О внесении изменений в решение Жанакорганского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 576 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 29 ноября 2021 года № 114. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 декабря 2021 года № 25606. Прекращено действие в связи с истечением срока
Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанакорганского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 576 "О районном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8024) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1.Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующем объеме:
1) доходы – 20 612 978,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 437 901,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 10 939,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 68 355,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 18 095 782,8 тысяч тенге;
2) затраты – 21 227 281,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –216 415,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 358 791,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 142 376,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 830 717,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 830 717,8 тысяч тенге;
поступление займов – 358 791,0 тысяч тенге;
погашение займов – 146 361,5 тысяч тенге;

"2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 576 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 қарашадағы № 114 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 8 желтоқсанда № 25606 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 576 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8024 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 20 612 978,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 437 901,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10 939,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 68 355,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 18 095 782,8 мың теңге;
2) шығындар – 21 227 281,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 216 415,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 358 791,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 142 376 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -830 717,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығы қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 830 717,8 мың теңге.
қарыздар түсімі – 358 791,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 146 361,5 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 618 288,3 тысяч тенге.".
Приложение 1, 4 к решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Временно испольняющий обязанности секретаря Жанакорганского районного маслихата М. Балкожаев
Приложение 1 к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 29 ноября 2021 года № 114
Приложение 1 к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 24 декабря 2020 года № 576
Районный бюджет на 2021 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1. Поступления

бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 618 288,3 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы мәслихаты хатшысының уақытша міндетін атқарушы М. Балкожаев
Жаңақорған аудандық маслихатының
2021 жылғы 29 қарашадағы
№ 114 шешіміне 1-қосымша
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2020 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 576 шешіміне 1-қосымша
2021 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Түсімдер

239 708,5
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
42 469,0
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
40 084,0
003
Капитальные расходы государственного органа
2 385,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
197 239,5
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
182 854,5
003
Капитальные расходы государственного органа
14 385,0
2
Финансовая деятельность
1 486 333,9
452
Отдел финансов района (города областного значения)
1 420 207,5
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
65 841,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
592,1
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
1 353 774,4
805
Отдел государственных закупок района (города областного значения)
66 126,4
001
Услуги по реализации государственной политики в области управления государственных активов и закупок на местном уровне
26 226,4
003
Капитальные расходы государственного органа
39 900,0
5
Планирование и статистическая деятельность
51 642,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
51 642,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
51 642,0
9
Прочие государственные услуги общего характера
175 884,1
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
46 147,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
37 357,0
013
Капитальные расходы государственного органа
8 790,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
35 178,9
040
Развитие объектов государственных органов
35 178,9
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
22 312,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
22 312,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
72 246,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния

239 708,5
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
42 469,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
40 084,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 385,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
197 239,5
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
182 854,5
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
14 385,0
2
Қаржылық қызмет
1 486 333,9
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
1 420 207,5
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
65 841,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
592,1
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
1 353 774,4
805
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік сатып алу бөлімі
66 126,4
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сатып алу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26 226,4
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
39 900,0
5
Жоспарлау және статистикалық қызмет
51 642,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
51 642,0
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
51 642,0
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
175 884,1
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
46 147,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37 357,0
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8 790,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
35 178,9
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
35 178,9
493
Ауданың (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
22 312,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22 312,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
72 246,2
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

63 398,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
63 398,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
63 083,4
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
63 083,4
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
63 083,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
38 052,0
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
24 903,4
015
Капитальные расходы государственного органа
128,0
12
Транспорт и коммуникации
206 469,3
1
Автомобильный транспорт
179 935,3
458
Отдел жилищно – коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
179 935,3
022
Развитие транспортной инфраструктуры
44 988,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
23 468,0
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
11 512,3
051
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
99 967,0
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
26 534,0
458
Отдел жилищно – коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
26 534,0
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
26 534,0
13
Прочие
412 389,8
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
92 215,5
458
Отдел жилищно – коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
92 215,5
055
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
92 215,5
9
Прочие
320 174,3
452
Отдел финансов района (города областного значения)
3 608,6
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
3 608,6
458
Отдел жилищно – коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
301 491,7
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года
6 002,2
064
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл ел бесігі"

63 398,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
63 398,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
63 083,4
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
63 083,4
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
63 083,4
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
38 052,0
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
24 903,4
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
128,0
12
Көлiк және коммуникация
206 469,3
1
Автомобиль көлiгi
179 935,3
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
179 935,3
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
44 988,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
23 468,0
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
11 512,3
051
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
99 967,0
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
26 534,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
26 534,0
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
26 534,0
13
Басқалар
412 389,8
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
92 215,5
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
92 215,5
055
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
92 215,5
9
Басқалар
320 174,3
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
3 608,6
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
3 608,6
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
301 491,7
040
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
6 002,2
064
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту

Перечень бюджетных инвестиционных проектов на 2021-2023 годы
Функциональная группа
2021 жыл
2022 жыл
2023 жыл
Администратор бюджетных программ
Администратор бюджетных программ
Программа
Всего
1 402 222,9
01
Государственные услуги общего характера
35 178,9
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
35 178,9
040
Развитие объектов государственных органов
35 178,9
Строительство административного здания аппарата акима сельского округа Келинтобе
32 491,9
На разработку проектно-сметной документации на строительство административного здания аппарата акима сельского округа Сунаката
2 687,0
07
Жилищно – коммунальное хозяйство
881 379,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
57 062,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
57 062,0
Строительство инженерно-коммуникацмонной инфраструктуры для новых участков в населенном пункте Бесарык Жанакорганского района. Электроснабжение.
57 062,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
15 483,0
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
15 483,0
Проведениегосударственной экспертизы проектно-сметной документации на развитие внутренней сети обеспечения питьевой водой населенных пунктов Сунаката, Енбек, Екпинды, Томенарык
183,0
Разработка проектно-сметной документации на развитие внутренней сети обеспечения питьевой водой населенного пункта Суттикудук
4 743,0
Проведениегосударственной экспертизы проектно-сметной документации на развитие внутренней сети обеспечения питьевой водой населенного пункта Суттикудук
1 007,5
Разработка проектно-сметной документации на развитие внутренней сети обеспечения питьевой водой населенного пункта Кожамберди
4 217,0
Проведение государственной экспертизы проектно-сметной документации на развитие внутренней сети обеспечения питьевой водой населенного пункта Кожамберди
899,8
Разработка проектно-сметной документации на развитие внутренней сети обеспечения питьевой водой населенного пункта Жайылма
3 207,1
Проведение государственной экспертизы проектно-сметной документации на развитие внутренней сети обеспечения питьевой водой населенного пункта Жайылма
705,6
Техническое обследование насосов и магистрального водопровода необходимых при их по насосным станциям населенных пунктов Суттикудук, Жайылма, Кожамберды Жанакорганского района
520,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)

2021-2023 жылдарға арналған бюджеттік инвестициялық жобалардың тізбесі
Функционалдық топ
2021 жыл
2022 жыл
2023 жыл
Бюджеттiк бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
Барлығы
1 402 222,9
0
0
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
35 178,9
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
35 178,9
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
35 178,9
Келінтөбе ауылдық округі әкімі аппаратының әкімшілік ғимаратын салу
32 491,9
Сунақата ауылдық округі әкімі аппаратының әкімшілік ғимаратының құрылысына жоба-сметалық құжаттарын әзірлеу
2 687,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
881 379,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
57 062,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
57 062,0
Бесарық елді мекенінде жаңадан ашылған учаскелерге инженерлік коммуникациялық инфрақұрылым құрылысы. Электрмен қамту
57 062,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
15 483,0
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
15 483,0
Сунақата, Еңбек, Екпінді, Төменарық елді мекендері ішіндегі ауыз сумен қамтамасыз ету жүйелерді дамытуға арналғанжобалау-сметалық құжаттамаларды сараптамадан өткізу
183,0
Сүттіқұдық елді мекені ішіндегі ауыз сумен қамтамасыз ету жүйені дамытуға арналғанжобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
4 743,0
Сүттіқұдық елді мекені ішіндегі ауыз сумен қамтамасыз ету жүйені дамытуға арналғанжобалау-сметалық құжаттаманы мемлекеттік сараптамадан өткізу
1 007,5
Қожамберді елді мекені ішіндегі ауыз сумен қамтамасыз ету жүйені дамытуға арналған жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
4 217,0
Қожамберді елді мекені ішіндегі ауыз сумен қамтамасыз ету жүйені дамытуға арналған жобалау-сметалық құжаттаманы мемлекеттік сараптамадан өткізу
899,8
Жайылма елді мекені ішіндегі ауыз сумен қамтамасыз ету жүйені дамытуға арналған жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
3 207,1
Жайылма елді мекені ішіндегі ауыз сумен қамтамасыз ету жүйені дамытуға арналған жобалау-сметалық құжаттаманы мемлекеттік сараптамадан өткізу
705,6
Жаңақорған ауданы Сүттіқұдық, Жайылма, Қожамберді еді мекендеріндегі сорғы станциясындағы ауыстыруда қажет ететін насостарды және магистралдық құбырды техникалық зерттеп-қарау сараптамасын жүргізу
520,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі

808 834,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
808 834,0
Реконструкция и расширение водопроводной сети населенном пункте Енбек сельского округа Сунаката Жанакорганского района Кызылординской области
265 316,0
Реконструкция и расширение водопроводной сети населенном пункте Томенарык, Жанакорганского района Кызылординской области
412 097,0
Реконструкция и расширение водопроводной сети населенном пункте Екпинди, Жанакорганского района Кызылординской области
130 921,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
100,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
100,0
011
Развитие объектов спорта
100,0
Строительство сельского клуба на 150 мест в сельском округе Жайылма Жанакорганского района
100,0
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
37 798,0
458
Отдел жилищно– коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
37 798,0
036
Развитие газотранспортной системы
37 798,0
Разработка проектно-сметной документации к проекту "Строительство подводящего газопровода высокого давления до населенного пункта Томенарык Жанакорганского района и строительство газопровода к внутрипоселковым улицам Томенарык"
30 297,0
Проведение государственной экспертизы проекта "Строительство подводящего газопровода высокого давления до населенного пункта Томенарык и строительство газопровода по внутрипоселковым улицам населенного пункта Томенарык Жанакорганского района"
2 155,0
Строительство подводящего газопровода высокого давления от АГРС-Жанакорган и внутрипоселковые газораспределительные сети населенного пункта Бирлик Жанакорганского района
5 346,0
12
Транспорт и коммуникации
44 988,0
458
Отдел жилищно– коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
44 988,0
022
Развитие транспортной инфраструктуры
44 988,0
Реконструкция моста на автомобильной дороге районного значения "Самара-Шымкент-Екпинди" Жанакорганского района
44 988,0
13
Прочие
402 779,0
458
Отдел жилищно– коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
92 215,5
055
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
92 215,5
Электроснабжение крестьянского хозяйства "Бакытжан" сельского округа М. Налибаев Жанакорганского района
92 215,5
458
Отдел жилищно– коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

808 834,0
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
808 834,0
Қызылорда облысы, Жаңақорған ауданы, Сунақата ауылдық округі Еңбек елді мекеніндегі сумен жабдықтау желісін қайта құру және кеңейту
265 316,0
Қызылорда облысы, Жаңақорған ауданы, Төменарық елді мекеніндегі сумен жабдықтау желісін қайта құру және кеңейту
412 097,0
Қызылорда облысы, Жаңақорған ауданы, Екпінді елді мекеніндегі сумен жабдықтау желісін қайта құру және кеңейту
130 921,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
100,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
100,0
011
Мәдениет объектілерін дамыту
100,0
Жаңақорған ауданы Жайылма ауылдық округінде 150 орындық ауыл клубының құрылысы
100,0
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
37 798,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
37 798,0
036
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
37 798,0
"Жаңақорған ауданы Төменарық елді мекеніне дейін жоғарғы қысымды жеткізуші газ құбырын салу және Төменарық ауылішілік көшелеріне газ құбырын салу" жобасына жоба-сметалық құжаттарын әзірлеу
30 297,0
"Жаңақорған ауданы Төменарық елді мекеніне дейін жоғарғы қысымды жеткізуші газ құбырын салу және Төменарық ауылішілік көшелеріне газ құбырын салу" жобасын мемлекеттік сараптамадан өткізу
2 155,0
Жаңақорған ауданы Бірлік елді мекенінде кентішілік газ тарату желілерін және Жаңақорған АГТС-тен бастап жоғарғы қысымды тартылатын газ құбырын салу
5 346,0
12
Көлiк және коммуникация
44 988,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
44 988,0
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
44 988,0
Жаңақорған ауданындағы "Самара-Шымкент-Екпінді" аудандық маңызы бар автомобиль жолдарындағы көпірді реконструкциялау
44 988,0
13
Басқалар
402 779,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
92 215,5
055
"Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
92 215,5
Жаңақорған ауданы М.Нәлібаев ауылдық округіндегі "Бақытжан" шаруа қожалығын электрмен жабдықтау
92 215,5
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

295 489,5
064
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
295 489,5
Строительство сервисной сети подвоза водопровода к жилым домам поселка Жанакоган Жанакорганского района Кызылординской области (за счет республиканского бюджета)
293 150,5
На технический надзор проекта строительства сервисной сети подведения водопровода к жилым домам поселка Жанакорган Жанакорганского района Кызылординской области
2 339,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
15 074,0
077
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года
15 074,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство лотковой оросительной сети
13 618,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство лотковой оросительной сети
1 456,0

295 489,5
064
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
295 489,5
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Жаңақоған кентінің тұрғын үйлеріне су құбырын жеткізу сервистік желісін салу
293 150,5
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Жаңақоған кентінің тұрғын үйлеріне су құбырын жеткізу сервистік желісін салу жобасын техникалық қадағалауға
2 339,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
15 074,0
077
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
15 074,0
Науалық суару желісін салуға арналған жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
13 618,0
Науалық суару желісін салуға арналған жобалау-сметалық құжаттаманы ведомстводан тыс сараптамадан өткізу
1 456,0