О внесении изменений в постановление акимата города Актау от 20 мая 2019 года № 1073 "О предоставлении кандидатам помещений на договорной основе для встреч с избирателями и определении мест для размещения агитационных печатных материалов на территории города Актау"
Постановление акимата города Актау Мангистауской области от 27 декабря 2021 года № 02-02/2363. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 января 2022 года № 26576
Акимат города Актау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Актау от 20 мая 2019 года №1073 "О предоставлении кандидатам помещений на договорной основе для встреч с избирателями и определении мест для размещения агитационных печатных материалов на территории города Актау" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3891) следующие изменения:
заголовок указанного постановления изложить в новой редакции:
"Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов";
пункт 1 указанного постановления исключить;
пункт 2 указанного постановления изложить в новой редакции:
"2. Определить совместно с Актауской городской территориальной избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов, согласно приложению 2 к настоящему постановлению.";
приложение 1 к указанному постановлению исключить;
приложение 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима города Актау" обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Актау А. Байпакова.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Актау Н. Қилыбай
"СОГЛАСОВАНО"
Актауская городская
территориальная
избирательная комиссия
Приложение к постановлению
Акимат города Актау
от 27 декабря 2021 года
№ 02-02/2363
Приложение 2
к постановлению акимата города Актау
от "20" мая 2019 года №1073
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
город Актау
2-микрорайон, возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Мангистауский гуманитарный колледж имени Мурын жырау Сенгирбекулы" Управления образования Мангистауской области.
5-микрорайон, возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Мангистауская областная филармония имени Мурата Оскинбаева" Управления культуры, развития языков и архивного дела Мангистауской области.

Ақтау қаласының әкімдігінің 2019 жылғы 20 мамырдағы №1073 "Ақтау қаласы аумағында кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жайлар беру және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 02-02/2363 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 20 қаңтарда № 26576 болып тіркелді
Ақтау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтау қаласының әкімдігінің 2019 жылғы 20 мамырдағы №1073 "Ақтау қаласы аумағында кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жайлар беру және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3891 болып тіркелген) қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарын анықтау туралы";
көрсетілген қаулының 1-тармағы алынып тасталсын;
көрсетілген қаулының 2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес Ақтау қалалық аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесіп (келісім бойынша) барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындары белгіленсін.";
көрсетілген қаулының 1 қосымшасы алынып тасталсын;
көрсетілген қаулының 2-қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Ақтау қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтау қаласы әкімінің орынбасары Ә. Байпақовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтау қаласының әкімі Н. Қилыбай
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақтау қалалық аумақтық
сайлау комиссиясы
Ақтау қаласының әкімдігі
2021 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 02-02/2363
қаулысына қосымша
Ақтау қаласы әкімдігінің
2019 жылғы 20 мамырдағы
№1073 қаулысына
2 қосымша
Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындары
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Ақтау қаласы
2-шағын аудан, Маңғыстау облысының білім басқармасының "Мұрын жырау Сеңгірбекұлы атындағы Маңғыстау гуманитарлық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанында.
5-шағын аудан, Маңғыстау облысының мәдениет, тілдерді дамыту және архив ісі басқармасының "Мұрат Өскінбаев атындағы Маңғыстау облыстық филармониясы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны ғимаратының жанында.

