О внесении изменений в решение Мангистауского областного маслихата от 5 февраля 2014 года № 14/218 "О Положении о награждении Почетной грамотой Мангистауской области"
Решение Мангистауского областного маслихата от 3 декабря 2021 года № 8/83. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 декабря 2021 года № 25649
Мангистауский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мангистауского областного маслихата "О Положении о награждении Почетной грамотой Мангистауской области" от 5 февраля 2014 года № 14/218 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2365) следующие изменения:
заголовок к указанному решению изложить в новой редакции:
"Об утверждении Положении о награждении Почетной грамотой Мангистауской области";
в Положении о награждении Почетной грамотой Мангистауской области, утвержденных указанным решением:
пункт 1 на казахском языке изложить в новой редакции, текст на русском языке не меняется:
в приложение к указанному решению на казахском языке вносятся изменения, текст на русском языке не меняется.
2. Государственному учреждению "Аппарат Мангистауского областного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Мангистауского областного маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Мангистауского областного маслихата Н. Тумышев

Маңғыстау облыстық мәслихатының 2014 жылғы 5 ақпандағы № 14/218 "Маңғыстау облысының Құрмет грамотасымен марапаттаудың Ережесі туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2021 жылғы 3 желтоқсандағы № 8/83 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 8 желтоқсанда № 25649 болып тіркелді
Маңғыстау облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Маңғыстау облыстық мәслихатының "Маңғыстау облысының Құрмет грамотасымен марапаттаудың Ережесі туралы" 2014 жылғы 5 ақпандағы № 14/218 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізілімінде № 2365 болып тіркелген) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Маңғыстау облысының Құрмет грамотасымен наградтаудың Ережесін бекіту туралы";
көрсетілген шешіммен бекітілген Маңғыстау облысының Құрмет грамотасымен марапаттаудың Ережесінде:
мемлекеттік тілдегі 1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтіні өзгеріссіз қалдырылсын:
"1. Қоса беріліп отырған Маңғыстау облысының Құрмет грамотасымен наградтау туралы Ережесі бекітілсін.";
осы Ереженің мемлекеттік тілдегі қосымшасындағы "марапаттау", "марапаттауға", "марапатталады" деген сөздер "наградтау", "наградтауға", "наградталады" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. "Маңғыстау облыстық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Маңғыстау облыстық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облыстық мәслихатының хатшысы Н. Тумышев