
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
316
020
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
7293
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
34116
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1392465
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
54897
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
38048
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
0
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
9800
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
7049
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
1335655
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
653340,1
005
Развитие коммунального хозяйства
9541,9
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
672773
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1913
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
1913
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
1073974,7
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)

1245362,9
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
962497
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
33008,4
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
927,4
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Данқ" ордендерiмен марапатталған, "Халык Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтiк қолдау
143,7
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4309
011
Жергiлiктi өкiлеттi органдардын шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
43162,6
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
7912
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
106160
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
87242,8
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтың хал актілерін тіркеу бөлімі
41725
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
316
020
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
7293
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
34116
07
Тұрғын үй –коммуналдық шаруашылық
1392465
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
54897
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
38048
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
0
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
9800
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
7049
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1335655
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
653340,1
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
9541,9
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
672773
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1913
018
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру
1913
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
1073974,7
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі

Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 12.12.2022 № 28-1 (вводится в действие с 01.01.2022).
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
(мың тең)
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Всего
1 092181,9
01
Государственные услуги общего характера
29313,7
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района
(города областного значения)
29313,7
040
Развитие объектов государственных органов
29313,7
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
673897
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района
(города областного значения)
673897
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских
населенных пунктах
673897
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
10912
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района
(города областного значения)
10912
008
Развитие объектов спорта
10912
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
103540,3
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
103540,3
036
Развитие газотранспортной системы
48010
064
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-ел бесігі"
55530,3
12
Транспорт и коммуникации
74 741
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
74741
022
Развитие транспортной инфраструктуры
74741
13
Прочие
199 777,9
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
199777,9
079
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
199777,9
Приложение 5 к решению
Жалагашского районного маслихата
от 22 декабря 2021 года № 12-1
Целевые текущие трансферты предусмотренные из областного бюджета в районный бюджет на 2022 год
Сноска. Приложение 5 - в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 12.12.2022 № 28-1 (вводится в действие с 01.01.2022).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
560427,2
На реализацию текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек";
34705
на развитие служб "Инватакси"
3060
На выплату единовременной социальной помощи ветеранам Великой Отечественной войны, ветераны, приравненные по льготам к ветеранам Великой Отечественной войны, ветераны труда и другие лица, на которых распространяется действия закона Республики Казахстан от 6 мая 2020 года "О ветеранах"

Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 12.12.2022 № 28-1 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Бюджеттік бағдарлама әкімшісі
Бюджеттік бағдарлама
Атауы
Барлығы
1 092181,9
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
29313,7
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
29313,7
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
29313,7
07
Тұрғын үй –коммуналдық шаруашылық
673897
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
673897
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
673897
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
10912
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
10912
008
Спорт обьектілерін дамыту
10912
09
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану
103540,3
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
103540,3
036
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
48010
064
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
55530,3
12
Көлік және коммуникация
74 741
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
74741
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
74741
13
Басқалар
199 777,9
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
199777,9
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
199777,9
Жалағаш аудандық мәслихатының
2021 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 12-1 шешіміне 5-қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджетке облыстық бюджеттен қаралған ағымдағы нысаналы трансферттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 12.12.2022 № 28-1 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы, мың теңге
Барлығы
560427,2
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған ағымдағы шараларды жүзеге асыру
34705
"Инватакси" қызметін дамытуға
3060
Ұлы Отан соғысының ардагерлері, жеңілдіктер бойынша Ұлы Отан соғысының ардагерлеріне теңестірілген ардагерлер, еңбек ардагерлері және "Ардагерлер туралы" Қазақстан Республикасының 2020 жылғы 6 мамырдағы Заңның күші қолданылатын басқа да адамдарға бір реттік әлеуметтік көмек төлеу

16000
Оказание социальной помощи для обучения студентов из числа семей социально-уязвимых слоев населения по востребованным в регионе специальностям
9327
Оказание социальной помощи для больных туберкулезом, находящихся на поддерживающей фазе лечения
10457
На оплату услуг индивидуальных помощников, предоставляющих услуги инвалидам І группы
35713
Средний ремонт автомобильной дороги районного значения "Кызылорда-Жалагаш-Самара-Шымкент-Бухарбай батыр" Жалагашского района
98267
Повышение заработной платы государственных служащих по новой системе оплаты труда
246346
Сбор, доставка и пуск опреснительной установки на питьевое водоснабжение пограничной заставы "Торешкудук"
9800
Капитальный ремонт улицы А.Ахетова в населенном пункте Аккыр
29613
Капитальный ремонт улицы Абай в населенном пункте Жанадария
38918
Средний ремонт улицы Конституции в поселке Жалагаш
12114,1
Средний ремонт улицы Н. Апрезова в поселке Жалагаш
16107,1
Приложение 6 к решению
Жалагашского районного маслихата
от 22 декабря 2021 года № 12-1
Целевые текущие трансферты предусмотренные из республиканского бюджета и за счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан в районный бюджет на 2022 год
Сноска. Приложение 6 - в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 12.12.2022 № 28-1 (вводится в действие с 01.01.2022).
Наименование
Всего
Сумма, тысяч тенге
011
055
Всего
2251505
898380
1353125
На выплату государственной адресной социальной помощи
138254
138254
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
11064
11064
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
35885
35885
На развитие рынка труда
912482
200196
712286
На повышение заработной платы работников государственных организаций медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
120486
61448
59038
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
276565
142874
133691
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
58854
58854
На увеличение оплаты труда медицинских работников государственных организаций в сфере физической культуры и спорта
1518
1518
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"

16000
Өңірге қажет мамандықтар бойынша әлеуметтік тұрғыдан халықтың осал тобы қатарынан білім алушы студенттерге әлеуметтік көмек көрсету
9327
Туберкулез ауруының қолдаушы фазасында емделіп жүрген науқастарға әлеуметтік көмек көрсету
10457
I- топтағы мүгедектерге қызмет көрсететін жеке көмекшінің қызмет ақысы
35713
Жалағаш ауданында аудандық маңызы бар "Қызылорда-Жалағаш-Самара-Шымкент-Бұхарбай батыр" автомобиль жолын орташа жөндеу
98267
Жалақы төлеудің жаңа жүйесі бойынша мемлекеттік қызметшілердің еңбек ақысын ұлғайту
246346
"Төрешқұдық" шекара заставасын ауыз сумен жабдықтауға су тұщытқыш қондырғысын жинау, жеткізу және іске қосу
9800
Аққыр елді мекеніндегі А.Ахетов көшесін күрделі жөндеу
29613
Жаңадария елді мекеніндегі Абай көшесін күрделі жөндеу
38918
Жалағаш кентіндегі Конституция көшесін орташа жөндеу
12114,1
Жалағаш кентіндегі Н. Апрезов көшесін орташа жөндеу
16107,1
Жалағаш аудандық мәслихатының
2021 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 12-1 шешіміне 6-қосымша
2022 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттен қаралған ағымдағы нысаналы трансферттер
Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 12.12.2022 № 28-1 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Барлығы
Соммасы, мың теңге
011
055
Барлығы
2251505
898380
1353125
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
138254
138254
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты
орналастыруға
11064
11064
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
35885
35885
Еңбек нарығын дамытуға
912482
200196
712286
Мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелер, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдары, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге
120486
61448
59038
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
276565
142874
133691
Мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар
58854
58854
Дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік ұйымдардың медицина қызметкерлерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
1518
1518
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға

343110
248287
94823
Средний ремонт автомобильной дороги районного значения "Самара-Шымкент-Енбек-Есет батыр", Жалагашского района (20,3-37,4км)
122373
122373
Средний ремонт автомобильной дороги районного значения "Кызылорда-Жалагаш-Самара-Шымкент-Бухарбай батыр" Жалагашского района (0-6,33км)
88134
88134
Капитальный ремонт Дома культуры по улице Бухарбай батыра дом № 6 в селе М. Шаменова Жалагашского района
142780
142780
Приложение 7 к решению
Жалагашского районного маслихата
от 22 декабря 2021 года № 12-1
Целевые трансферты на развитие предусмотренные из областного бюджета в районный бюджет на 2022год
Сноска. Приложение 7 - в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 08.08.2022 № 23-1 (вводится в действие с 01.01.2022).
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
Всего
255 572,2
Строительство тренажерной и стритбольной площадки в поселке Жалагаш
10 912,0
Софинансирование проекта реконструкции автомобильного моста ПК-146-70 участка дороги районного значения "Самара-Шымкент-Енбек-Есет батыр-Жанадария" подъезд к населенному пункту Есет батыр
74 741,0
Разработка ПСД проекта "Строительство инженерной инфраструктуры (газоснабжение) на 170 гектарах участка "Актерек" поселка Жалагаш
713,1
Проведение ГЭ ПСД проекта "Строительство инженерной инфраструктуры (газоснабжение) на 170 гектарах участка "Актерек" поселка Жалагаш
1 636,9
Реконструкция котельной путем перевода на природный газ объектов КГКП "Центр развития культуры и искусства" Жалагашского районного отдела культуры и развития языков"
27 306,0
Реконструкция котельной путем перевода на природный газ объектов КГКП "Дом культуры им. К. Казантаева" Жалагашского районного отдела культуры и развития языков"
23 284,0
Строительство физкультурно - оздоровительного комплекса в поселке Жалагаш
41710,9
Строительство здания котельной КГУ "Отдел финансов Жалагашского района", расположенного по адресу: поселок Жалагаш Айтеке би №14 и подключение его к системе отопления с подключением к природному газу
29 623,0
Строительство освещения подъездной дороги районного значения к населенному пункту М.Шаменова Жалагашского района
17 198,0
Реконструкция уличного освещения улицы Казбек би в поселке Жалагаш
22 894,0
Газовое отопление ясли-садов "Акмаржан", "Куншуақ" и санаторного №19 в поселке Жалагаш
5 553,3
Приложение 8 к решению
Жалагашского районного маслихата
от 22 декабря 2021 года № 12-1
Целевые трансферты на развитие предусмотренные из республиканского бюджета и за счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан в районный бюджет на 2022 год

343110
248287
94823
Жалағаш ауданындағы аудандық маңызы бар "Самар-Шымкент-Еңбек-Есет батыр" автомобиль жолын орташа жөндеу (20,3-37,4км)
122373
122373
Жалағаш ауданындағы аудандық маңызы бар "Қызылорда-Жалағаш-Самара-Шымкент-Бұқарбай батыр" аудандық маңызы бар автомобиль жолын орташа жөндеу (0-6,33км)
88134
88134
Жалағаш ауданы М.Шәменов ауылы Бұқарбай батыр көшесі №6 үй мекен жайындағы мәдениет үйін күрделі жөндеу
142780
142780
Жалағаш аудандық мәслихатының
2021 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 12-1 шешіміне 7-қосымша
2022 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттен қаралған нысаналы даму трансферттері
Ескерту. 7-қосымша жаңа редакцияда Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 08.08.2022 № 23-1 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы, мың теңге
Барлығы
255 572,2
Жалағаш кентінде жаттығу және стритбол алаңының құрылысы
10912,0
Есет батыр елді мекеніне кіре беріс "Самара-Шымкент-Еңбек-Есет батыр-Жаңадария" аудандық маңызы бар жол учаскесінің ПК-146-70 автомобиль көпірін қайта жаңғырту жобасын қоса қаржыландыру
74741,0
Жалағаш кенті "Ақтерек" учаскесі 170 гектарға инженерлік инфрақұрылым құрылысы (газбен жабдықтау)" жобасының ЖСҚ-н әзірлеу
713,1
Жалағаш кенті "Ақтерек" учаскесі 170 гектарға инженерлік инфрақұрылым құрылысы (газбен жабдықтау)" жобасының ЖСҚ-н мемлекеттік сараптамадан өткізу
1636,9
"Жалағаш аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Мәдениет және өнерді дамыту орталығы" КМҚК объектісін табиғи газға ауыстыру жолымен қазандықты қайта жаңғырту
27306,0
"Жалағаш аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Қазантаев атындағы мәдениет үйі" КМҚК объектісін табиғи газға ауыстыру жолымен қазандықты қайта жаңғырту
23284,0
Жалағаш кентінде дене шынықтыру-сауықтыру кешенінің құрылысы
41710,9
Жалағаш кенті Әйтеке би №14 мекен-жайында орналасқан "Жалағаш аудандық қаржы бөлімі" КММ қазандық ғимараты құрылысын салу және оны табиғи газға қосумен жылу жүйесіне жалғау
29623,0
Жалағаш ауданы М.Шаменов ауылына кіре-беріс аудандық маңызы бар автомобиль жолын жарықтандыру
17198,0
Жалағаш кетіндегі Қазбек би көшесінің көше жарық шамдарын қайта жаңғырту
22894,0
Жалағаш кентіндегі "Ақмаржан", "Күншуақ" және санаториялық №19 бөбекжайларын газбен жылыту
5553,3
Жалағаш аудандық мәслихатының
2021 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 12-1 шешіміне 8-қосымша
2022 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттен және ҚР Ұлттық қорынан кепілдендірілген даму трансферттері

Сноска. Приложение 8 - в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 08.08.2022 № 23-1 (вводится в действие с 01.01.2022).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
1 471 937,0
Строительство водоразборно-распределительного комплекса и водоисточников на участке "Актерек" в поселке Жалагаш
361 297,0
Расширение водопроводной сети, проведение сервисной линии водоснабжения до участка потребителей в населенном пункте Аккум

Ескерту. 8-қосымша жаңа редакцияда Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 08.08.2022 № 23-1 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы, мың теңге
Барлығы
1 471 937
Жалағаш кентінде "Ақтерек" учаскесінен су ұңғымалары және су жинау-тарату кешенінің құрылысы
361297,0
Аққұм елді мекеніндегі тұтынушылар учаскесіне дейін сумен жабдықтаудың сервистік желісін жүргізу, су құбыры желісін кеңейту

184 284,0
Расширение водопроводной сети, проведение сервисной линии водоснабжения до участка потребителей в населенном пункте Мадениет
140 440,0
Строительство физкультурно - оздоровительного комплекса в поселке Жалагаш
158067,0
Газовое отопление ясли-садов "Акмаржан", "Куншуақ" и санаторного №19 в поселке Жалагаш
49 977,0
Строительство инженерной инфраструктуры (системы водоснабжения) на 170 гектарах участка "Актерек" поселка Жалагаш
337 216,0
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры (сети электроснабжения) на 170 гектарах участка "Актерек" поселка Жалагаш
240 656,0
Приложение 9 к решению
Жалагашского районного маслихата
от 22 декабря 2021 года № 12-1
Перечень обьемов субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджетам поселков, сельских округов на 2022-2024 год
Сноска. Приложение 9 - в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 16.11.2022 № 26-1 (вводится в действие с 01.01.2022).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
2022 жыл
2023 жыл
2024 жыл
Всего

184284,0
Мәдениет елді мекеніндегі тұтынушылар учаскесіне дейін сумен жабдықтаудың сервистік желісін жүргізу, су құбыры желісін кеңейту
140440,0
Жалағаш кентінде дене шынықтыру-сауықтыру кешенінің құрылысы
158067
Жалағаш кентіндегі "Ақмаржан", "Күншуақ" және санаториялық №19 бөбекжайларын газбен жылыту
49977
Жалағаш кенті "Ақтерек" учаскесі 170 гектарға инженерлік инфрақұрылымның (сумен жабдықтау жүйесінің) құрылысы
337216
Жалағаш кенті "Ақтерек" учаскесі 170 гектарға инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысы (электрмен жабдықтау желілері)
240656
Жалағаш аудандық мәслихатының
2021 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 12-1 шешіміне 9-қосымша
2022-2024 жылға арналған аудандық бюджеттен кент, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемінің тізбесі
Ескерту. 9-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 16.11.2022 № 26-1 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы, мың теңге
2022 жыл
2023 жыл
2024 жыл
Барлығы

Сноска. Решение дополнено приложением 10 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 11.05.2022 № 19-1 (вводится в действие с 01.01.2022).
Найменование
1
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения оказывающей врачебную помощь

Ескерту. Шешім 10-қосымшамен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 11.05.2022 № 19-1 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
1
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру