О признании утратившим силу решения Мангистауского областного маслихата "Об утверждении Правил содержания и выгула собак и кошек, отлова и уничтожения бродячих собак и кошек в населенных пунктах Мунайлинского района" от 23 июня 2015 года № 26/405
Решение Мангистауского областного маслихата от 28 мая 2021 года № 3/52. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 июня 2021 года № 22981
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Мангистауский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Мангистауского областного маслихата "Об утверждении Правил содержания и выгула собак и кошек, отлова и уничтожения бродячих собак и кошек в населенных пунктах Мунайлинского района" от 23 июня 2015 года № 26/405 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2789).
2. Государственному учреждению "Аппарат Мангистауского областного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Мангистауского областного маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии М. Аманиязова
Секретарь Мангистауского областного маслихата Н. Тумышев

Маңғыстау облыстық мәслихатының "Мұнайлы ауданының елді мекендерінде иттер мен мысықтарды асырау және серуендету, қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулау және жою Қағидаларын бекіту туралы" 2015 жылғы 23 маусымдағы № 26/405 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2021 жылғы 28 мамырдағы № 3/52 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 10 маусымда № 22981 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Маңғыстау облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Маңғыстау облыстық мәслихатының "Мұнайлы ауданының елді мекендерінде иттер мен мысықтарды асырау және серуендету, қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулау және жою Қағидаларын бекіту туралы" 2015 жылғы 23 маусымдағы № 26/405 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2789 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. "Маңғыстау облыстық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Маңғыстау облыстық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы М. Аманиязова
Маңғыстау облыстық мәслихатының хатшысы Н. Тумышев