О признании утратившим силу постановления акимата Жанакорганского района Кызылординской области от 19 января 2021 года № 159 "Об установлении квоты рабочих мест на 2021 год"
Постановление акимата Жанакорганского района Кызылординской области от 6 декабря 2021 года № 526. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 декабря 2021 года № 25679
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Жанакорганского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановления акимата Жанакорганского района Кызылординской области от 19 января 2021 года № 159 "Об установлении квоты рабочих мест на 2021 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8132).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Жанакорганского района Кызылординской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жанакорганского района Р. Рустемов

"2021 жылға жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Қызылорда облысының Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 19 қаңтардағы № 159 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 6 желтоқсандағы № 526 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 9 желтоқсанда № 25679 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Жаңақорған ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2021 жылға жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Қызылорда облысының Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 19 қаңтардағы № 159 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8132 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қызылорда облысының Жаңақорған ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданының әкімі Р. Рустемов