О внесении изменений в решение Актауского городского маслихата от 25 декабря 2020 года № 38/427 "О бюджете города Актау на 2021-2023 годы
Решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 3 сентября 2021 года № 6/54. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 сентября 2021 года № 24300
Актауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актауского городского маслихата "О бюджете города Актау на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 38/427 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4414) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2021-2023 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 38 092 326 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 23 733 651 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 141 163,3 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 7 454 800,7 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 6 762 711 тысяч тенге;
2) затраты – 38 381 000,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6 187 854 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 6 191 163 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 309 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6 476 528,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 476 528,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 6 191 163 тысяч тенге;

Ақтау қалалық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 38/427 "2021-2023 жылдарға арналған Ақтау қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2021 жылғы 3 қыркүйектегі № 6/54 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 10 қыркүйекте № 24300 болып тіркелді
Ақтау қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1."2021-2023 жылдарға арналған Ақтау қаласының бюджеті туралы" Ақтау қалалық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 38/427 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4414 болып тіркелген) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38 092 326 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 23 733 651 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 141 163,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 7 454 800,7 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 6 762 711 мың теңге;
2) шығындар – 38 381 000,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 6 187 854 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 6 191 163 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 309 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -6 476 528,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 476 528,9 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 6 191 163 мың теңге;

погашение займов – 111 968 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 397 333,9 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Актауского городского маслихата С. Закенов
Приложение к решению
Приложение 1 к решению
Актауского городского
маслихата от 25 декабря
2020 года № 38/427
Бюджет города Актау на 2021 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

қарыздарды өтеу – 111 968 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 397 333,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтау қалалық мәслихатының хатшысы С. Закенов
шешіміне қосымша
Ақтау қалалық мәслихатының
2020 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 38/427 шешіміне 1 қосымша
2021 жылға арналған Ақтау қаласының бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

137 891,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
137 891,0
499
Отдел регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
36 007,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области регистрации актов гражданского состояния
36 007,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 367 866,0
1
Социальное обеспечение
605 036,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
605 036,0
005
Государственная адресная социальная помощь
605 036,0
2
Социальная помощь
2 521 488,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
2 501 488,0
002
Программа занятости
337 759,0
006
Оказание жилищной помощи
59 976,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
856 096,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
23 628,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
311 470,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
846 361,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
66 198,0
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
20 000,0
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
20 000,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
241 342,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
141 342,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
101 342,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3 000,0
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
5 000,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
32 000,0
497
Отдел жилищно-коммунального хозяйства района (города областного значения)

137 891,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
137 891,0
499
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
36 007,0
001
Жергілікті деңгейде азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36 007,0
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
3 367 866,0
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
605 036,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
605 036,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
605 036,0
2
Әлеуметтiк көмек
2 521 488,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
2 501 488,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
337 759,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
59 976,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
856 096,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
23 628,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
311 470,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
846 361,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
66 198,0
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
20 000,0
068
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
20 000,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
241 342,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
141 342,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
101 342,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3 000,0
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
5 000,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
32 000,0
497
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі