О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима сельского округа Шаган от 7 июля 2021 года № 37 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима сельского округа Шаган Сырдарьинского района Кызылординской области от 3 декабря 2021 года № 65. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 декабря 2021 года № 25711
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора государственного учреждения "Сырдарьинская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 28 октября 2021 года № 190 РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия, установленные в связи с выявлением болезни бруцеллез среди мелкого рогатого скота расположенного на улицах Аби Омарова дома № 5, № 30, на улицах Жусупали Омарова дома № 5, № 17, № 22, № 24, № 33 сельского округа Шаган Сырдарьинского района.
2. Признать утратившим силу решения акима сельского округа Шаган от 7 июля 2021 года № 37 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 23407).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима сельского округа Шаган М. Ерекенова

Шектеу іс шараларын тоқтату және Шаған ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 7 шілдедегі № 37 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Сырдария ауданы Шаған ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 3 желтоқсандағы № 65 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 10 желтоқсанда № 25711 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-1-бабының 8) тармақшасына сәйкес және "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Сырдария аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2021 жылғы 28 қазандағы № 190 ұсынысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Ұсақ малдардың арасында бруцеллез ауруының анықталуына байланысты Сырдария ауданы Шаған ауылдық округінде орналасқан Аби Омаров көшесіндегі № 5, № 30 үйлеріне, Жусупали Омаров көшесіндегі № 5, № 17, № 22, № 24, № 33 үйлеріне, белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" Шаған ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 7 шілдедегі № 37 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 23407 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шаған ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушы М. Ерекенова