Об утверждении Перечня особо важных локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения Мангистауской области
Постановление акимата Мангистауской области от 3 декабря 2021 года № 288. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 декабря 2021 года № 25900.
В соответствии с подпунктом 1) статьи 39 Водного кодекса Республики Казахстан, акимат Мангистауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень особо важных локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения Мангистауской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства Мангистауской области" обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан.

Маңғыстау облысының ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды оқшау жүйелерінің тізбесін бекіту туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2021 жылғы 3 желтоқсандағы № 288 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 22 желтоқсанда № 25900 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының Су кодексінің 39-бабы 1) тармақшасына сәйкес Маңғыстау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Маңғыстау облысының ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды оқшау жүйелерінің тізбесі бекітілсін.
2. "Маңғыстау облысының энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулының Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.