О внесении изменений в решение Жанакорганского районного маслихата от 30 декабря 2020 года №592 "О бюджете сельского округа Екпинди на 2021-2023 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 25 марта 2021 года № 25. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 2 апреля 2021 года № 8265. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пункта 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жанакорганского районного маслихата РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанакорганского районного маслихата от 30 декабря 2020 года №592 "О бюджете сельского округа Екпинди на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8090, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 17 января 2021 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1.Утвердить бюджете сельского округа Екпинди на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответсвенно, в том числе на 2021 год в следующем обьеме:
1) доходы–42 686 тысяч тенге; в том числе:
налоговые поступления– 894 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продаж основного капитала – 0;
поступления трансфертов–41 792 тысяч тенге;
2) затраты– 43 002,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты– 0;
погащение бюджетных кредитов – 0;
4)сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобритение финансовых активов– 0;
поступления от продаж финансовых активов государства– 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 316,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 316,5 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

"Екпінді ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы №592 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 25 наурыздағы № 25 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 2 сәуірде № 8265 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Респубикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 109-1-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Респубикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Екпінді ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы №592 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8090 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде 2021 жылғы 17 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Екпінді ауылдық округінің 2021–2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 42 686 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 894 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімдері – 41 792 мың теңге;
2) шығындар – 43 002,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 ;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 :
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 ;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -316,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығы қаржыландыру (профицитін пайдалану)– 316,5 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу– 0;

используемые остатки бюджетных средств – 316,5 тысяч тенге.".
Приложение 1 к решению изложить в новой редакций согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной IІI сессии Жанакорганского районного маслихата М. Балкожаев
Секретарь Жанакорганского районного маслихата Г. Сопбеков
Приложение к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 25 марта 2021 года № 25
Приложение 1 к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 30 декабря 2020 года № 592
Бюджет сельского округа Екпинди на 2021 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. ДОХОДЫ

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –316,5 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жаңақорған аудандық мәслихатының кезектен тыс ІIІ сессиясының төрағасы М. Балкожаев
Жаңақорған аудандық мәслихатының хатшысы Г. Сопбеков
Жаңақорған аудандық маслихатының
2021 жылғы 25 наурыздағы
№ 25 шешіміне қосымша
Жаңақорған аудандық маслихатының
2020 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 592 шешіміне 1-қосымша
2021 жылға арналған Екпінді ауылдық округі бюджеті
Санаты
Сомасы, мыңтеңге
Сыныбы
Ішкісыныбы
I. КІРІСТЕР