6-микрорайон, возле дома №36.
8-микрорайон, возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Областной музыкально-драматический театр имени Нурмухана Жантурина" Управления культуры, развития языков и архивного дела Мангистауской области.
8-микрорайон, возле дома №20.
12-микрорайон, возле физкультурно-оздоровительного комплекса "Мунайши".
12а-микрорайон, перед торговым домом "Мечта".
26-микрорайон, возле торгового центра "Достық".
5-микрорайон, возле здания отделения Мангистауского областного филиала №239900 акционерного общества "Народный Сберегательный банк Казахстана".
7-микрорайон, возле здания государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Актауская городская поликлиника №1" Управления здравоохранения Мангистауской области.
7-микрорайон, возле дома №12.
8-микрорайон, возле дома № 8.
14-микрорайон, возле здания Мангистауской областной дирекции телекоммуникаций филиала акционерного общества "Казахтелеком".
27-микрорайон, возле дома №71.
24-микрорайон, напротив автозаправочной станции "Айби".
11-микрорайон, возле дома №22.
28-микрорайон, возле магазина "Аман".
33-микрорайон, возле торгового дома "Дина".
16-микрорайон, возле торгово-развлекательного комплекса "Актау".
9-микрорайон, возле торгового центра "Ардагер".
14-микрорайон, возле торгово-развлекательного комплекса "Астана".
14-микрорайон, возле здания Мангистауского областного филиала акционерного общества "Казпочта".
Актау 1, возле здания акционерного общества "Международный аэропорт Актау".
13-микрорайон, возле гостиницы "Виктория".
29а-микрорайон, возле гостиницы "Нур Плаза".
4а-микрорайон, возле гостиницы "Каспиан Ривьера".
31-микрорайон, возле рынка "Магаш".
17-микрорайон, возле магазина "Дана".
2-микрорайон, возле торгового центра "Алатау".
село Умирзак
Возле здания сельской врачебной амбулатории государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Актауская городская поликлиника №1" Управления здравоохранения Мангистауской области.

6-шағын аудан, №36 үйдің жанында.
8-шағын аудан, Маңғыстау облысының мәдениет, тілдерді дамыту және архив ісі басқармасының "Нұрмұхан Жантөрин атындағы облыстық музыкалық-драмалық театры" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанында.
8-шағын аудан, №20 үйдің жанында.
12-шағын аудан, "Мұнайшы" дене шынықтыру-сауықтыру кешенінің жанында.
12а-шағын аудан, "Мечта" сауда үйінің алдында.
26-шағын аудан, "Достық" сауда орталығының жанында.
5-шағын аудан, "Қазақстан Халық жинақ банкі" акционерлік қоғамының №239900 Маңғыстау облыстық филиалы бөлімшесінің ғимараты жанында.
7-шағын аудан, Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының "№1 Ақтау қалалық емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны ғимаратының жанында.
7-шағын аудан, №12 үйдің жанында.
8-шағын аудан, №8 үйдің жанында.
14-шағын аудан, "Қазақтелеком" Маңғыстау облыстық телекоммуникациялар дирекциясы акционерлік қоғамы филиалының ғимараты жанында.
27-шағын аудан, №71 үйдің жанында.
24-шағын аудан, "Айби" автожанармай құю бекетіне қарама-қарсы.
11-шағын аудан, №22 үйдің жанында.
28-шағын аудан, "Аман" дүкенінің жанында.
33-шағын аудан, "Дина" сауда үйінің жанында.
16-шағын аудан, "Ақтау" сауда ойын-сауық кешенінің жанында.
9-шағын аудан, "Ардагер" сауда орталығының жанында.
14-шағын аудан, "Астана" сауда ойын-сауық кешенінің жанында.
14-шағын аудан, "Қазпошта" акционерлік қоғамының Манғыстау облыстық филиалының ғимараты жанында.
Ақтау 1, "Ақтау халықаралық әуежайы" акционерлік қоғамының ғимаратының жанында.
13-шағын аудан, "Виктория" қонақ үйінің жанында.
29а-шағын аудан, "Нұр Плаза" қонақ үйінің жанында.
4а-шағын аудан, "Каспиан Ривьера" қонақ үйінің жанында.
31-шағын аудан, "Мағаш" базарының жанында.
17-шағын аудан, "Дана" дүкенінің жанында.
2-шағын аудан, "Алатау" сауда орталығының жанында.
Өмірзақ ауылы
Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының "№1 Ақтау қалалық емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ауылдық дәрігерлік амбуллаториясы" ғимаратының жанында.