О внесении изменений в решение Шиелийского районного маслихата от 22 декабря 2020 года №64/3 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 27 апреля 2021 года № 6/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 28 апреля 2021 года № 8315. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шиелийского районного маслихата от 22 декабря 2020 года № 64/3 "О районном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7952) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 21 707 933,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 421 377 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 155 448 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 22 111 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 19 108 997,5 тысяч тенге;
2) затраты – 24 768 238,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 288 384 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 424 424 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 136 040 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит бюджета (профицит) – - 3 348 688,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) - 3 348 688,9 тысяч тенге;
поступление займов – 2 894 869,5 тысяч тенге;
погашение займов – 144 903,1 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 598 722,5 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шиелі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы №64/3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 сәуірдегі № 6/2 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 28 сәуірде № 8315 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 109-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шиелі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 64/3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7952 нөмірімен тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 21 707 933,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 421 377 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 155 448 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 22 111 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 19 108 997,5 мың теңге;
2) шығындар – 24 768 238,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 288 384 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 424 424 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 136 040 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 348 688,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 3 348 688,9 мың теңге;
қарыздар түсімі – 2 894 869,5 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 144 903,1 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 598 722,5 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

404
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
39610
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
43863
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
43863
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
930401
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
26270
013
Капитальные расходы государственного органа
1500
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
888420
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам
14211
489
Отдел государственных активов и закупок района (города областного значения)
16579
001
Услуги по реализации государственной политики в области управления государственных активов и закупок на местном уровне
16579
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
16495
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
16495
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
86492
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
77442
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
9050
02
Оборона
15026
122
Аппарат акима района (города областного значения)
15026
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
3698
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
5332
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
5996
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
22039,3
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
20154
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
20154
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
1885,3
066
Строительство объектов общественного порядка и безопасности
1885,3
06
Социальная помощь и социальное обеспечение

404
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
39610
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
43863
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43863
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
930401
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26270
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1500
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
888420
114
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері
14211
489
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік активтер және сатып алу бөлімі
16579
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік активтер мен сатып алуды басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16579
493
Ауданың (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
16495
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16495
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
86492
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
77442
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
9050
02
Қорғаныс
15026
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
15026
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
3698
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
5332
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
5996
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
22039,3
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
20154
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
20154
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
1885,3
066
Қоғамдық тәртіп пен қауіпсіздік объектілерін салу
1885,3
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру