О внесении изменений в решение Жанакорганского районного маслихата от 30 декабря 2020 года №592 "О бюджете сельского округа Екпинди на 2021-2023 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 25 марта 2021 года № 25. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 2 апреля 2021 года № 8265
В соответствии с пункта 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жанакорганского районного маслихата РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанакорганского районного маслихата от 30 декабря 2020 года №592 "О бюджете сельского округа Екпинди на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8090, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 17 января 2021 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1.Утвердить бюджете сельского округа Екпинди на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответсвенно, в том числе на 2021 год в следующем обьеме:
1) доходы–42 686 тысяч тенге; в том числе:
налоговые поступления– 894 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продаж основного капитала – 0;
поступления трансфертов–41 792 тысяч тенге;
2) затраты– 43 002,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты– 0;
погащение бюджетных кредитов – 0;
4)сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобритение финансовых активов– 0;
поступления от продаж финансовых активов государства– 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 316,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 316,5 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

"Екпінді ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы №592 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 25 наурыздағы № 25 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 2 сәуірде № 8265 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Респубикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 109-1-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Респубикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Екпінді ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы №592 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8090 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде 2021 жылғы 17 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Екпінді ауылдық округінің 2021–2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 42 686 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 894 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімдері – 41 792 мың теңге;
2) шығындар – 43 002,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 ;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 :
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 ;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -316,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығы қаржыландыру (профицитін пайдалану)– 316,5 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу– 0;

используемые остатки бюджетных средств – 316,5 тысяч тенге.".
Приложение 1 к решению изложить в новой редакций согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной IІI сессии Жанакорганского районного маслихата М. Балкожаев
Секретарь Жанакорганского районного маслихата Г. Сопбеков
Приложение к решению
Жанакорганского районного маслихата

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –316,5 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жаңақорған аудандық мәслихатының кезектен тыс ІIІ сессиясының төрағасы М. Балкожаев
Жаңақорған аудандық мәслихатының хатшысы Г. Сопбеков
Жаңақорған аудандық маслихатының