О внесении изменений в решение Жанаозенского городского маслихата от 31 декабря 2020 года № 54/582 "О бюджете села Тенге на 2021 - 2023 годы"
Решение Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 30 апреля 2021 года № 4/40. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 6 мая 2021 года № 4516
Жанаозенский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанаозенского городского маслихата от 31 декабря 2020 года № 54/582 "О бюджете села Тенге на 2021 - 2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4423) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции следующего содержания:
"1. Утвердить бюджет села Тенге на 2021 – 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 199 910 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 55 060 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 542 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 144 308 тысяч тенге;
2) затраты – 210 759 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 10 849 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10 849 тысяч тенге;
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 10 849 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Учесть, что из городского бюджета в бюджет села Тенге на 2021 год выделена субвенция в сумме 139 650 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Жанаозенского городского маслихата по вопросам социально – экономического развития, бюджета, строительства, промышленности, жилищного и коммунального хозяйства, транспорта и предпринимательства (председатель комиссии А. Башенов).

Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 54/582 "2021 - 2023 жылдарға арналған Теңге ауылының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2021 жылғы 30 сәуірдегі № 4/40 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2021 жылғы 6 мамырда № 4516 болып тіркелді
Жаңаөзен қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. "2021 - 2023 жылдарға арналған Теңге ауылының бюджеті туралы" Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 54/582 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4423 болып тіркелген) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021 - 2023 жылдарға арналған Теңге ауылының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 199 910 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 55 060 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 542 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 144 308 мың теңге;
2) шығындар – 210 759 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 10 849 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10 849 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 10 849 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2021 жылға арналған Теңге ауылының бюджетіне қалалық бюджеттен 139 650 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жаңаөзен қалалық мәслихатының әлеуметтік – экономикалық даму, бюджет, құрылыс, өнеркәсіп, тұрғын үй және коммуналдық шаруашылығы, көлік және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (комиссия төрағасы А. Башенов).

3. Государственному учреждению "Аппарат Жанаозенского городского маслихата" (руководитель аппарата А. Ермуханов) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Ж. Муханов
Секретарь Жанаозенского городского маслихата Т. Мусаев
Приложение
к решению Жанаозенского городского
маслихата от 30 апреля 2021 года
№ 4/40
Приложение 1
к решению Жанаозенского городского

3. "Жаңаөзен қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы А. Ермуханов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ж. Муханов
Жаңаөзен қалалық мәслихатының хатшысы Т. Мусаев
Жаңаөзен қалалық мәслихатының
2021 жылғы 30 сәуірдегі
№ 4/40 шешіміне қосымша
Жаңаөзен қалалық мәслихатының