О внесении изменений в решение Жанакорганского районного маслихата от 30 декабря 2020 года №587 "О бюджете поселка Шалхия на 2021-2023 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 31 марта 2021 года № 40. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 7 апреля 2021 года № 8283. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 109-1 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанакорганского районного маслихата от 30 декабря 2020 года №587 "О бюджете поселка Шалхия на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8096, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 18 января 2021 года) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Шалхия на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2021 год в следующем объемах:
1) доходы – 67 097 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 793 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 23 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 ;
поступления трансфертов – 60 281 тысяч тенге;
2) затраты – 67 944,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредит – 0;
погащение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобритение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -847,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 847,4 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 847,4 тысяч тенге.".
Приложение 1 к решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению;

"Шалқия кентінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы №587 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 31 наурыздағы № 40 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 7 сәуірде № 8283 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 109-1 бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7 тармағына сәйкес, Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Шалқия кентінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы №587 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8096 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде 2021 жылғы 18 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Шалқия кентінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 67 097 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 793 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 23 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 60 281 мың теңге;
2) шығындар 67 944,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -847,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 847,4 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 847,4 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.