О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Жанаозен
Постановление акимата города Жанаозен Мангистауской области от 4 мая 2021 года № 225. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 14 мая 2021 года № 4535
В соответствии с Законом Республики Казахстан "Об образовании", а также на основании представления республиканского государственного учреждения "Департамент юстиции Мангистауской области Министерства юстиции Республики Казахстан" от 12 марта 2021 года № 05-10/7186-И, акимат города Жанаозен ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующие постановления акимата города Жанаозен:
Постановление акимата города Жанаозен от 21 мая 2018 года № 311 "Об организации бесплатного питания отдельным категориям воспитанников государственных дошкольных организаций образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3612);
Постановление акимата города Жанаозен от 16 мая 2019 года № 289 "О внесении изменения в постановление акимата города Жанаозен от 21 мая 2018 года № 311 "Об организации бесплатного питания отдельным категориям воспитанников государственных дошкольных организаций образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3889).
2. Государственному учреждению "Жанаозенский городской отдел образования" (Құлатай Ы.) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Жанаозен М. Ибагаров

Жаңаөзен қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 4 мамырдағы № 225 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2021 жылғы 14 мамырда № 4535 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Білім туралы" Заңына сәйкес, сонымен қатар "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Маңғыстау облысы әділет департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесінің 2021 жылғы 12 наурыздағы № 05-10/7186-И ұсынысы негізінде, Жаңаөзен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жаңаөзен қаласы әкімдігінің келесі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 21 мамырдағы № 311 "Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиеленушілерінің жекелеген санаттарын тегін тамақтандыруды ұйымдастыру туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3612 болып тіркелген);
Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 16 мамырдағы № 289 "Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 21 мамырдағы № 311 "Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиеленушілерінің жекелеген санаттарын тегін тамақтандыруды ұйымдастыру туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3889 болып тіркелген).
2. "Жаңаөзен қалалық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Ы.Құлатай) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңаөзен қаласы әкімі М. Ибагаров