О внесении изменений в решение Актауского городского маслихата от 25 декабря 2020 года № 38/427 "О бюджете города Актау на 2021-2023 годы
Решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 13 октября 2021 года № 7/57. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 октября 2021 года № 24820
Актауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актауского городского маслихата "О бюджете города Актау на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 38/427 (зарегистрировано в hеестре государственной регистрации Нормативных правовых актов под № 4414) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2021-2023 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 41 667 248,8 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 25 099 693 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 151 163,5 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 9 666 801,3 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 6 749 591 тысяч тенге;
2) затраты – 40 096 089,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 15 521 901,8 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 15 525 377 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 475,2 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -13 950 742,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 13 950 742,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 15 525 377 тысяч тенге;
погашение займов – 1 971 968 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 397 333,9 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;

Ақтау қалалық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 38/427 "2021-2023 жылдарға арналған Ақтау қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2021 жылғы 13 қазандағы № 7/57 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 20 қазанда № 24820 болып тіркелді
Ақтау қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақтау қалалық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Ақтау қаласының бюджеті туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 38/427 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4414 болып тіркелген) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 41 667 248,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 25 099 693 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 151 163,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 9 666 801,3 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 6 749 591 мың теңге;
2) шығындар – 40 096 089,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 15 521 901,8 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 15 525 377 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 475,2 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -13 950 742,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 13 950 742,9 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 15 525 377 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1 971 968 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 397 333,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;

485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
133 067,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
133 067,0
499
Отдел регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
34 987,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области регистрации актов гражданского состояния
34 987,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 963 230,0
1
Социальное обеспечение
585 036,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
585 036,0
005
Государственная адресная социальная помощь
585 036,0
2
Социальная помощь
2 964 746,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
2 939 746,0
002
Программа занятости
342 512,0
006
Оказание жилищной помощи
59 976,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
1 088 568,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
27 016,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
311 470,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1 044 006,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
66 198,0
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
25 000,0
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
25 000,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
413 448,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
152 448,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
108 063,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3 000,0
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
6 600,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций

485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
133 067,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
133 067,0
499
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
34 987,0
001
Жергілікті деңгейде азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34 987,0
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
3 963 230,0
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
585 036,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
585 036,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
585 036,0
2
Әлеуметтiк көмек
2 964 746,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
2 939 746,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
342 512,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
59 976,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
1 088 568,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
27 016,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
311 470,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
1 044 006,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
66 198,0
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
25 000,0
068
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
25 000,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
413 448,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
152 448,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
108 063,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3 000,0
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
6 600,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары