О внесении изменений в решение Каракиянского районного маслихата от 11 января 2021 года № 47/471 "О бюджете сел, сельских округов на 2021 - 2023 годы"
Решение Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 4 мая 2021 года № 4/28. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 6 мая 2021 года № 4526
Каракиянский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каракиянского районного маслихата от 11 января 2021 года № 47/471 "О бюджетах сел, сельских округов на 2021 - 2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4433) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции следующего содержания:
"1. Утвердить бюджеты сел, сельских округов на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 и 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 611 091,2 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 150 605,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2 943,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 457 543,2 тысячи тенге;
2) затраты – 640 197,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -29 105,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 29 105,8 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 29 105,8 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции следующего содержания:
"2. Учесть, что из районного бюджета на 2021 год в бюджеты сел и сельских округов выделена субвенция в сумме 451 479,2 тысяч тенге, в том числе:
сельского округа Болашак – 34 628,4 тысяч тенге;
сельского округа Бостан – 44 586,3 тысяч тенге;
села Жетыбай – 94 142,4 тысячи тенге;
сельского округа Куланды – 71 484,6 тысячи тенге;
села Курык – 94 435,0 тысяч тенге;
села Мунайшы – 62 346,5 тысяч тенге;
села Сенек – 49 856,0 тысяч тенге.";

Қарақия аудандық мәслихатының 2021 жылғы 11 қаңтардағы № 47/471 "2021 - 2023 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 2021 жылғы 4 мамырдағы № 4/28 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2021 жылғы 6 мамырда № 4526 болып тіркелді
Қарақия аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. "2021 – 2023 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" Қарақия аудандық мәслихатының 2021 жылғы 11 қаңтардағы № 47/471 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4433 болып тіркелген) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021 - 2023 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 және 21 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 611 091,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 150 605,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 2 943,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0 теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 457 543,2 мың теңге;
2) шығындар – 640 197,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -29 105,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 29 105,8 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 29 105,8 мың теңге.";
2 тармақ келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2021 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдар мен ауылдық округтердің бюджеттеріне 451 479,2 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін, оның ішінде:
Болашақ ауылдық округі – 34 628,4 мың теңге;
Бостан ауылдық округі – 44 586,3 мың теңге;
Жетібай ауылы – 94 142,4 мың теңге;
Құланды ауылдық округі – 71 484,6 мың теңге;
Құрық ауылы – 94 435,0 мың теңге;
Мұнайшы ауылы – 62 346,5 мың теңге;
Сенек ауылы – 49 856,0 мың теңге.";

приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6 и 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 и 7 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Каракиянского районного маслихата по вопросам экономики и бюджета.
3. Государственному учреждению "Аппарат Каракиянского районного маслихата" (руководитель аппарата Р.Ибраева) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии А. Атшыбаев
Секретарь Каракиянского районного маслихата Ж. Калаубай
Приложение 1
к решению Каракиянского районного
маслихата от 04 мая 2021 года № 4/28
Приложение 1
к решению Каракиянского районного
маслихата от 11 января 2021 года № 47/471
Бюджет сельского округа Болашак на 2021 год
Категория
Наименование
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3

көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6 және 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6 және 7 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қарақия аудандық мәслихатының экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. "Қарақия аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Р.Ибраева) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
5. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Атшыбаев
Қарақия аудандық мәслихаттың хатшысы Ж. Қалаубай
Қарақия аудандық мәслихатының
2021 жылғы 04 мамырдағы
№ 4/28 шешіміне
1 қосымша
Қарақия аудандық мәслихатының
2021 жылғы 11 қаңтардағы
№ 47/471 шешіміне
1 қосымша
2021 жылға арналған Болашақ ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
1
2
3